صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81

موضوع: امتحان تست داف (TestDaf)

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : امتحان تست داف (TestDaf)

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    درود
    توی سایت دانشگاه دورتموند چرا حد نصاب رو با عدد 16 گذاشتن؟
    Language Certificate ‘German as a foreign language’ (TestDaF): Score TDN min.16
    از سیستم 3/4/5 کدومشون میشه؟
    16 یعنی مجموع نمرات شما توی هر چهار مهارت باید 16 باشه. این استاندارد تمام دانشگاهها هست. معمولا 4*4 قابل قبوله و یا 3تا5 و یک 4.
    برای مثال من دوستی داشتم که با دو تا 5 و دو تا 3 اگرجه 16 رو اورده بود ولی دانشگاه بهش پذیرش نداد.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

سلام براي گرفتن testdaf 4 چند ساعت كلاس زبان رو بايد گذروند؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام براي گرفتن testdaf 4 چند ساعت كلاس زبان رو بايد گذروند؟؟

بین 700 تا 1000 ساعت کلاسی ...

Junior Member

سلام دوستان، من الان b1 هستم و تا يك ماه و نيم ديگه به اميد خدا تموم ميشه، الان دارم فوق فشرده ميخونم اما گوته ديگه از b1+ به بعد فوق فشرده نداره و ترم هاي b2 هم كه ماشالله زياد هستن. با اين تفاسير براي تست داف ٤ گرفتن توي چه سطحي باشم و شركت كنم شدنيه؟ مسلما هرچي سطح بالاتر باشه بهتره ولي پايين ترين سطحي كه از ترم هاي گوته كه ميشه با يه اطمينان نسبي تست داف شركت كرد كدومه؟ خودم روي b2.2 حساب باز كردم، درست فكر مي كنم يا تمرين بيشتر لازم هست؟
    (لازم به ذكره كه تقريبا كار ديگه اي واسه انجام دادن ندارم و با احتساب كلاس هام مي تونم حداقل روزي ٦ ساعت رو وقت بذارم.)
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saintman نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان b1 هستم و تا يك ماه و نيم ديگه به اميد خدا تموم ميشه، الان دارم فوق فشرده ميخونم اما گوته ديگه از b1+ به بعد فوق فشرده نداره و ترم هاي b2 هم كه ماشالله زياد هستن. با اين تفاسير براي تست داف ٤ گرفتن توي چه سطحي باشم و شركت كنم شدنيه؟ مسلما هرچي سطح بالاتر باشه بهتره ولي پايين ترين سطحي كه از ترم هاي گوته كه ميشه با يه اطمينان نسبي تست داف شركت كرد كدومه؟ خودم روي b2.2 حساب باز كردم، درست فكر مي كنم يا تمرين بيشتر لازم هست؟
    (لازم به ذكره كه تقريبا كار ديگه اي واسه انجام دادن ندارم و با احتساب كلاس هام مي تونم حداقل روزي ٦ ساعت رو وقت بذارم.)
    ممنون.
    چیزی که توی سایت تست داف درج شده :
    TDN3 وسط B2
    TDN4 آخر B2
    TDN5 آخر C1
    تجربه شخصی. شما اگر دایره لغت خوبی (برای leseverstehenمهمه) در حد B2 داشته باشی با 20 روز زمان میتونی خودتو برای t تانمره حداقل 4 آماده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    چیزی که توی سایت تست داف درج شده :
    TDN3 وسط B2
    TDN4 آخر B2
    TDN5 آخر C1
    تجربه شخصی. شما اگر دایره لغت خوبی (برای leseverstehenمهمه) در حد B2 داشته باشی با 20 روز زمان میتونی خودتو برای t تانمره حداقل 4 آماده کنی

من مشکلی که با امتحان تست داف دارم بخش موندلیش هست ... یه نقطع ضعفی که من دارم اگر کسی کنارم باشه حرف بزنه یا پچ پچ کنه اصلن نمیتونم تمرکز کنم و حواسم پرت میشه ... برای همین c1 رو من قبول شدم ام تست داف 5.5.4.3 شدم ...
    به نظر من دایره لغات تست داف و خصوصا بخش لزنش حتی از B2 هم اسون تره فقط بخش اشپغشنش برای ادمایی مثل من مشکل ساز میشه

Senior Member

سلام دوستان.من تا وسط س۱ خوندم.و میخوام امتحان تست داف بدم.چه کتاب خوداموزی وجود داره؟بنظرتون کدوم برام مناسبه؟مرسی

Junior Member

درود دوستان
    من دارم برای ازمون تست اف اماده میشم
    میخواستم بدونم کتابی یا منبع دقیقی برای لغات ازمون وجود نداره
    غیر از کلمات سیشر ..

سلام دوستان وقتتون بخیر من چون تو شهرستان محل زندگیم کلاس زبان المانی نداره خودم دارم با مطالعه کتاب های musterprufung یک تا پنج برای آزمون اماده میشم و نصف یکش رو تا حالا رفتم و خوب جواب گرفتم بنظر کسایی که تجربه قبولی ازمون رو دارن این کتاب ها و روش چطوره و اگر کتاب های بهتری میشناسین که تو موسسات تدریس میشه لطفا بگید که استفاده ببریم متشکرم.

Junior Member

من یک کتاب دارم میخونم که لغات را براساس موضوع و تخصص دسته بندی کرده و روبروی هر کلمه سعی کرده معنی کلمه رو با مثال توضیح بده، تمرین هم داره، اسمش Uni Sicher Deutsch 3 از انتشارات booksbaum برای من جواب داده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)