صفحه 6 از 77 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

توضیحاته alibme-1362 در مورد VPN درسته ولی این کارت ها که تو دوبی صادر میشه مشکل decline یا block شدن ندازه. بعضی وقت ها به خاطر تبدیل عرض کارت باید حدود 100 تا 150 درهم بیشتر از اون مقداری که میخواید پرداخت کنید موجودی داشته باشه.

ممکنه مشکل از سایت CAQ هم باشه که یکسری کارت های خاص رو قبول کنه.

البته شما سؤالتو دو جا هم پرسیدی که نباید این کار رو میکردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazerirad
    نه کارته اسمش هست dubai first که یه کارته زرد رنگه، این کارتو از طریق عموم که دوبی زندگی می کنه گرفتم و تا اونجایی که میدونم از نظر پر بودن مشکلی نداره.
    وقتی محل استفاده از کارت (یعنی در این مثال محل IP کامپیوتری که پرداخت را با آن انجام داده اید) از محل register شدن کارت دور باشد. بانک کارت را موقتا مسدود می کند. اگر هم با IP های متفاوت و به دفعات از کارت استفاده کنید ممکن است برای همیشه کارت را ببندد. اگر هم از داخل کشور تحت تحریمی مثل کشور ما از آن استفاده کنید دیگر بدتر. VPN مخفف Virtual Private Network است. یعنی شبکه خصوصی مجازی. به جز حالت خاصی از vpn بقیه نرم افزار نیستند، بلکه ارتباط یا connection ای هست که شما با سرور بر قرار می کنید. در این وضعیت هم بهتر است دنبال vpn نباشید چون از طرف ایران پورت های مورد استفاده آن را بسته اند و با آزمایشهایی که من انجام داده ام 80 90% vpn های پولی هم کار نمی کنند چه برسد به مجانیش.

در این اوضاع به نظر من بهتر است به کسی که کارت را از بانک گرفته بگویید که برود بانک و بگوید کارت را از حالت on hold در بیاورند یا کارت دیگری تهیه کنید و از کسی بخواهید که پرداخت را برای شما انجام دهد.
    آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ________ هرکجا هست خدایا به سلامت دارش

بعضی از دانشگاه ها برای پذیریش اصلا visa card را به صورت On-line قبول نمی کنند، بلکه یک فرم می دهند که در آن باید مشخصات صاحب visa card را پر کرد و برایشان فرستاد (همان چیزی که اول همین تاپیک مطرح شد)

حالا دوستانی که تجربه این کار را برای کانادا یا آمریکا دارند، از همین کارت های مجازی که شرکت ها می فروشند استفاده کردند؟ با امضا و اسم صاحب کارت مشکل برخورد نکردند؟
    به نظر شما money order بفرستیم (که شنیدم اخیرا برای کانادا خیلی سخت شده) یا همین فرم visa card را با این کارت های مجازی شرکت های مختلف پر کنیم و ارسال کنیم؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط codec
    بعضی از دانشگاه ها برای پذیریش اصلا visa card را به صورت On-line قبول نمی کنند، بلکه یک فرم می دهند که در آن باید مشخصات صاحب visa card را پر کرد و برایشان فرستاد (همان چیزی که اول همین تاپیک مطرح شد)

حالا دوستانی که تجربه این کار را برای کانادا یا آمریکا دارند، از همین کارت های مجازی که شرکت ها می فروشند استفاده کردند؟ با امضا و اسم صاحب کارت مشکل برخورد نکردند؟
    به نظر شما money order بفرستیم (که شنیدم اخیرا برای کانادا خیلی سخت شده) یا همین فرم visa card را با این کارت های مجازی شرکت های مختلف پر کنیم و ارسال کنیم؟
    مشکلی نیست و شما باید اطلاعات همین کارت رو تو فرم ها وارد کنید و همراه با application براشون بفرستید، خودشون کاراشو انجام میدن. فقط یه بحثی که هست اینه که میگن برای جلوگیری از احتمال خالی شدن کارت اگه مبلغ تو کارت کم و در حد application fee باشه بهتره ولی عملا احتمال این اتفاق صفره و حتی اگه مبلغ کارت بالا باشه هم مشکلی پیش نمیاد. در مورد money order یا cheque هم اگه کسی رو اونجا داشته باشید که براتون بگیره و بفرسته به دانشگاه گزینه بدی نیست. در هر حال از بابت credit card خیالتون راحت باشه و با همین کارت ها و پرکردن اطلاعات کارت تو فرم مربوطه میتونید application fee رو بی دردسر پرداخت کنید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Member Showan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dessinateur du Graphique

سلام
    من میخوام مبلغ فی اولیه برای مهاجرت کبک رو از طریق کردیت کارت پرداخت کنم و فایل pdf رو هم دانلود کردم
    من اطلاعات خاصی در مورد کردیت کارت ندارم یکی از فامیلای من آلمان زندگی میکنه و visa کارت داره و قبول کرده که شماره کارت و مشخصاتش رو در اختیار من قرار بده، سوالم اینه که چون خود این فرد تا 3 هفته دیگه ایرانه من مبلغ رو به یورو به ایشون بدم تا بعد از رسیدن به حسابش واریز کنه؟ و اینکه بعدا سفارت پول رو بصورت دلار کانادا نیاز داره، مشکلی پیش نمیاد و به عبارتی نرخ برابری ارزی در این حسابها وجود داره؟
    ممنون بابت وقتی که میگذارید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط showan نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام مبلغ فی اولیه برای مهاجرت کبک رو از طریق کردیت کارت پرداخت کنم و فایل pdf رو هم دانلود کردم
    من اطلاعات خاصی در مورد کردیت کارت ندارم یکی از فامیلای من آلمان زندگی میکنه و visa کارت داره و قبول کرده که شماره کارت و مشخصاتش رو در اختیار من قرار بده، سوالم اینه که چون خود این فرد تا 3 هفته دیگه ایرانه من مبلغ رو به یورو به ایشون بدم تا بعد از رسیدن به حسابش واریز کنه؟ و اینکه بعدا سفارت پول رو بصورت دلار کانادا نیاز داره، مشکلی پیش نمیاد و به عبارتی نرخ برابری ارزی در این حسابها وجود داره؟
    سلام،

من سوال شما رو درست متوجه نشدم اما اگر سوال رو یه مقدار واضح تر برام بنویسین میتونم راهنمایی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Showan نمایش پست ها
    سلام

با سلام؛
    شما ميتوانيد برای اطلاع بيشتر راجع به کارت های ا عتباری لينک های زير را مطالعه کنيد

کارت اعتباری چيست ؟

http://www.visacardltd.com/about%20credits.html
    تفاوت کرديت کارت و دبيت کارت

http://www.visacardltd.com/faq-credi...debitcard.html

مسترکارت/ ويزا کارتچيست؟

http://www.visacardltd.com/mastercard-visacard.html

در مورد کانادا شما ميتوانيد يک کارت مجازی و يا فيزيکی که به نام شما باشد و درج اطلاعات آن در فرم اين کار را کمتر از 3 روز انجام دهيد

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

درود
    من يه چند تا ويزا دبيت كارت دارم كه بدليل اختلاف currency دانشگاه مقصد مجبور شدم يه كم بيشتر بگيرم هر كدوم رو كه مشكلي پيش نياد. حالا چطوري ميتونم ببينم چقدر ته هر كدوم مونده؟ از سايت ميشه اين كارو كرد؟ ممنون

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

درود
    یه سئوال دارم که امیدوارم تکراری نباشه.
    اگه یه نفر بخواد چندتا کشور اپلای کنه(کانادا، استرالیا و...)، برای پرداخت application fee با کارتی که واحد پولش دلار آمریکا باشه، مشکلی پیش می آد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    درود
    یه سئوال دارم که امیدوارم تکراری نباشه.
    اگه یه نفر بخواد چندتا کشور اپلای کنه(کانادا، استرالیا و...)، برای پرداخت application fee با کارتی که واحد پولش دلار آمریکا باشه، مشکلی پیش می آد؟

ممنون
    خیر، مشکلی نیست.
    فقط دقت داشته باشید که چند درصد (معمولا تا 2.5 درصد) بابت تبدیل ارز ها بیشتر از کارت برداشته می شود، پس این موضوع را در نظر بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)