صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 81

موضوع: امتحان تست داف (TestDaf)

Banned

پیش فرض پاسخ : امتحان تست داف (TestDaf)

نقل قول نوشته اصلی توسط vm1982 نمایش پست ها
    دوستان من الان سطح B1 هستم، دو ماه ديگه كلاسهاي سطح B2 v رو شروع مي كنم در OKF به نظرتون چقدر زمان ميخواد كه بتونم تست داف 4*4 بگيرم از الان ؟
    بسته به تلاش خودت داره برادر. نمره 4 تست داف از سطح B2.2 لول بندی میشه تا C1.2. یعنی شما اگه تلاش کنین تو همون سطح B2 میتونین نمره قابل قبول بگیرین.
    من خودم B2.3 رو تموم کرده بودم و اوایل B2.4 بودم که تست داف دادم. ولی باید آماده باشی تا قبول بشی و یکی دو تا کتاب آمادگی هم قبلش توصیه میشه بخونی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام دوستان...من اگر از تابستون سال دیگه به طور مستمر و فشرده و با تمرین زیاد یادگیری زبان المانی رو شروع کنم برای زمستون سال 97 میتونم تست داف شرکت کنم؟یعنی به سطح b2 میرسم تا اون موقع؟!!ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    سلام دوستان...من اگر از تابستون سال دیگه به طور مستمر و فشرده و با تمرین زیاد یادگیری زبان المانی رو شروع کنم برای زمستون سال 97 میتونم تست داف شرکت کنم؟یعنی به سطح b2 میرسم تا اون موقع؟!!ممنون
    با سلام.
    تجربه نشون داده كه دوستان تو ٩ماه ميشه به اون سطح رسيد.(دوتا از دوستام ٩ماهه به اين سطح رسيدن)
    شما اگر از اول تابستون شروع كنيد و پاييز و زمستونم بخونيد احتمالش زياده كه آماده باشيد.

Banned

9 ماه ؟!
    اگر هم ممکن باشه شما نصف زندگیتون باید بشه زبان و نه چیز دیگه. چون قبلا کلاس فوق فشرده که برگزار میکردند هفته ای 5 روز و جلسه ای 3 ساعت بود. این میشه فقط هفته ای 15 ساعت کلاس. رفت و آمد هم زمانبره. توی خونه حداقل باید اندازه همون ساعت مطالعه کنین. البته این مقدار مینممه.
    به نظر من شما باید 9 ماه رو تبدیل کنین به 18 ماه مظالعه مستمر و دقیق. اونجوری هم به عمق خوبی از زبان خواهید رسید و هم تست داف رو با نمره حداقل 4*4 ئاس خواهید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    9 ماه ؟!
    اگر هم ممکن باشه شما نصف زندگیتون باید بشه زبان و نه چیز دیگه. چون قبلا کلاس فوق فشرده که برگزار میکردند هفته ای 5 روز و جلسه ای 3 ساعت بود. این میشه فقط هفته ای 15 ساعت کلاس. رفت و آمد هم زمانبره. توی خونه حداقل باید اندازه همون ساعت مطالعه کنین. البته این مقدار مینممه.
    به نظر من شما باید 9 ماه رو تبدیل کنین به 18 ماه مظالعه مستمر و دقیق. اونجوری هم به عمق خوبی از زبان خواهید رسید و هم تست داف رو با نمره حداقل 4*4 ئاس خواهید کرد.
    سلام مجدد.
    همينطور كه خدمتتون عارض شدم دو مورد از دىوستان نزديكم كه يكيشون الان آلمان هستند ٩ماه به b2 رسيدند.
    خب از هر زباني براي رسيدن به نمره متوسط رو به بالا بايد تلاش زيادي كرد.خود من براي يك ٧ ناقابل از آيلتس ٨ماه شبانه روزم رو كه بيشتر از ١٠ ساعت مطالعه بود رو گذاشتم و بعد از ٣ بار امتحان به نتيجه رسيدم.
    مسير راه ميانبر نداره.فقط و فقط با زمان و تلاش زياد نتيجه مطلوب حاصل ميشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    9 ماه ؟!
    من
    من 11 ماهه ب2 گرفتم ،کنارشم کارای دیگه انجام دادم ولی روزی 6ساعت میخوندم (تا ب1 کلاس رفتم ) بقیش خودخوان
    دوستانی بودن که توهمین زمان تست داف گرفتن یکیشون هم 18گرفت تست دافو
    ی نفری روهم میشناختم 6ماهه ب2 رو 2 گرفت (استثنا بود )
    میشه یک ساله ب2 روگرفت
    گرفتن ب2 تو یک سال کار سختی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    تجربه نشون داده كه دوستان تو ٩ماه ميشه به اون سطح رسيد.(دوتا از دوستام ٩ماهه به اين سطح رسيدن)
    شما اگر از اول تابستون شروع كنيد و پاييز و زمستونم بخونيد احتمالش زياده كه آماده باشيد.
    نه ماه خیلی زمان کمیه..من در حال حاضر امکان خودخوان خوندن ندارم و کلاسهای فوق فشرده هم نمیتونم شرکت کنم برای همین این سوالو پرسیدم بعدش فقط زمان المانی نیست..من چیزهای دیگری هم برای خوندن دارم که واقعا زمان برن مثل زبان انگلیسی و مطالب مرتبط با شبکه و اماده شدن برای کنکور فوق لیسانس

Junior Member

نه ماه خیلی زمان کمیه..من در حال حاضر امکان خودخوان خوندن ندارم و کلاسهای فوق فشرده هم نمیتونم شرکت کنم برای همین این سوالو پرسیدم بعدش فقط زمان المانی نیست..من چیزهای دیگری هم برای خوندن دارم که واقعا زمان برن مثل زبان انگلیسی و مطالب مرتبط با شبکه و اماده شدن برای کنکور فوق لیسانس
    .
    راستش من نمیدونم الان چ تاریخی هستیم ولی اینو میدونم ب1 رو ادم فوق فشرده بره میتونه 6-5ماهه بگیره
    برای ب2 هم 5-6ماه وقت نیازه حداقل
    اگه روزی 3-4-2ساعت تمرین کنید ی چیزی بین 15-24 ماه طول میکشه ب2 بگیرید
    9ماهه ب2 گرفتن بااین شرایط شما بعیده
    بااین شرایط 2 سالی طول میکشه

این عدد های رویای 9 ماه تست داف کرفتن و اینچیزا رو بیخیال بشید اگر کسی هم تونسته بگیره گیرایش بالا بوده تست داف اونم مثلن برای 4*4 به بالا تو حالت معمولی 1.5 سال تا 2 سال زمان میبره

در مورد b1 هم کلن سطح ضعیفی هست و حتی میشه 6 -7 ماهه هم گرفتش ولی شخص دارای b1 تو این زمان دقیقن همین قدر زمان میخواد برای b2 چون قطعن b1 رو ضعیف و لب مرزی گرفته

Junior Member

سلام دوستان من برای آزمون تست داف تاریخ 26 بهمن میخاستم ثبت نام کنم. زمان ثبت نام از تاریخ 2 آذر شروع شده. امروز مراجعه کردم به سایت برای ثبت نام اما نوشته بود ظرفیت تکمیل شده در صورتی که حدود یکی دو ماه مهلت برای ثبت نام داره( 5روزه ظرفیت تکمیل شده!!!!!) حالا من رزرو کردم. به نظرتون امکانش هست که ظرفیتها رو بیشتر کنند و من رو ثبت نام کنند؟؟؟؟ پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)