صفحه 59 از 77 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام
    این قوانین بسته به درگاهی که ازش خرید میکنید و شرکت یا بانک صادر کننده کارت شما داره، در این مورد قراردادی که برای کارت امضا کردید رو مطالعه کنید و قوانین درگاهی که نیاز به پرداخت باهاش دارید رو مطالعه کنید

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    سلام. من یه ویزا کارت دارم به اسم خودم که خارج از ایران ازش استفاده می کنم. آیا می تونم توی ایران با اون و از طریق اینترنت ایران هتل برای یه کشور خارجی رزرو کنم؟ بهم گفتم که کارتم بلاک می شه. لطفاً راهنمایی کنید. متشکرم.

اگر پرداختی شما application fee یا کلا در ارتباط با Apply کردن دانشگاه ها هست من به مدت یک هفته این کار رو انجام میدم. دوستان دیگر هم اگر پرداختی مربوط به apply کردن دارید پیام خصوصی بدید خوشحال میشم کمک کنم.

Junior Member

سلام نه متاسفانه پرداخت چند تاس از جمله هزینه بیلیط هتل و .... که باید با نام خود من باشه نه شخص دیگه

با سلام
    به غیر از بانک‌ها جایی نیست که به صورت معمول به شما کارتی بده که به اسم شما باشه، جاهای دیگه هم هستن که شما اسم بردید شرکت‌های واسط هستند که یا از دبی یا از آسیای مرکزی کارت‌های صادر شده رو به شما ارائه میدن که فقط از طریق اونا میشه کارت رو با کارمزد و نرخ بالاتر شارژ کرد و آدرس فری Free هست و خیلی از سایت‌ها اصلا قبولشون نمیکنن مخصوصا هم که اگر 3D Secure باشه درگاه پرداخت.

با احترام
    ویرایش توسط Apdentist : August 30th, 2015 در ساعت 01:03 PM دلیل: ویرایش پست بدلیل در بر داشتن پست دیگری با مضمون تاکید

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان ارادت . عرض سلام

من یک مششششکل بسیار بزرگ و حیاتی پیدا کردم و ممنون میشم برادرانه هرکی از اساتید نظری دارن بفرماین.

من برای تمام پرداخت هام از یکی از اقوام بسیار نزدیکم تو آمریکا شماره visa cart اش رو گرفتم و چندتا پرداخت انجامن دادم. بدون *****شکن که خوب با ip ایران میشه
    بهم زنگ زد بعد چن وقت و گفت از بانک بهش گفتن به خاطر مسائل تحریم نمیشه پرداخت کرد.

چه کنم؟ با *****شکن یا نرم افزارهایی که IP رو عوض میکنن برم بازم میفهمن ؟
    خواهشا خواهشا هر راهی امتحان کردین بفرماییییید .

ممنون از لظفتون
    سلام
    از یک سرویس وی-پی-ان یا پراکسی با آی پی معتبر که در آن کشور- شهر - کد پستی و... مشخص باشد استفاده کنید پرداخت با موفقیت انجام میشه. با توجه به تجربه شخصی تا بحال پیش نیامده پرداختی به خاطر استفاده از پراکسی دیکلاین بشه بخصوص پرداختهای شما که در چند سایت معمول دانشگاهی و برای ثبت نام صورت میگیره.
    تست پراکسی و...: http://whatismyipaddress.com/

با آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hrz1981 نمایش پست ها
    باسلام. من درپرداخت application fee به مشکل برخوردم. لطفاراهنماییم کنید...
    یکی ازدوستام در امریکا برام یک visa gift card خریده وفرستاده اماوقتی که میخوام پرداخت کنم این پیغام رو میده *your credit card was declined*
    . حالا نمیدونم مشکلش کجاست وچیکارکنم... لطفاراهنماییم کنید...
    به احتمال زیاد شرکتی که در آن پرداخت انجام دادید خارج از آمریکا هست . طبق قوانین جدید بانکی آمریکا اکثر گیفت کارتهای صادره فقط قابلیت استفاده در این کشور را دارند.
    ویرایش توسط hadipro : August 12th, 2015 در ساعت 06:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط setare7878 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی شرکت معتبر یا خودش یا ادرس سایتی را میشناسه که بشه یک ویزا کارت یا مستر کارت با نام از کشورهای اسیایی دور ایران یا اروپاگرفت و قانونی با کپی پاسپورت ایرانی حالا prepaid هم باشه اشکال نداره فقط با درج نام روی کارت من هر چی وب سایت هست را دیدم هزینه صدور ویزا یا مستر ان نجومی بود
    لطف کنید اگر کسی میدونه پیام خصوصی بده یا همنجا اطلاع رسانی کنه اگر تبلیغ نباشه
    سلام
    کارتی که با نام باشد یعنی اسم و آدرس شما از روی پاسپورت روی کارت و همچنین در صورتجساب بانکی شما درج میشود و از آنجایی که ایران شامل قانون تحریم بانکی هست این کار عملا" غیر ممکنه. در حال حاظر 99% کارتهایی که شرکتهای ایرانی صادر میکنند بدون نام و مجازی هستند و از روی یک حساب اصلی صادر میشوند .

البته کارتهایی هم هستند که دارای نام و مشخصات معتبر میباشند این کارتها فیزیکی بوده و متصل به یک حساب بانکی میباشند ولی این حسابها با هویت ایرانی باز نمیشوند.

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

سلام. اگر دوستان پرداختی دارند من می تونم انجامش بدم بدون هزینه اضافی. اگر خواستید لطفا پیام خصوصی بدید بهم.
    مجموعه کاملی از لغات GRE
    امکان پرداخت اپلیکیشن و امتحانات زبان (در صورت نیاز، پیام خصوصی بزنید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    سلام. من یه ویزا کارت دارم به اسم خودم که خارج از ایران ازش استفاده می کنم. آیا می تونم توی ایران با اون و از طریق اینترنت ایران هتل برای یه کشور خارجی رزرو کنم؟ بهم گفتم که کارتم بلاک می شه. لطفاً راهنمایی کنید. متشکرم.
    با درود فراوان. بنده با ویزا کارت خودم چندین پرداختی را برای کارهای سفارت آمریکا از داخل ایران انجام دادم و خوشبختانه Block نشدم ....

سلام دوستان ... من چجوری میتونم اپلیکیشن فی رو برای دانشگاه کانادا یا نیوزلند پرداخت کنم از داخل ایران؟ باید از کسی که خارج از ایرانه بخوایم برامون بپردازه یا اینکه شرکتی چیزی هست که تو ایران هم این کارو برامون انجام بده؟ (شهرم اصفهان هست)
    ممنون میشم کمک کنید خیلی استرس دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)