صفحه 75 از 75 نخستنخست ... 256566676869707172737475
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 750

موضوع: سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ReyhaneRhi نمایش پست ها
    سلام میخوام بدونم چه تعداد اپلای مطمئن هست که یکیش رو قبول شیم ؟! (با توجه به این که ریکوایرمنت ها رو داشته باشیم ) استانداردش چندتاست ؟! کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟!
    سلام.هیچ استانداردی وجود نداره بودن کسایی با رزومه ضعیف تو همون اپلای اولو دوم اوکی شدن از اون طرف هم کسانی با رزومه پربار کارشون گره خورده.ولی به صورت نرمال اگه بر مبنای رزومتون بخاید اپلای کنید نتیجه گیری زودتره گرچه جاش احتمالا به نسبت ضعیفتر میتونه باشه نسبت به توقعاتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

ممنون از پاسختون
    حقیقتا من دانشگاه و رنکش برام فرقی نمیکنه ، ولی برای حوزه رشته من (حسابداری) که میخوام مالی ، مدیریت ، اقتصاد و … رو بزنم آپشن های انگلیسی زیادی وجود نداره یا شرایطشون سخت هست مثلا GMAT میخوان که من ندارم یا واحدهایی رو باید گذرونده باشی که بیشتر مال اقتصادن ، حتی رشته حسابداری میگن که باید اقتصاد سنجی گذرونده باشی که خوب اینا تعداذ اپلای هام رو محدود کرده به چهار دانشگاه و اینکه معدل من هم متوسطه ۱۵.۳ نمیدونم اینطوری شانسی دارم یا نه

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم اگر جوابم رو بدین

من از یه جا شنیدم که برای تبدیل معدل اونی اسیست از فرمول باواریا استفاده میکنه و برای ایرانی ها قبولی روminimum 12 در نظر میگیره در نتیجه مثلا معدل 16=2.5 هست ! همچین چیزی صحت داره ؟!

Junior Member

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان آلمانی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

درود دوستان

معدل 18به بالا سن 24سال رشته تحصیلی طراحی صنعتی (دانشگاه غیرانتفاعی)

یه سری اطلاعات درخصوص ادامه تحصیل (کارشناسی ارشد) آلمان میخاستم ..

1-حقیقتش میخام به زبان آلمانی بخونم و میخام شروع کنم دوره های زبان آلمانی رو چه سطحی لازمه؟ b1 b2?
    2-همسرم هم میخام باخودم ببرم...امکانش هست و چه شرایطی داره.اگه کسی اطلاعاتی داره یا لینک مخصوص فروم مربوطه رو داره ممنون میشم ارسال کنه

تشکر زیادددددددد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashi32_2003 نمایش پست ها
    درود دوستان

معدل 18به بالا سن 24سال رشته تحصیلی طراحی صنعتی (دانشگاه غیرانتفاعی)

یه سری اطلاعات درخصوص ادامه تحصیل (کارشناسی ارشد) آلمان میخاستم ..

1-حقیقتش میخام به زبان آلمانی بخونم و میخام شروع کنم دوره های زبان آلمانی رو چه سطحی لازمه؟ b1 b2?
    2-همسرم هم میخام باخودم ببرم...امکانش هست و چه شرایطی داره.اگه کسی اطلاعاتی داره یا لینک مخصوص فروم مربوطه رو داره ممنون میشم ارسال کنه

تشکر زیادددددددد
    سلام،
    1- حداقل ب2 بگیرین. ولی با ب2 فقط می تونین پذیرش مشروط بگیرین. شما معدلتون خوبه، حیفه که پذیرش مشروط بگیرین. بخونین تا س1 و امتحان آلمانیتونو بدین و کلا با مدرک آلمانی بیاین آلمان. کلاس زبان آلمانی تو ایران به مراتب ارزون تر و بهتر از آلمانه.
    2- بالقوه بله ولی بالفعلش بستگی به کسی داره که مدارکتونو بررسی می کنه. ایشون باید برای ویزای همراه اقدام کنن. تمکن مالی رو هم باید برای هر دوتون نشون بدین دیگه.
    من یه بنده خدایی رو میشناختم که حدود ده سال پیش، می خواست برای همسرش درخواست ویزای همراه بده و دانشجوی ارشد بود؛ چند بار ریجکت شد درخواستش و هر بار، اداره ی اقامت می گفت تا وقتی دانشجویی، ما تایید نمی کنیم. به محض اینکه درسش تموم شد، با درخواستش موافقت کردن. اما آدما خیلی زیاد دیگه ای هم بوده ان که همسراشون تونسته ان ویزای همراه بگیرن.
    در هر صورت، اگر می خواین دانشجویی اقدام کنین و همسرتون همراه، حتما حتما از همون اول تمکن مالی خیلی خوبی نشون بدین. به ازای هر نفر شما حداقل باید ده هزار و خورده ای داشته باشین الان فکر کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hajamin نمایش پست ها
    سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان آلمانی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.
    سلام،
    1- خیر، مگر اینکه توی اگهی اون دکترا ذکر شده باشه و این اتفاق زمانی میفته که مثلا بخشی از کار شما درس دادن به دانشجوهای لیسانس یا ارشد باشه.
    2- بستگی به حقوقتون داره. اگر قرارداد کاری داشته باشین، تو دیرترین حالتش با 5 سال می تونین اقامت دائم بگیرین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ReyhaneRhi نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم اگر جوابم رو بدین

من از یه جا شنیدم که برای تبدیل معدل اونی اسیست از فرمول باواریا استفاده میکنه و برای ایرانی ها قبولی روminimum 12 در نظر میگیره در نتیجه مثلا معدل 16=2.5 هست ! همچین چیزی صحت داره ؟!
    من هم سوال ایشون رو دارم اگر کسی بدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

Junior Member

سلام میشه در مورد پذیرش مشروط زبان آلمانی منو راهنمایی کنید
    چه مدارکی باید برای دانشگاه بفرستم؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم برای تایید مدارک از ویزامتریک وقت بگیرم. مدارکم تحصیلیم رو دو سال پیش ترجمه و توی دادگستری و وزارت خارجه تایید کردم. این اختلاف زمانی برای تایید سفارت آلمان مشکلی درست نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)