صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

با درود

در این بخش میتوانید سوالات خود را در مورد امتحان سطح B2 زبان آلمانی با در نظر گرفتن تذکرات ذیل مطرح کنید.

تذکر (۱):
    لطفا از مطرح کردن سوال و بحث در زمینه مدارک مورد نیاز سفارت آلمان در این بخش خودداری کنید و از تاپیک مدرک زبان استفاده کنید.
    تذکر (۲):
    لطفا از مطرح کردن سوال و بحث در زمینه مدارک مورد نیاز وزارت علوم برای اجازه خروج از کشور دانشجویان مشمول به خدمت سربازی در این بخش خودداری کنید و از تاپیک تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی استفاده کنید.

با سپاس از همکاری شما
    با آرزوی بهترین ها
    تیم مدیریت

یکی از آزمون های سطح آلمانی که توسط مدرسه زبان آلمانی در تهران(گوته) در تهران هم برگزار میشه Goethe-Zertifikat B2 هست.

کسانی که قصد گرفتن معافیت تحصیلی با پذیرش از دانشگاه های آلمان رو دارن باید این مدرک رو بگیرن و یا گواهی حضور در کلاس های B2 رو به وزارت علوم نشون بدن!
    ویرایش توسط ka003 : January 25th, 2015 در ساعت 04:36 PM دلیل: افزودن تذکر

Junior Member Cryingman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجو رشته مکانیک سیالات

پیش فرض مدرک زبان B2

سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم ببینید ایها که میگن B2 رو مدرکش رو باید اریه کنیم ما
    این امتحانی که میگیرن شامل چه Skill هایی هستش ؟‌
    و اینکه اگر مشروط بری درس بخونی اگر قبول نشی باز شانس دوباره ای بهت داده میشه یا نه باید برگردی ایران
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

سلام شامل چهارتا اسکیل ریدینگ رایتینگ اسپیکینگ و لیسنینگ میشه...که برای مصاحبه ویزا به این مدرک احتایج هست...بسته به دانشگاه شروع درس میتونه متفاوت باشه ولی اکثرا مدرک dshرو برای شروع درس خوندن کافی میدونن...یعنی معمولا بچه ها تا b1 رو ایران میگیرن وبقیه زبان خوندن رو توی المان ادامه میدن تا dsh بگیرن...و اگر امتحان بدی و قبول نشی خیلی راحت میری یه مرکز دیگه امتحان میدی و اینطور نیست که بگن برگرد...

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوستان یکی از بچه ها که میخواست بره برای المان میگفت ی قانون جدید اومده که باید در ایران مدرک b1 گوته را داشته باشی تا وزارت علوم قبول کنه که شما خارج بشید و همین طور سفارت . این خبرا من اواخر مهر شنیدم میخواستم ببینم تا چه حد این خبر صحت داره ؟ اگه کسی اطلاع دقیق داره لطفا راهنمایی کنه . مرسی

Junior Member

دوستان من مدرک زبان b1 دارم میخواستم بدونم اگه پذیرش بگیرم، توی پذیرشم مینویسن مشروطه یا نه؟؟
    اگر بنویسن شنیدم که معافیت تحصیلی صادر نمیشه..... راهنمایی کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط wili نمایش پست ها
    دوستان من مدرک زبان b1 دارم میخواستم بدونم اگه پذیرش بگیرم، توی پذیرشم مینویسن مشروطه یا نه؟؟
    تا جای که من میدونم اقدام برای گرفتن پذیرش نه نیاز و نه ربطی به مدرک زبان داره ...مدرک زبانو فقط برای ثبت نام ( حداقل باید B1 )و ورود به خاک آلمان ( حداقل باید A2 چیزی نزدیک به 500 ساعت کلاس ( فک کنم ) ...×××... ) نیار دارین

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط wili نمایش پست ها
    اقا این برا منم سواله نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    دوستان یکی از بچه ها که میخواست بره برای المان میگفت ی قانون جدید اومده که باید در ایران مدرک b1 گوته را داشته باشی تا وزارت علوم قبول کنه که شما خارج بشید و همین طور سفارت . این خبرا من اواخر مهر شنیدم میخواستم ببینم تا چه حد این خبر صحت داره ؟ اگه کسی اطلاع دقیق داره لطفا راهنمایی کنه . مرسی

در پست ۲۳۰۲ موضوع تشکیل پرونده در وزارت علوم می تونید پاسخ رو ببینید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    اقا این برا منم سواله نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده
    بله دوست عزیز. تو نامه پذیرش قید میشه که مشروط به گذروندن فلان آزمون است.
    مال من که اینطوره.
    مال یکی از دوستامم که مال دانشگاه کارزقوهست هم نوشته مشروطه.

Junior Member

سلام
    من لیساتس ادبیات انگلیسی دارم ار دانشگاه سراسری با معدل 16
    آلمانیم خوبه. B1 دارم ولی سطحم در حد b2 e الان
    سوال: احتیاجی هست ایران واسه Tesdaf اقدام کنم؟ امتحانش 2 3 ماه دیگس! یا میشه با همین مدرک الان اقدام کنم واسه پذیرش و اونجا امتحان بدم.
    سوال: آیا می تونم دوباره واسه خوندن لیسانس تو رشته مدبریت بازرگانی اقدام کنم؟ دیپلم ریاضی دارم با معدل حدودا 15 یا بازم باید زبان بخونم آلمان! یه سری میگن میشه یه سری میگن نه!

در ضمن 26 سالمه خدمتم رفتم
    با تشکر

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)