صفحه 71 از 77 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

سلام دوستان من میخوام 125 دلار اپلیکیشن فی واریز کنم کانادا
    و فقط گزینه های مسترکارت و ویزاکارتو داده
    به نظرتون امن ترین راه چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خوبین ایشالا
    من برای یک کنفرانس میخام 375 یورو پرداخت کنم سایتشم با مستر کارت یا ویزا نوشته باید پرداخت بشه
    خب چجوری پرداخت کنم کدوم سایت برم هزینه کنری بگیره
    مرسی
    پرداخت آنلاين با كارت اعتباري
    بسياري از دانشگاههايي كه شما براي آنها اپلاي ميكنيد به خصوص دانشگاههاي آمريكا و كانادا از شما ميخواهند تا
    مبلغي را به عنوان هزينه اپلاي (Application Fee) پرداخت كنيد. مقدار اين مبلغ براي دانشگاههاي مختلف متفاوت
    بوده و در سالهاي مختلف ممكن است تغيير كند. البته اين در مورد تمام دانشگاهها صدق نميكند و دانشگاههايي
    هم هستند كه هزينه اي براي اپلاي نميگيرند. در مورد اين مسئله بهتر است كه سايت دانشگاه را چك كنيد.
    براي پرداخت اين پول به صورت آنلاين نياز به كارت اعتباري داريد. كارتهاي مورد قبول ميتوانند ويزا كارتهاي
    مجازي (قابل شارژ و يا غيرقابل شارژ)، مستر كارتهاي فيزيكي، و كارتهاي هديه (Gift Card) باشند. براي پرداخت
    هزينه دانشگاه معمولا بعد از آن كه application را submit كرديد بايد پرداخت را انجام دهيد. براي پرداخت به
    اطلاعات كارت از قبيل نامي كه كارت براي آن صادر شده است، تاريخ انقضاي كارت، شماره CVV2، و billing
    address نياز داريد. بنابراين دقت نماييد كه كارت را از هر طريقي كه تهيه ميكنيد حتما بايد اين اطلاعات را داشته
    باشيد
    (:تهيه كارت از طريق بانكهاي ايران
    برخي بانكهاي ايراني در سالهاي اخير كارتهاي اعتباري صادر ميكنند. البته محل اصلي صدور اين كارتها
    كشورهايي مثل آذربايجان است. براي دريافت كارت از بانكها معمولا شرايط خاصي وجود دارد. مثلا داشتن حساب
    در آن بانك و يا يك مقدار اعتبار اوليه تقريبا زياد مانند 1000 يورو. البته با توجه به تحريمهايي كه وجود دارد ممكن
    است صدور اين كارتها از سوي بانكهاي ايراني با مشكلاتي مواجه شود. بنابراين براي اطلاع از نحوه صدور اين
    كارتها بهترين كار پرس و جو از خود بانك است.
    😉تهيه كارت از طريق اقوام، دوستان و آشنايان
    يكي ديگر از راههاي تهيه اين كارتها از طريق اقوام، دوستان و آشناياني هست كه در خارج از كشور زندگي ميكنند.
    شما ميتوانيد از آنها بخواهيد تا در صورت تمايل مشخصات كارت اعتباريشان را به شما بدهند تا بتوانيد پرداخت را انجام دهيد، و يا اينكه از آنها بخواهيد تا كارتي به اسم شما در خارج از كشور تهيه كنند. در صورتي كه اين افراد از
    خانواده شما باشند و اطمينان داشته باشيد كه اين كار را به درستي انجام ميدهند ميتوانيد از آنها بخواهيد تا
    خودشان پرداخت را براي شما در سايت دانشگاه (از طريق اكانت شما) انجام دهند.
    😄تهيه كارت از طريق شركتهاي خصوصي
    به غير از بانكهاي ايراني شركتهايي هم در ايران هستند كه براي شما كارت اعتباري صادر ميكنند. نكته مهم در
    مورد اين شركتها اين است كه بايد سعي كنيد تا حد امكان شركتهايي را پيدا كنيد كه قبلا افراد زيادي از آنها
    كارت گرفتهاند و قابل اطمينان هستند. بسياري افراد هستند كه از شرايط موجود سوء استفاده ميكنند و بسياري از
    متقاضيان تحصيل در خارج از كشور پولهايشان را به اين صورت از دست داده اند. در مورد اين شركتها بايد علاوه
    بر شهرتشان به اين مساله هم توجه كنيد كه شركت حتما دفتري در ايران داشته باشد. جايي كه شما بتوانيد به آن
    مراجعه كنيد. پس اعتماد به شركتي كه تنها يك سايت اينترنتي، يك شماره موبايل و يك شماره حساب بانكي ارائه
    ميدهد منطقي نيست.
    😊پرداخت غير مستقيم
    يكي از راههايي كه ميتوانيد به وسيله آن application fee دانشگاه را پرداخت كنيد استفاده از پرداخت
    غيرمستقيم است. شركتهايي كه براي شما كارت اعتباري صادر ميكنند اين كار را هم براي شما انجام ميدهند.
    بدين صورت كه شما مشخصات حساب كاربري (account) خود را به اين شركتها ميدهيد و بعد از واريز معادل
    ريالي (:پول به حساب اين شركتها، آنها پرداخت را بوسيله كارتهايي كه دارند در سايت دانشگاه براي شما انجام
    ميدهند. پرداخت به اين صورت ارزانتر خواهد بود و دردسرهايي مانند قبول نشدن (decline) كارت را نخواهيد (:
    داشت. البته بعضيها عقيده دارند كه اين راه امنيت ندارد و دادن مشخصات حساب كاربري به اين شركتها درست
    نيست. در عين حال خيليها هم با اين روش پرداخت را انجام داده اند و مشكلي براي آنها پيش نيامده است.
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...p?111443-aminc
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...77-fatikhanoom

سلام
    ببخشید کسی میدونه توی کدوم کشورها در حال حاضر صدور ویزا کارت یا مسترکارت رو برای توریست ها امکانش هست، جاهایی که ایرانیا راحت تر میتونن برن مثل شرق آسیا یا روسیه یا ...
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی میدونه توی کدوم کشورها در حال حاضر صدور ویزا کارت یا مسترکارت رو برای توریست ها امکانش هست، جاهایی که ایرانیا راحت تر میتونن برن مثل شرق آسیا یا روسیه یا ...
    ممنون

سلام دوست عزیز
    برای گرفتن ویزاکارت و مسترکارت باید کارت اقامت اون کشور را بگیرید تا بتونید ویزاکارت یا مسترکارت بگیرید

بنظر من، خریدهایی که شما میخواهید انجام دهید را می توانید با مسترکارت مجازی شرکت هایی خدمات غیرنقدی ارز انجام می دهند، انجام دهید

موفق باشید

Junior Member

اگر کسی پرداختی اپلیکیشن فی یا هر پرداختی خارجی داشت به من خبر بده براش می تونم انجام بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - ازاد اسلامي واحد تهران جنوب

باسلام

یک عدد گیفت کارت ویزا با پنل اینترنت بانک و کارمزد تراکنش صفر به موجودی 120 دلار آمریکا به فروش می رسد. این کارت فقط در سایتهای آمریکایی (اپلیکیشن فی دانشگاههای
    امریکا، تغییر زمان و مکان تافل، ریپورت تافل و جی آر ای و ...) قابل استفاده می باشد.

لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی دهید.
    ویرایش توسط sa1365 : April 22nd, 2018 در ساعت 05:29 PM

Junior Member Artanix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Engineering at Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah نمایش پست ها
    سلام،

دوستان یک سری از بچه‌هایی که خارج از کشور هستن دوست دارن بدونن که چطوری میتونن توی فرآیند اپلای به بچه‌های ایرانی کمک کنن. به طور مشخص راجع به هزینه‌ای که برای بررسی اپلیکیشن باید به دانشگاه‌ داد، با توجه به سرسام آور و نامتعادل بودن قیمت دلار، برای اپلای به هر دانشگاه باید حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کرد، درسته؟ میشه لطفاً فیدبک بدید که این موضوع آیا در پروسه اپلای تأثیر داشته که باعث بشه جاهای کمتری از آنچه در نظر داشتید اپلای کنید؟ در زمان‌های قدیم بچه‌ها معمولاً ۷-۶ جا اپلای می‌کردن تا بتونن پذیرش مناسب بگیرن. برطرف شدن دغدغه‌ی هزینه‌ی اپلیکیشین به خودی خود کمکی می‌تونه به شما بکنه یا اینکه در مقابل بقیه‌ی پارامترها اثر خاصی نداره؟

اگر ممکنه بازخوردتون رو از این مسأله (یا موضوع‌های مشابه) بگید و اینکه چطوری دیگه فکر می‌کنید بچه‌های خارج از کشور میتونن در جلو رفتن کارهای اداری بهتون کمک کنن؟ ببخشید من مطمئن نبودم توی چه تاپیکی این موضوع رو میشه مطرح کرد اینجا هم گذاشتم.

ممنون
    سلام
    شاید یه مقدار زمان از این پست گذشته باشه. ولی بازم ممکنه سودمند باشه. بالشخصه برای من که دارم امسال اپلای می کنم خیلی سنگینه. به طور متوسط دانشگاه های آمریکا 90 دلار هزینه اپلیکیشن فی دارن که با دلار 9000 تومنی میشه حدود 800 تومن! یعنی فکرشو بکنین هر بار اپلای کردن نزدیک 1 تومن هزینه داره که میشه حدود نصف حقوق یه کارمند ساده. واقعا رو روند اپلای تاثیر گذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Artanix نمایش پست ها
    سلام
    شاید یه مقدار زمان از این پست گذشته باشه. ولی بازم ممکنه سودمند باشه. بالشخصه برای من که دارم امسال اپلای می کنم خیلی سنگینه. به طور متوسط دانشگاه های آمریکا 90 دلار هزینه اپلیکیشن فی دارن که با دلار 9000 تومنی میشه حدود 800 تومن! یعنی فکرشو بکنین هر بار اپلای کردن نزدیک 1 تومن هزینه داره که میشه حدود نصف حقوق یه کارمند ساده. واقعا رو روند اپلای تاثیر گذاره
    کسی یا گروهی پیدا کردین بتونه کمک کنه؟

Junior Member Artanix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Engineering at Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    تا اینجای کار که نه هنوز

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    چه کمکی نیاز دارید؟
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)