صفحه 3 از 75 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 750

موضوع: سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام
    اگه از زمان لیسانس 4سال گذشته باشه واسه پذیرش مقطع ارشد مشکلی نداره؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_agh1 نمایش پست ها
    سلام
    اگه از زمان لیسانس 4سال گذشته باشه واسه پذیرش مقطع ارشد مشکلی نداره؟
    سلام. اگر برای این گپ تحصیلی دلیل منطقی ای داشته باشید (مثل سابقه کار) هیچ مشکلی نیست. من خودمم یه گپ چهارساله داشتم و هیچ مشکلی نبود.
    موفق باشید

Junior Member

درود
    دوستان ددلاین دانشگاه های المان برای ترم پاییز 2015(کارشناسی) حدودن چه زمانی است؟
    سپاسگذار

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط vm68 نمایش پست ها
    درود
    دوستان ددلاین دانشگاه های المان برای ترم پاییز 2015(کارشناسی) حدودن چه زمانی است؟
    سپاسگذار
    لطفا پست های #6 #8 #12 رو بخونید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

سلام دوستان اميدوارم سوالام رو جاي مناسبي پرسيده باشم . براي ترجمه مدارك تحصيلي چند نسخه لازمه ترجمه بشه ؟ ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    سلام دوستان اميدوارم سوالام رو جاي مناسبي پرسيده باشم . براي ترجمه مدارك تحصيلي چند نسخه لازمه ترجمه بشه ؟ ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد
    شما دو نسخه ترجمه تهیه کنید و بعد به تعداد دانشگاه هایی که میخواهید براشون اپلای کنید از ترجمه هاتون کپی بگیرید. اگر ایمیل مکاتبه با دانشگاه داشته باشید، سفارت براتون دو نسخه اصل ترجمه و 5 نسخه کپی رو رایگان تأیید میکنه.
    اون دو نسخه اصل ترجمه رو تا مرحله آخر کارتون نیاز دارید: یک نسخه رو باید روز مصاحبه به سفارت ارائه کنید که توی پرونده میگذارند و یک نسخه هم وقتی ویزاتون اومد باید برای ثبت نام به دانشگاه تحویل بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Elektrotechnik Uni Wuppertal

سلام و خسته نباشید،
    من خودم میخوام واسه پذیرش آلمان توی رشته ی برق قدرت یا مکاترونیک اقدام کنم ولی هنوز امتحان زبان ندادم. احتمالن واسه ی دو ماه آینده بتونم امتحان بدم.
    حالا هرچی من سرچ میکنم چیزی توی سایت دانشگاهها از پذیرش زبان آلمانی نمیبینم. یعنی پذیرش بگیرم به شرط پاس کورس آلمانی. ازشون هم که سوال میپرسم و موقعیتم رو توضیح میدم لینک ثبت نام آنلاین رو واسم میفرستن. میخوام بدونم از کجا بفهمم که یه دانشگاه پذیرش به شرط کلاس آلمانی رو بهم میده و اینکه روند پذیرش به شرط ترم های زبان آلمانی به چه شکلیه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین و جوابمو بدین. بخدا خیلی سرچ کردم ولی به جواب نرسیدم.

Junior Member

دوستان اپلای کردن برای ترم تابستان Summer امکان پذیر هست؟ اصلا پذیرش می دن تو این ترم؟
    الان من ۳-۴ جایی اپلای کردم برای تابستون.
    امیدوار باشم؟

مرسی

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    دوستان اپلای کردن برای ترم تابستان Summer امکان پذیر هست؟ اصلا پذیرش می دن تو این ترم؟
    الان من ۳-۴ جایی اپلای کردم برای تابستون.
    امیدوار باشم؟

مرسی
    چرا نباید پذیرش بدن؟ همه رشته ها که از ترم Winter آغاز نمیشن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط hurpog نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید،
    من خودم میخوام واسه پذیرش آلمان توی رشته ی برق قدرت یا مکاترونیک اقدام کنم ولی هنوز امتحان زبان ندادم. احتمالن واسه ی دو ماه آینده بتونم امتحان بدم.
    حالا هرچی من سرچ میکنم چیزی توی سایت دانشگاهها از پذیرش زبان آلمانی نمیبینم. یعنی پذیرش بگیرم به شرط پاس کورس آلمانی. ازشون هم که سوال میپرسم و موقعیتم رو توضیح میدم لینک ثبت نام آنلاین رو واسم میفرستن. میخوام بدونم از کجا بفهمم که یه دانشگاه پذیرش به شرط کلاس آلمانی رو بهم میده و اینکه روند پذیرش به شرط ترم های زبان آلمانی به چه شکلیه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین و جوابمو بدین. بخدا خیلی سرچ کردم ولی به جواب نرسیدم.
    من نمیدونم شما چطوری پیدا نمیکنید، درسته که سایت دانشگاه ها خیلی گیج کننده است ولی درنهایت با گشتن زیاد پیدا میشه
    شما قسمتی که اطلاعات کلاس زبان رو توش میتونید پیدا کنید و یا لینک به سمت این اطلاعات رو در صفحه International هر دانشگاه، ممکنه این صفحه زیرمجموعه Studium/Study باشه و یا خودش یه تب جدا باشه. در این قسمت اطلاهات مربوط به خارجی هایی که میخوان اپلای کنن اومده مثلا با عنوان های : Non EU Ausländer/ Aus dem Ausland-/ Studieninteressierte اومده. که لینک به Study Program, مدرک زبان مورد نیاز، کلاس های زبان، طریقه اپلای کردن، فرم اپلیکیشن و یا لینک پرتال آنلاین، مدارک مورد نیاز و اخیلی از اطلاعات دیگه اینجا هست. این صفحه International در سایت همه دانشگاه ها هست که شما قبل از اپلای باید این صفحه و تمام محتویاتش رو مو به مو بخونید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)