صفحه 9 از 75 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 750

موضوع: سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام من می تونم برای ترم تابستان 2016 اپلای کنم ؟ الان که حساب می کنم خیلی دیر شده برای ترم زمستان 2015/16 چون 2ماه حداقل طول میکشه که ویزا بدن . تا 15 جولای وقت دارم می تونم برای ترم تابستان درخواست بدم ؟ خواهش می کنم زودتر جواب بدید
    برای تابستان الان که خیلی زوده.خیلی از دانشگاه ها فقط در یک بازه زمانی خاص مدارک رو قبول میکنن و در حال حاضر این بازه زمانی فقط مربوط به ترم زمستان هست.شما یا باید منتظر بمونید یا میتونید برای زمستان پذیرش بگیرید و اگر دانشگاه موافقت دیفر کنید.اینجور احتمالا به اندازه کافی فرصت دارید

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام. من میخوام برای master اقدام کنم. مدارکم تازه 2 ماه پیش تکمیل شد. حقیقتش توی این سایت نیومدم و با یک سری اطلاعات غلط و البته یه مقدار تنبلی فکر میکردم که در هر سال 2 ترم برای مستر وجود داره. حالا متوجه شدم که فقط اکتبر هست. با توجه به شرایط من ( لیسانس محیط زیست ، آیلتس 6 و معدل 15 ) الان دیگه خیلی دیر شده واسه اپلای؟؟؟ تو رو خدا اگه هنوز یه ذره امید هست بهم بگید ، دیگه واقعا سخته 1 سال صبر کنم. ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط doctor_apachi نمایش پست ها
    سلام. من میخوام برای master اقدام کنم. مدارکم تازه 2 ماه پیش تکمیل شد. حقیقتش توی این سایت نیومدم و با یک سری اطلاعات غلط و البته یه مقدار تنبلی فکر میکردم که در هر سال 2 ترم برای مستر وجود داره. حالا متوجه شدم که فقط اکتبر هست. با توجه به شرایط من ( لیسانس محیط زیست ، آیلتس 6 و معدل 15 ) الان دیگه خیلی دیر شده واسه اپلای؟؟؟ تو رو خدا اگه هنوز یه ذره امید هست بهم بگید ، دیگه واقعا سخته 1 سال صبر کنم. ممنون
    با توجه با اینکه دیرترین ددلاین ها برای اکتبر 15 جولای هست، بعله الان دیگه دیره. ولی همونطوری که خودتون میدونید و در این تاپیک هم بارها عنوان شده برای ترم بعدی یعنی ترم تابستان که شروعش در آپریل هست هم برای مستر رشته شما ممکنه بعضی دانشگاه های پذیریش داشته باشند که معمولا ددلاینش 15 ژانویه هست.

Junior Member

سلام.من امسال دانشجو ارشد میشم.مهر 94.از یکی از دانشگهای سراسری اونم بخاطره اینکه سرباز نشم.میخوام واسه آلمان یا اتریش که هزینه دانشگاه پایین باشه اقدام کنم.دارم برای آیلتس میخونم و الان سطحم 5.5 شده.رشته عمران هستم.شنیدم اگه دانشجو باشی راحتتر پذیرش میکنن.میخوام ارشدو اونجا بخونم اگه بشه.میشه راهنمایی کنید از دوستانی که تجربه دارن بگن تا کی زبانمو جمع کنم؟کی اقدام کنم بعد ارشد یا الان؟چون میگن یه دوره عقب میوفتی هرموقه ک بری مثلا با ارشدم بری باز باید ارشد بخونی دوباره؟الان تایمم آزاده تا دانشگاها شروع شه.حتی در مورد ژبان هم مرددم.لطفا همینجا جواب بدین.بیشتر فروم ها رو مطالعه کردم.ممنون

Junior Member

من یه سؤالی داشتم، شاید یه مقدار مبتدی باشه.
    الان من برای اینکه پذیرش به زبان آلمانی بگیرم، حتما باید مدرک B1 رو جزو مدارکم به دانشگاه بفرستم؟ امکانش نیست مثلا A2 رو قبول کنن و بعد شرط بگذارن که باید به سفارت B1 یا B2 رو ارائه بدم؟
    چون من تا 4-5 ماه دیگه نمیرسم که B1 رو بگیرم، میخوام ببینم چنین چیزی ممکنه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    من یه سؤالی داشتم، شاید یه مقدار مبتدی باشه.
    الان من برای اینکه پذیرش به زبان آلمانی بگیرم، حتما باید مدرک B1 رو جزو مدارکم به دانشگاه بفرستم؟ امکانش نیست مثلا A2 رو قبول کنن و بعد شرط بگذارن که باید به سفارت B1 یا B2 رو ارائه بدم؟
    چون من تا 4-5 ماه دیگه نمیرسم که B1 رو بگیرم، میخوام ببینم چنین چیزی ممکنه؟
    شما در هر صورت باید B1 رو به سفارت ارائه بدین.
    البته اگه کورستون 100 درصد انگلیسی باشه که به مدرک آلمانی نیازی نیست !
    اینکه با چه مدرکی به شما پذیرش بدن به سیاست دانشگاه برمیگرده.
    این هم در نظر داشته باشین، نوع پذیرشی هم که میگیرین، ممکنه در روند ویزا تاثیرگذار باشه.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

با سلام

جهت ادامه تحصیل برای مقطع دکتری در آلمان آیا بایستی مثل هلند و سوئد پوزیشن پیدا کرد یا خیر؟ آیا ددلاین مشخصی وجود داره یا هر زمانی می توان اپلای نمود؟ آیا مانند هلند و سوئد به دانشجویان دکتری حقوق تعلق می گیرد یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    شما در هر صورت باید B1 رو به سفارت ارائه بدین.
    البته اگه کورستون 100 درصد انگلیسی باشه که به مدرک آلمانی نیازی نیست !
    اینکه با چه مدرکی به شما پذیرش بدن به سیاست دانشگاه برمیگرده.
    این هم در نظر داشته باشین، نوع پذیرشی هم که میگیرین، ممکنه در روند ویزا تاثیرگذار باشه.
    ممنون.
    تا زمان سفارت که قطعا B1 ـم آماده میشه. من منظورم پذیرشه. اصلا کسی تا حالا پذیرش مشروط گرفته با مدارک کمتر از B1 ؟
    از چه لحاظ؟ مثلا چه نوع پذیرشی تأثیر منفی میگذاره روی ویزا؟

ApplyAbroad Veteran

ممنون.
    تا زمان سفارت که قطعا B1 ـم آماده میشه. من منظورم پذیرشه. اصلا کسی تا حالا پذیرش مشروط گرفته با مدارک کمتر از B1 ؟
    عرض کردم بستگی به دانشگاه داره که با چه مدرک زبانی به شما پذیرش مشروط بده.
    یه زمانی سفارت خیلی نسبت به پذیرش های کلاس زبان حساس بود، الان رو نمیدونم .

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ممنون.
    دوست عزیز دانشگاه ایلمناو با A2 هم پذیرش میده.
    شانستونو تو دانشگاهای شرق آلمان هم امتحان کنین مثه توبینگن و کمنیتز

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)