صفحه 70 از 77 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

با سلام
    کسی میدونه میشه با گیفت کارت مجازی پرداخت بلیط شرکت های هوایی رو انجام داد؟

سلام من میخوام برای دانشگاهی در تورنتو اپلای کنم الان 95 دلار اپلیکیشن فی هست که دانشگاه گفته یا از طریق کارتهای ویزا یا مستر واریز بشه یا money order از طریق بانک ، حالا سوال من این هست که کدوم راه به صرفه تر و مناسب تر و همچنین امن تر هست چون من پرسیدم از شرکت ایرانی کارت گفتش که هزینه صدور ویزا کارت حدود یک و نیم ملیون تومن میشه و بهتر که بدی ما خودمون پرداخت را برات انجام بدیم تا هزینه ات کمتر بشه ، ولی من نمی دونم مطمئن هست انجام این کار یا نه؟
    ممنون میشم دوستان اگر اطلاعات دارن پاسخ بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط karimreza1388 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای دانشگاهی در تورنتو اپلای کنم الان 95 دلار اپلیکیشن فی هست که دانشگاه گفته یا از طریق کارتهای ویزا یا مستر واریز بشه یا money order از طریق بانک ، حالا سوال من این هست که کدوم راه به صرفه تر و مناسب تر و همچنین امن تر هست چون من پرسیدم از شرکت ایرانی کارت گفتش که هزینه صدور ویزا کارت حدود یک و نیم ملیون تومن میشه و بهتر که بدی ما خودمون پرداخت را برات انجام بدیم تا هزینه ات کمتر بشه ، ولی من نمی دونم مطمئن هست انجام این کار یا نه؟
    ممنون میشم دوستان اگر اطلاعات دارن پاسخ بدن
    سلام
    اگه همین یه بار قصد پرداخت کردن رو دارین، شاید بهتر باشه بدین شرکت های واسطه انجام بدن. اگه چندین بار قرار هستش که از این پرداخت ها رو انجام بدین، شاید بهتر باشه از همون شرکت ها کارتی مثل گیفت کارت رو بخرین و خودتون انجام بدین. باید خودتون بررسی کنین کدوم به صرفه تر خواهد بود
    اگه تاپیک ها رو حسابی بگردین، راهنمایی های بهتری هم پیدا خواهید کرد
    موفق باشین

سلام
    کسی میدونه میشه با گیفت مستر کارت های فیزیکی اپلیکیشن فی رو پرداخت کرد؟ با توجه به اینکه این کارت ها prepaid هستن و دانشگاه ها معمولا کردیت مستر کارت یا ویزا کارت میخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

من دوسال پیش ازشرکتی گیفت کارت ویزا500دلاری گرفته بودم برای اپلای بابیلینگ آدرس دوبی وبدون هیچ مشکلی اپلای پرداخت شدانلاین. البته خودشون همون اول میگندکه درصورت بروزمشکل مسوول نیستند
    سلام
    کسی میدونه میشه با گیفت مستر کارت های فیزیکی اپلیکیشن فی رو پرداخت کرد؟ با توجه به اینکه این کارت ها prepaid هستن و دانشگاه ها معمولا کردیت مستر کارت یا ویزا کارت میخوان[/QUOTE]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme1148 نمایش پست ها

سلام
    کسی میدونه میشه با گیفت مستر کارت های فیزیکی اپلیکیشن فی رو پرداخت کرد؟ با توجه به اینکه این کارت ها prepaid هستن و دانشگاه ها معمولا کردیت مستر کارت یا ویزا کارت میخوان
    سلام
    اگه بگردید بعضی از شرکت ها مسترکارت قابل اعتباری با همین مبلغ گیفت کارت به شما میدهند، به نظرم اگر توی اینترنت سرچ بزنید با عنوان خدامت غیرنقدی ارز، میتونید با قیمت پایین تر پیدا کنید.

Junior Member

سلام.
    اگر کسی‌ احتیاج به پرداختِ اپلیکیشن فی‌ برای دانشگاه‌های آمریکا داره، من می‌تونم بدونِ کارمزد براش انجام بدم.
    با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Nanophysics

سلام دوستان
    برادر من امریکاست و میخاد که برای من1500 دلار بفرسته. اگر کسی هست که اینقد مبلغ رو میخاد تو امریکا برای کسی بفرسته میتونه معادلش رو بحساب من تو ایران بریزه و برادرم پول رو تو امریکا بحساب شخص مورد نظرش واریز کنه.
    دوستانی هم که میخان TOEFL یا هر امتجان دیگه ای یا Ap fee و یا هرچیزی مشابه این هارو واریز کنن باز فرایندی مثل بالا رو میتونیم طی کنیم هرچن مبلغشون هم کم باشه(مثلا در حد چندصد دلار)
    سپاس

Junior Member

سلام به همگی
    اگه کسی خواست به دانشگاه پول پرداخت کنه، به من بگه براش انجام میدم. من ساکن اروپام.

Junior Member mohamad.ui آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام
    قصد دارم معادل 200 دلار از آمریکا به صورت ریال به ایران وایز کنم.
    اگر نیاز به ثبت نام برای تافل، جی آر ای، دانشگاه ... دارید میتونم براتون این کار را انجام بدم و معدالش را به حسابی ذر ایران واریز کنید.
    با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)