صفحه 7 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, former AUT, now USC

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام

دو تا سوال

عموی دوستم Master Card داره و گفته که بهم می ده، به نظر شما ازش بگیرم یا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ خودش قرار بیاد پسورد و اینارو بزنه!

من می خوام به دلار کانادا پرداخت کنم و این کارت به یورو هست، چی می شه؟ خوده دانشگاه تبدیل می کنه ور می داره یا کاره خاصی باید بکنم؟

ApplyAbroad Champion

استفاده از کارت ایشون نباید مشکل خاصی براتون ایجاد بکنه. تبدیل پول هم به صورت خودکار انجام می‌شه و شما نیازی نیست که کار خاصی انجام بدهید. فقط معمولا چند درصدی (حدود ۳ درصد) به خاطر تبدیل پول باید بیشتر پرداخت کنید.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    درود
    من يه چند تا ويزا دبيت كارت دارم كه بدليل اختلاف currency دانشگاه مقصد مجبور شدم يه كم بيشتر بگيرم هر كدوم رو كه مشكلي پيش نياد. حالا چطوري ميتونم ببينم چقدر ته هر كدوم مونده؟ از سايت ميشه اين كارو كرد؟ ممنون
    بچه‌ها اين برام ضروريه. ميخوام ببينم براي يه كار ديگه كارت جديد بگيرم يا ميتونم از قبليه استفاده كنم؟

بچه‌ها اين برام ضروريه. ميخوام ببينم براي يه كار ديگه كارت جديد بگيرم يا ميتونم از قبليه استفاده كنم؟
    از هر جایی که این کارت ها را تهیه کرده اید باید بپرسید.
    اگر کارت ها رسمی هستند و توسط بانکی خریداری شده اند، باید به آدرس بانک صادر کننده برای مشاهده اطلاعات باقیمانده کارت بروید.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط codec نمایش پست ها
    از هر جایی که این کارت ها را تهیه کرده اید باید بپرسید.
    اگر کارت ها رسمی هستند و توسط بانکی خریداری شده اند، باید به آدرس بانک صادر کننده برای مشاهده اطلاعات باقیمانده کارت بروید.
    من از همين لينيكس گرفتم. كارت فقط با يه آدرس ثبت شده. اپراتورش هم در اين مورد اطلاعي نداشت!

Junior Member

Question پاسخ : پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام.من به یه مشکل برخوردم.تا حالا واسه ی 5 تا دانشگاه نمره هامو ریپورت کردم و یه application fee هم پرداخت کردم.ولی از دیشب که می خوام applicatio fee پرداخت کنم 2 تا پیام میده:your account information can not be verified و Your credit card was declined .بعد گفتم چون از VPN استفاده نکردم اینطور شده...دیدم با VPN هم میزنهYour credit card was declined ...نتیجه گرفتم که کارتم کلا سوخته..ولی امروز با همون کارت چند تا نمره ریپورت کردم.به نظر شما ماجرا چیه؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

من از همين لينيكس گرفتم. كارت فقط با يه آدرس ثبت شده. اپراتورش هم در اين مورد اطلاعي نداشت!
    آيا اين موضوع مشکلي ايجاد ميکنه. من ميخوام از لينيکس کارت بگيرم براي همين اين سوال را پرسيدم

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    آيا اين موضوع مشکلي ايجاد ميکنه. من ميخوام از لينيکس کارت بگيرم براي همين اين سوال را پرسيدم
    والا من تا حالا مشكلي بر نخوردم ولي توي سايت رقيبشون (nilopar) كه اونم اينجا تبليغ ميكنه (توي تبريزه فكر كنم)، ديدم نوشته بود بعضي سايتها كه توي ليستشون Applyweb هم بود (كه من هنوز اپلايم اونجا تكميل نشده و نپرداختم!)، آدرس رو چك ميكنن. من در كل فكر نميكنم مشكلي باشه. ميخواي قبل از پرداخت مبلغ از اپراتور لينيكس يه سوالي بكن و اينكه اگه مشكل پيش اومد چيكار كنيم؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

فكر كنم من راجع به لينيكس توي نظرات يه پستي گذاشته بودم كه سريع پاك شد!! من فقط گفته بودم سايت applyweb آدرس STREET ميخواد كه لينيكس بهم نداده بود و اينكه تا ساعت 3 هم بيشتر به تلفنها جواب نميدن. ميخواستم از دوستان كمك بگيرم كه بجاي آدرس street چي بزنم؟ نميدونم پست من به چه دليل پاك شد؟!!!

ApplyAbroad Champion

فكر كنم من راجع به لينيكس توي نظرات يه پستي گذاشته بودم كه سريع پاك شد!! من فقط گفته بودم سايت applyweb آدرس STREET ميخواد كه لينيكس بهم نداده بود و اينكه تا ساعت 3 هم بيشتر به تلفنها جواب نميدن. ميخواستم از دوستان كمك بگيرم كه بجاي آدرس street چي بزنم؟ نميدونم پست من به چه دليل پاك شد؟!!!
    منظور شما این پسته:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8&postcount=14
    این پست که حذف نشده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)