صفحه 63 از 77 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز

یه سوال: از credit card داخل ایران هم میشه استفاده کرد؟ نیازی به تغییر ip نیست؟ (منظورم gift card و اینا نیستا.)

ممنونم
    درود بر دوستان،

من هم سوال مشابه دارم. من credit/debit کارد آمریکایی دارم و الان ایران هستم. میخواستم بدونم میتونم ازش تو ایران استفاده کنم با تغییر ip؟ بیشتر دنبال تجربه مشابه می گردم. یه دنیا ممنون،

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    چرا من شنیدم باید با ***** شکن برین.
    کسی رو هم میشناسید که اینکارو کرده باشه؟

من معمولا برنامه سفرم رو به بانکم اطلاع میدم که مشکلی پیش نیاد. اینبار تلفنی که باهاشون صحبت کردم گفتن میتونم تو ایران پرداخت های انلاینم رو انجام بدم. برای اطمینان ایمیلی هم ازشون پرسیدم که جواب دادن در صورت استفاده از کارتم تو ایران اون رو مسدود میکنن تا وقتی که بتونم ثابت کنم دیگه تو ایران نیستم. حقیقتش نمیدونم بانک ها دقیقا چه مکانیزمی برای شناسایی پرداخت های مشکوک دارن (عمدتا جهت حفاظت از جساب بانکی مشتری و در مورد ایران، تحریم) و میخوام مطمئن بشم تغییر ip میتونه این مشکل و حل کنه.

من شنیدم بعضی دوستان از کارت اشنایانشون که خارج از کشور هستن استفاده می کنن، آیا تا حالا مشکلی برای اونا پیش اومده؟

Local Moderator

دوستان عزیز لطفا پیش از ارسال پرسش‎هاتون به عنوان موضوع توجه بفرمایید.
    با تشکر فراوان از توجه شما دوستان عزیز.

===== نامرتبط با عنوان موضوع =====

کاربران گرامی، مطالب ارسالی شما مرتبط با عنوان موضوع نبود و به دلیل نقض مقررات فروم حذف گردید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

ممنون از همکاریتون

مدیریت فروم ApplyAbroad

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    درود بر دوستان،

من هم سوال مشابه دارم. من credit/debit کارد آمریکایی دارم و الان ایران هستم. میخواستم بدونم میتونم ازش تو ایران استفاده کنم با تغییر ip؟ بیشتر دنبال تجربه مشابه می گردم. یه دنیا ممنون،
    به نظرم مشکلی نباید باشه ولی قبلش حتما با بانکتون تماس بگیرید و توضیح بدید که از یه کشور دیگه از کارتتون استفاده میکنید که کارت رو block نکنند.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

سلام به همه
    من یک گیفت کارت تهیه کردم برای پرداخت Application Fee مربوط به پروژه جدید آنلاین کبک . و 30 دلار اضافه شارژ کردم که بتونم قبل از انجام تراکنش اصلی ، یک خرید آنلاین بصورت تستی انجام بدم .
    ممنون میشم از دوستان که چند سایت معتبر معرفی کنند تا بتونم خرید آنلاین انجام بدم ..
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یک گیفت کارت تهیه کردم برای پرداخت Application Fee مربوط به پروژه جدید آنلاین کبک . و 30 دلار اضافه شارژ کردم که بتونم قبل از انجام تراکنش اصلی ، یک خرید آنلاین بصورت تستی انجام بدم .
    ممنون میشم از دوستان که چند سایت معتبر معرفی کنند تا بتونم خرید آنلاین انجام بدم ..
    Buy a Netflix membership
    Or Spotify, or premium LinkedIn, or Hulu, etc

The possibilities are endless, haha

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    سلام به همه
    بهترین کار اینه که اکانت اسکایپتو باهاش شارژ کنی
    بعدا اینجا بیای هم به دردت میخوره
    فقط مواظب باش تیک شارژ اتوماتیکشو برداری اگه نه هر ماه از حسابت پول برداشت میکنه

Junior Member

سلام دوستان .یک مشکلی که من دارم در مقدار application fee در روش خوداشتغالیه که برای 3 نفر میشه 1750 دلار کانادا ولی gift card های موجود نهایتا 1000 دلار آمریکا هست و توی فرم پرداخت نوشته پرداخت های ترکیبی هم ممکنه به شرطی که مبلغ هر نفر کامل باشه یا دو نفر کامل باشه یکی جدا(مثلا دو نفر با کردیت کارد یک نفر با مانی اردر یا بنک درفت)حالا به نظرتون میشه از دو تا کارت اعتباری استفاده کرد و دو تا شماره کارت گذاشت ؟2 نفر از یک کارت و نفر سوم از کارت یگه؟(در ضمن من ایمیل اداره مهجرت فدرال را پیدا نکردم که از خودشون بپرسم )میشه لطفا راهنمایی کنین؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

یه سری شرکت ها هستن که به اسم خودمون ویزا یا مستر کارت ثبت نام می کنن و هر چقدر هم خواستیم اونهارو شارژ می کنن(فکر می کنم دبی). اسم شرکت رو نمی دونم می تونم بیارم یا خیر. به هر حال آیا اون کارت ها مشکلی ندارن برای پرداخت فی؟

تنها روش پرداخت ، روش کارت هست؟ یا امکان ارسال حواله بانکی هم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah نمایش پست ها
    سلام دوستان .یک مشکلی که من دارم در مقدار application fee در روش خوداشتغالیه که برای 3 نفر میشه 1750 دلار کانادا ولی gift card های موجود نهایتا 1000 دلار آمریکا هست و توی فرم پرداخت نوشته پرداخت های ترکیبی هم ممکنه به شرطی که مبلغ هر نفر کامل باشه یا دو نفر کامل باشه یکی جدا(مثلا دو نفر با کردیت کارد یک نفر با مانی اردر یا بنک درفت)حالا به نظرتون میشه از دو تا کارت اعتباری استفاده کرد و دو تا شماره کارت گذاشت ؟2 نفر از یک کارت و نفر سوم از کارت یگه؟(در ضمن من ایمیل اداره مهجرت فدرال را پیدا نکردم که از خودشون بپرسم )میشه لطفا راهنمایی کنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)