صفحه 60 از 77 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام ، دوستان آیا با استفاده از visa gift card که بعضی شرکتها ارائه میدن میشه هزینه اپلای آنلاین ویزا برای نیوزلند را پرداخت؟ اگه از دوستان کسی اطلاع یا تجربه مشابهی داشت ممنون میشم راهنمایی کنه؟

سلام دوستان،
    من ویزا کات و مسترکارت دارم و میتونم واستون پرداخت انجام بدم اگه نیاز داشتین.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2071225
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

نقل قول نوشته اصلی توسط challenge نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ویزا کات و مسترکارت دارم و میتونم واستون پرداخت انجام بدم اگه نیاز داشتین.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2071225

سلام دوست عزیز من میخواستم برای اپلای دانشگاههای کانادا، اپلیکیشن فی بپردازم. تا کی این امکان براتون هست که این زحمت رو بکشید؟
    دوم اینه من برای ارسال ریزنمراتم از دانشگاه قبلیم باید هزینه ش رو با کردیت کارد بپردازم آیا شما این امکان رو هم دارین ؟؟؟ ممنون میشم

ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدیانه است ولی من تاحالا پرداخت با کارت های اعتباری خارجی نداشتم و الان روالش رو نمی دونم
    در فرایند اپلای من باید 90$ کانادا برای یکی از دانشگاه بفرستم. من فکر می کردم که سیستمی مشابه با پرداخت اینترنتی در ایران مواجه بشم . اما اینطور نبود و در واقع صفحه پرداخت الکترونیکی برای من باز نشد.به قسمت راهنما که مراجعه کردم همچنین توضیحی دیدم

Payment by credit card - If you are unable to complete your credit card payment during your application, you can submit a Credit Card Payment Form. The Credit Card Payment Form can be faxed to ----5, or mailed to Student and Enrolment Services, ------.

بعد یک فرم هم گذاشته که اینه:

http://www.usask.ca/sesd/apply/ccard.pdf

حالا من نمی دونم چطور میشه اینو پرداخت کرد و اینکه آیا این دوستانمون که در همین انجمن کارهای پرداخت رو انجام می دن آیا می تونن اینجوریش رو هم پرداخت کنند؟

سلام،
    همونطور که توضیح داده،
    برای پرداخت باید اطلاعات کردیت کارت رو توی این فرمی که لینکشو گذاشتی پر کنی و فرم رو واسشون فاکس یا پست کنی. وقتی فرم به دستشون رسید، خودشون ۹۰ دلار از کارت برمیدارن.
    توجه کن چون گفته کردیت کارت، احتمالا فقط کردیت کارت قبول میکنه ولی گاهی اوقات وقتی ازشون بپرسی تایید میکنن که دبیت کارت هم قبول میکنن.
    بعضی از بچه های فروم گفتن که بعضی از موسسات این کارو انجام میدن واسشون، ولی هزینه گرونتری نسبت به پرداخت آنلاین میگیرن چون اطلاعات کارتشونو باید در اختیار کس دیگه قرار بدن و این ریسک داره.
    از اطلاعات دانشگاه که گذاشتی به نظر میرسه پرداخت آنلاین هم دارن. از خود دانشگاه پیگیری بکن ببین شاید لینک مربوط به پرداخت آنلاینشون جایی توی پروفایلت قایم شده باشه ؛)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    ببخشید اگه سوالم خیلی مبتدیانه است ولی من تاحالا پرداخت با کارت های اعتباری خارجی نداشتم و الان روالش رو نمی دونم
    در فرایند اپلای من باید 90$ کانادا برای یکی از دانشگاه بفرستم. من فکر می کردم که سیستمی مشابه با پرداخت اینترنتی در ایران مواجه بشم . اما اینطور نبود و در واقع صفحه پرداخت الکترونیکی برای من باز نشد.به قسمت راهنما که مراجعه کردم همچنین توضیحی دیدم

Payment by credit card - If you are unable to complete your credit card payment during your application, you can submit a Credit Card Payment Form. The Credit Card Payment Form can be faxed to ----5, or mailed to Student and Enrolment Services, ------.

حالا من نمی دونم چطور میشه اینو پرداخت کرد و اینکه آیا این دوستانمون که در همین انجمن کارهای پرداخت رو انجام می دن آیا می تونن اینجوریش رو هم پرداخت کنند؟
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

با سلام
    همینطور که شما نوشتی
    Payment by credit card هم داره و میتونی با کردیت کارت بدی، اما توجه کن اگر دبیت کارتی هم داشته باشی که معادل ۹۰ دلار کانادا داخلش اعتبار باشه، با اون هم میشه بدی....

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها

سلام دوستان ... من باید از ایران مبلغ 80 یورو به حساب یکی از دستانم در ایتالیا واریز کنم. کسی هست کمک کنه که چطور میتونم اینکارو انجام بدم؟
    ممنون

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان سلام. من کانادا دانشجو هستم و چون دارم تو ایران قسط پرداخت میکنم نیاز به ریال دارم. اگه کسی از دوستان میخواد اپلیکیشن فی پرداخت کنه میتونه به من بگه که براش پرداخت کنم و به جاش حساب ایرانم ریال به صورت کارت به کارت واریز کنه. دوستان کسی خواست به من پیام خصوصی بده
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من کانادا دانشجو هستم و چون دارم تو ایران قسط پرداخت میکنم نیاز به ریال دارم. اگه کسی از دوستان میخواد اپلیکیشن فی پرداخت کنه میتونه به من بگه که براش پرداخت کنم و به جاش حساب ایرانم ریال به صورت کارت به کارت واریز کنه. دوستان کسی خواست به من پیام خصوصی بده
    اینو یادم رفت بگم که علاوه بر اپلیکیشن فی، برای ثبت نام تافل و جی آرای یا سایر خدماتی که نیاز به پرداخت با کردیت کارد داره به من اطلاع بدین در خدمتم.
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

دوستان اگه این اپلیکیشن فی رو دوستی که در کشور مقصد زندگی میکنه برامون بپردازه باید چکار کنیم؟ منظورم اینه که بعد از پرداخت فی بهش شماره پرداخت یا فیش رسیدی چیزی میدن که ما وان رو توی اپلیکیشن انلاینمون اپلود کنیم ؟ چطوریه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)