نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل در گرفتن پاسپورت

پیش فرض مشکل در گرفتن پاسپورت

درود به همه عزیزان بنده امسال کنکور ریاضی دادم و نتیجه هاش چند روز پیش اومده و اقدام به تحصیل در رشته آی تی کرده ام
    1. برای خرید و فروش کالا و لایسنس ها از اینترنت
    وریفای حساب هایی مثل ریسلو و هتزنر که با ایران هیچ مشکلی ندارند
    تور به کشور های مثل فرانسه و ترکیه وو....
    برای این سه مورد من پاسپورت میخوام اما سربازی نرفتم آیا بهم میدن ؟ و اگر میدن چطوری باید گرفت ! ؟؟؟؟

و سوال بعدی اینه که من چند ساله عضو بسیج فعال هستم ، پدرم 11 ماه جبهه داره ، تک پسر هستم آیا میشه معاف بشم و اگر نه چقدر کسری میخوره ؟

سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در گرفتن پاسپورت

کمک فوری :
    من ویزای شنگن برای تاریخ 17 جولای دارم ولی پروازم 16 جولای ساعت 5 بعد از ظهر از تهران راه میفته و 10 شب میرسه به مقصد، یه ترانزیت کوتاه هم داره. می خواستم بدونم که آیا سر دو ساعت ممکنه بهم گیر بدن و اجازه ندن سوار بشم؟
    اگر کسی تجربه ی مشابهی در این مورد داشته ممنون میشم در اختیارم بذاره.

دوستان یک سوال
    سن مشمولیت 19(اتمام 18)خب من الان پیش هستم ماه دیگه میشم 18 یعنی مشمول سربازی نیستم الان میتونم پاسپورت بگیرم؟

Junior Member

سلام. من در فرم بورسیه دیدم که نوشته بود باید از لحاظ جسمی و روانی سالم بود. من بیماری عصبی دارم طوری که گاهی وقتا باید دارو مصرف کنم تا کنترلمو بدست بیارم یه نوع بیماری استرس شدید هستش و باید از پزشک گواهی سلامت بگیرم که اگر تست عصبی بدم، مطمعنا ریجکت میشم. آیا با این اوضاع من قادر نخواهم بود برای بورسیه ها اقدام کنم؟
    لطفا کمک کنید خیلی نیاز دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)