صفحه 64 از 77 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

شخصا تو یک سری پرداخت هایی که زدم هم آفلاین بوده هم آنلاین . برای پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card تو برخی وب سایت ها CVV رو نمی خوان بعضی می خوان و بعضی هم 3D Secure دارند و ندارن. در کل پرداخت برای شمایی که کردیت یا دبیت کارت دارید نباید سخت باشه فقط برای برخی وب سایت ها آی پی مهمه که بسته به Gateway پرداخت اون وب سایت داره. بعضی هم فرم PDF بتون می دن که باید تمامی مشخصات کارت رو وارد کنید و با امضا براشون ارسال کنید.
    سوالی بود در خدمتم البته صرفا برای انتقال تجریه نه ... انجام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام دوستان
    من با استفاده از visa card میخام application feeرو پرداخت کنم ولی سایت پرداخت 3d secure داره و وقتی مراحل پرداخت و انجام میدم (وارد کردن credit number و valid) پرداخت انجام نمیشه!سوالم اینه که آیا این 3d secure بودن کارت باس جایی فعال بشه یا همه credit card ها پیش فرض دارن؟اگه باس فعال بشه،چطوری این کار و بکنیم.
    ممنون

Junior Member

من يك سوال داشتم با ويزا كارت مجازي امكان پرداخت اپليكيشن في وجود داره يا نه؟ براي موسسه خصوصي تو فرانسه من با همين كارت مجازي پول اپلاي پرداخت كردم و مشكلي نداشتم و اينكه من براي انگلستان مجبور شدم براي پي پل رمز و اطلاعات رو بدم و يكي از دوستانم از استراليا برام پرداخت كرد، چون آدرس مي خواست و ...
    حالا براي اپلاي دانشگاه مي خوام مجدد مجازي بگيرم و از ايران پرداخت كنم و نمي خوام مزاحم دوستم بشم آيا مي تونم با ويزا كارت مجازي از ايران براي دانشگاه هم پرداخت كنم؟ اگر كسي تجربه اين چنيني داره لطفا راهنمايي كنه. مرسي

با سلام
    بستگی به درگاه پرداخت شما وکارتی که میگیرید داره، بهتره که بخواید از کسی براتون پرداخت رو بزنه،‌ چون هزینه صدور و شارژ کارت جمعا براتون خیلی بیشتر درمیاد.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Docho نمایش پست ها
    من يك سوال داشتم با ويزا كارت مجازي امكان پرداخت اپليكيشن في وجود داره يا نه؟ براي موسسه خصوصي تو فرانسه من با همين كارت مجازي پول اپلاي پرداخت كردم و مشكلي نداشتم و اينكه من براي انگلستان مجبور شدم براي پي پل رمز و اطلاعات رو بدم و يكي از دوستانم از استراليا برام پرداخت كرد، چون آدرس مي خواست و ...
    حالا براي اپلاي دانشگاه مي خوام مجدد مجازي بگيرم و از ايران پرداخت كنم و نمي خوام مزاحم دوستم بشم آيا مي تونم با ويزا كارت مجازي از ايران براي دانشگاه هم پرداخت كنم؟ اگر كسي تجربه اين چنيني داره لطفا راهنمايي كنه. مرسي

با سلام

اصولا کارت‌هایی 3D Secure دارن که از طریق بانک صادر شدند، و اطلاعات 3D Secure از طریق پنل آنلاین بانکینگ قابل رویت و تغییر هست.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Immec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با استفاده از visa card میخام application feeرو پرداخت کنم ولی سایت پرداخت 3d secure داره و وقتی مراحل پرداخت و انجام میدم (وارد کردن credit number و valid) پرداخت انجام نمیشه!سوالم اینه که آیا این 3d secure بودن کارت باس جایی فعال بشه یا همه credit card ها پیش فرض دارن؟اگه باس فعال بشه،چطوری این کار و بکنیم.
    ممنون

دوستان من مبلغی رو برای دانشگاه باید پرداخت کنم. قبل از پرداخت باید مواردی رو پاسخ بدم که zip code یکی از موارد الزامی هست. و چون بعد از گزینه های city , state اومده به نظرم مال شهرستان رو میخواد که در مورد من اصفهان هست. کسی اطلاعی داره که کجا میشه این مورد رو پیدا کرد؟ توی گوگل سرچ کردم توی این سایت دیدم http://www.geopostcodes.com/Iran
    یعنی بنویسم: IR-04 IR28 IR.ES
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

از کدپستی خودتان استفاده کنید برای زیپ کد.
    ممکن است از این آدرس برای ارسال نامه استفاده کنند.
    اگر از کردیت کارت استفاده میکنید باید از زیپ کد که در پروفایل کردیت کارت است استفاده نمایید اگر نه پرداخت صورت نمیگیرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان من مبلغی رو برای دانشگاه باید پرداخت کنم. قبل از پرداخت باید مواردی رو پاسخ بدم که zip code یکی از موارد الزامی هست. و چون بعد از گزینه های city , state اومده به نظرم مال شهرستان رو میخواد که در مورد من اصفهان هست. کسی اطلاعی داره که کجا میشه این مورد رو پیدا کرد؟ توی گوگل سرچ کردم توی این سایت دیدم http://www.geopostcodes.com/Iran
    یعنی بنویسم: IR-04 IR28 IR.ES
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

مراقب تحربم ها باشید. به احتمال قریب به یقین کارت شما بلاک میشود.
    من تجربه بدی با سیتی بنک داشتم از ترس جریمه سنگین تحریمها.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    درود بر دوستان،

من هم سوال مشابه دارم. من credit/debit کارد آمریکایی دارم و الان ایران هستم. میخواستم بدونم میتونم ازش تو ایران استفاده کنم با تغییر ip؟ بیشتر دنبال تجربه مشابه می گردم. یه دنیا ممنون،

دوستان من یک گیفت کارد تقریباً 450 دلاری دارم از تهران پیمنت خریدم، می خوام باهاش هزینه آزمون آیلتسو بدم، مشکل اینجاست که تایید آدرس محل خرید رو می خواد که با توجه به کارتی که من دارم که البته فقط پی دی افه زده دبی

الان من باید کدوم آدرس رو بزنم؟ اصلا میشه پرداخت کرد باهاش؟ چون تاییدیه آدرس با محل خرید یه جورایی امکان پذیر نیست
    ویرایش توسط TimeCapsule : April 30th, 2016 در ساعت 09:24 PM

Junior Member

سلام عزيزان

در صورت نياز به پرداخت اينترنتي با من تماس بگيريد.

خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)