صفحه 67 از 77 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT, Islamic Azad Republic of Iran

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    سلام یکی از آشنایان در خارج زندگی می کنه و مسترکارت هم داره. می تونه برای من هزینه دانشگاه رو بریزه و من به حسابش از ایران بریزم؟ یا اینکه یکسره برم صرافی؟ هزینه این دو کار کدومش کمتره؟
    ایشون قطعا میتونند پرداخت کنند بهتون اگر حساب ایشون متصل به سوئیفت باشه میتونید براشون حواله بانکی بزنید ارز رو یا به حساب ریالی ایشون یا خانوادش در ایران پول رو انتقال بدید.
    اینکه صرافی انلاین پرداختتون رو انجام بده یا صرافی دفتری یا ایشون بستگی به عوامل مختلفی داره, خود صرافی که کارمزد میگیره و میمونه صرافی انلاین و ایشون که باید ببینید ایشون چطور باهاتون حساب میکنند, اگر قبول کنند به حساب ریالی ایشون پول بریزید که یقینا به نفع شماست اینکارو کنید

بزنید پرداخت اپلکیشن فی در گوگل ، سایت‌هایی هستن که پرداخت کنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    سلام یکی از آشنایان در خارج زندگی می کنه و مسترکارت هم داره. می تونه برای من هزینه دانشگاه رو بریزه و من به حسابش از ایران بریزم؟ یا اینکه یکسره برم صرافی؟ هزینه این دو کار کدومش کمتره؟
    ویرایش توسط saeidza : September 7th, 2016 در ساعت 07:00 PM دلیل: پست خلاف قانون

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون. من باید پول رو دوباره به خودش برگردونم و از من پولی نمی گیره. یعنی دوستانه این کار رو انجام میده. اما نمی دونم سوئیفت داره یا نه.
    آیا این یک چیزی هست که باید رو حسابش فعالش بکنه یا اینکه همه مسترکارت ها این گزینه رو فعال دارند؟
    این کارها (پول ریختن به حساب دانشگاه - من از ایران پول به حسابش بریزم) براش هزینه ای هم داره یا نه؟
    ببخشید که از شما می پرسم. این دوست ما اونجا خیلی از این چیزها سر در نمیاره. این هست که من خودم با پرسیدن از شما راهنماییش کنم بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط MKSBM نمایش پست ها
    ایشون قطعا میتونند پرداخت کنند بهتون اگر حساب ایشون متصل به سوئیفت باشه میتونید براشون حواله بانکی بزنید ارز رو یا به حساب ریالی ایشون یا خانوادش در ایران پول رو انتقال بدید.
    اینکه صرافی انلاین پرداختتون رو انجام بده یا صرافی دفتری یا ایشون بستگی به عوامل مختلفی داره, خود صرافی که کارمزد میگیره و میمونه صرافی انلاین و ایشون که باید ببینید ایشون چطور باهاتون حساب میکنند, اگر قبول کنند به حساب ریالی ایشون پول بریزید که یقینا به نفع شماست اینکارو کنید

سلام
    دوستان لطفا راهنمایی کنن
    پرداخت برای ثبت نام دانشگاه در آمریکا با گیف کارتهای اعتباری مشکلی ایجاد نمیکنه؟

چون بعضی ها میگفتن به دلیل no name بودن این کارتها ممکنه نذارن بعضی سایتهای دانشگاهها

Local Moderator

دوستان عزیز توجه داشته باشید که طبق قوانین تالار:
    ۱۱. هر نوع تبلیغ یا معرفی شرکت‌ها و وبسایتها به هر شکلی، از جمله بر روی فروم، از طریق نام کاربری، در امضای کاربر، از طریق پیام خصوصی، و غیره اکیداً ممنوع است.
    ۲۰.برخی از تاپیک ها ممکن هست قوانین خاص خود را داشته باشند٬ رعایت الگو در تاپیک هایی که دارای الگو هستند الزامی است.

از طرف دیگه
    پیرو بندی که در پست اول تاپیک درج شده:
    بحث در این تاپیک فقط در مورد نحوه پرداخت پول با انواع مختلف کارت های اعتباریست. پس اعلام امادگی برای انجام پرداخت سایر کاربران در این تاپیک خلاف قوانین انجمن هست و به عنوان پست تبلیغاتی محسوب میگردد.

در صورتی که چنین مورد تبلیغاتی محرز بشه، بر اساس
    مقررات تالار، کاربر خاطی ممکنه با محدودیت‎هایی مواجه بشه:
    ۱۰. ارسال پست تبلیغاتی، ۶ امتیاز منفی و حذف پست
    ۱۶. ارسال پست خلاف قانون تاپیک (موضوع)٬ ۱ امتیاز و حذف پست
    ۲۲- عضویت به قصد تبلیغ - نام کاربری تبلیغاتی٬ منع دائم

پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم
    تیم مدیریت تالار

Junior Member

با سلام
    من میتونم برای افرادی که احتیاج به پرداخت اپلیکیشن فی دارن پرداخت رو انجام بدم. بدون کارمزد و با قیمت روز دلار مطابق سایت صرافی المپیک. اگر دوستی احتیاج داشت اطلاع بده.

سلام

من هم آمادگی این رو دارم اگه کسی اپلیکیشن فی یا چیزی میخواد پرداخت کنه من براش انجام بدم. پیام خصوصی بدید.

Junior Member

سلام من میخواستم پرداخت های اپلیکیشن فی رو انجام بدم . از چه طریقی میتونم این کار رو بکنم که به صرفه تر برام باشه.شرکت هایی این پرداخت ها رو انجام میدن هزینش بالا در میاد . این کار رو نمیخوام بکنم . چه پیشنهادی دارید؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم از چه راه هایی میتونم Application fee رو پرداخت کنم و کدوم راه قابل اطمینان تر و راحتره صرافی یا شرکتی اگر میشناسین راهنمایی کنین برای انگلستان میخوام هزینه یا کارمزدشم هرچقدر باشه مهم نیست فقط میخوام راحت و قابل اطمینان باشه ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golbara نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم از چه راه هایی میتونم Application fee رو پرداخت کنم و کدوم راه قابل اطمینان تر و راحتره صرافی یا شرکتی اگر میشناسین راهنمایی کنین برای انگلستان میخوام هزینه یا کارمزدشم هرچقدر باشه مهم نیست فقط میخوام راحت و قابل اطمینان باشه ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام
    بستگی به روش پرداختی دارد که دانشگاه معرفی میکنید.
    معمولا دانشگاهای روش پرداخت بانکی را پیش نهاد میدهند که میتوانید انجام دهید.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)