صفحه 7 از 75 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 750

موضوع: سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad7056 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال 3 فناوری اطلاعات دانشگاه سراسری بودم!
    سال پیش به دلیل برخی مشکلات انصراف دادم ولی هنوز تصفیه نکردم و مدارکم دانشگاهه! الان قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی تو دانشگاهای آلمان رو دارم
    می خوام برای اکتبر 2016 کارامو ردیف کنم و مدرک زبانم رو آماده کنم
    برای درخواست پذیرش از کی باید اقدام کنم؟ و این که برای درخواست حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشم یا مدرک برای مرحله آخر مورد نیازه؟
    ممنون
    شما اگر یه سال موفق در دانشگاه سراسری درس خونده باشید دیگه نیازی نیست برای کالج درخواست بدید و میتونید مستقیم بچلر رو شروع کنید.
    بچلر در آلمان اکثرا به زبان آلمانیه و معمولا در هنگام اپلای باید مدرک B1 یا B2 داشته باشید و اینطوری اگر دانشگاه کلاس زبان داشته باشه بهتون پذیرش مشروط به امتحان زبان و گذروندن کلاس زبان میده که شما مدرک زبان مورد نیاز برای شروع رشته تحصیایتون رو در اون دانشگاه بگیرید، در واقع مدرک DSH2 که فقط در دانشگاه های آلمان امتحانش برگزار میشه، ولی مدرک معادلش رو یعنی TestDaf 4*4 رو هم میتونید ایران بگیرید و در اینصورت سریع بعد رسیدن درستون رو شروع میکنید، حالا اگر میخواید بدونید چه دانشگاهی کلاس زبان داره و آیا پذیرش مشروط میده و چه مدرک زبانی در هنگام اپلای میخواد، سایت دانشگاه قسمت International و صفحه رشته در سایت دانشگاه و ایمیل زدن به مسئول مربوط به خارجی ها و در آخر تاپیک های مربوط به اون دانشگاه در این فروم.
    یک سری دانشگاه های کمی هم هستند که بدون مدرک زبان یا با مدرک پایین تر هم پذیرش میدن که باید بگردید.
    ددلاین هم معمولا برای ترماصلی زمستان (شروع در اکتبر) 15 جولای و برای ترم تابستان 15 ژانویه هست. ولی خیلی از دانشگاه های ددلاینشون ممکنه 1 یا 2 ماه زودتر از این باشه. درواقع به طور شما باید طوری تنظیم کنید که قبل ددلاین حداقل مدرک زبان B1 رو گرفته باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvaneh123 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من با یه موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفتن که پذیرش رو از طریق وکلای مهاجرتی انجام میدن گفتن که با توجه به این که من داروسازی می خوام باید اینجا دانشگاه سراسری یه رشته از شاخه های نزدیک به داروسازی مثلا" پرستاری قبول بشم . بعد گفتن که کل پروسه ی پذیرش 3 ماه طول میکشه 45 روز برای ویزا و 45 روز برای پذیرش به نظرتون این زمان خیلی کم نیست ؟؟!! یا باید همین جوری باشه ؟؟
    بعد گفتن دانشگاه های مدنظرتون رو مثل انتخاب رشته از 1 تا 10 به ما میگید ما طبق اولیت خودتون اقدام میکنیم . گفتن که بعد از کنکور که توی خرداد هست ما باید از ماه آبان کار رو شروع کنیم و از تابستون 2016 میتونم برم سرکلاس ها . حالا اگر زحمتی نیست یه راهنمایی بکنید که صحبت هاشون معقول هست یا خیر.
    مرسی
    اگر یه دور پست های این تاپیک رو از اول تا آخر بخونید میبینید که فرآیند پذیرش گرفتن کار آسونیه و سخت ترین قسمتش انتخای دانشگاه هاست که اونم خودتون قراره انجام بدین، نمیدونم چرا واقعا یه سریا چنین پولهایی خرج میکنن برای کارهایی که واقعا کاری نداره.
    من توی تاپیک کالج ها هم نوشتم و پستم رو کپی پیست میکنم اینجا:
    پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

من همین الان یه مطلبی رو متوجه شدم، و خب از سایت آنابین خوندم که معتبرترین منبعه! اگر کسی قبولی کنکور سراسری نداشته باشه، و مدرک پیش دانشگاهیش رو از سال 2011 به بعد گرفته باشه، و معدل دیپلمش بالای 15 باشه هم میتونه برای کالج درخواست بده و نیازی به قبولی کنکور سراسری نیست.

باورتون میشه؟!! این لینک سایت آنابین برید به کشور ایران و قسمت
    Abschlusszeugnis einer Sekundarschule - dreijährig - شرط دوم یعنی IRN-BV04 رو بخونید(یا قسمت Nachweis über den Abschluss des "Pre-University Course" ab 2011) برید حالشو ببرید:دی هرچی سختی بوده مال ما دهه شصتیا بوده، شما دیگه حتی لازم نیست کنکور قبول شید!

Junior Member

سلام
    منو دوستم تصمیم گرفتیم برای ادامه تحصیل به کشور آلمان بریم
    اون گفت برای اینکه بریم آلمان باید تو یه دانشگاه دولتی قبول بشیم بعد هم مدرک B1 زبان آلمانی رو بگیریم بعد هم وصیغه و کارای سربازی...

میخواستم بدونم برای تحصیل تو آلمان دقیقا باید چیکار کنیم؟
    آلان ما کنکور داریم (رشته ریاضی فیزیک)
    یعنی بعد کنکور بیفتیم دنبال یادگرفتن زبان آلمانی؟

کار دیگه ایی نمیخواد انجام بدیم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r711 نمایش پست ها
    سلام
    منو دوستم تصمیم گرفتیم برای ادامه تحصیل به کشور آلمان بریم
    اون گفت برای اینکه بریم آلمان باید تو یه دانشگاه دولتی قبول بشیم بعد هم مدرک B1 زبان آلمانی رو بگیریم بعد هم وصیغه و کارای سربازی...

میخواستم بدونم برای تحصیل تو آلمان دقیقا باید چیکار کنیم؟
    آلان ما کنکور داریم (رشته ریاضی فیزیک)
    یعنی بعد کنکور بیفتیم دنبال یادگرفتن زبان آلمانی؟

کار دیگه ایی نمیخواد انجام بدیم؟

ممنون
    معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

Junior Member

سلام دوستان، روز بخیر.
    من فوق لیسانس دارم و میخوام دوباره واسه فوق اپلای کنم واسه آلمان. میخواستم بدونم واسه مستر هم مثل دکتری لازمه قبل هر چیز استاد پیدا کنم و باهاش مکاتبه کنم یا مستقیما باید اپلای کنم واسه دانشگاه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط za63fa نمایش پست ها
    سلام دوستان، روز بخیر.
    من فوق لیسانس دارم و میخوام دوباره واسه فوق اپلای کنم واسه آلمان. میخواستم بدونم واسه مستر هم مثل دکتری لازمه قبل هر چیز استاد پیدا کنم و باهاش مکاتبه کنم یا مستقیما باید اپلای کنم واسه دانشگاه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    احتیاج به مکاتبه با استاد نیست
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

سلام خدمت همه
    من دانشجوی دانشگاه دولتی در رشته صنایع با معدل 15 هستم،1سال دیگه دارم
    خیلی الان برام تصمیم گیری برای ادامه راه مشکل شده،اول اینکه امید دارم که اگر بشه مستر MBA بخونم یا اگر نشد صنایع یا بین رشته ای مرتبط.حالا مسئله اینه زبان خوندنم را چیکار کنم تو این یکسال مونده،انگلیسیم با 2ماه کر کردن میشه یه ایلتس 7 بگیرم،اما المانیم در حد a1.1 هست و ضعیفه.از طرفی وقتی با زبان المانی بخوای بری 6ماه حداقل باید المانی بخونی و هزینشم زیاده و 6ماه عقب میوفتی که انگلیسی اینطور نیست.پذیرش المانی گرفتن راحتتره. زبان انگلیسی راحته اما المانی سختع خوندنش و زجر اور.
    میترسم یکی را بخونم و از دیگری غافل بشم و از دست بدم موقعیتم را.از طرفی میگند المانی انگلیسیتا خراب میکنه و اول اگه میخوای بخونی انگلیسیتا کامل کن و بعد المانی بخون.
    به خدا موندم چیکار کنم،راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

نقل قول نوشته اصلی توسط jalilsherkat نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    من دانشجوی دانشگاه دولتی در رشته صنایع با معدل 15 هستم،1سال دیگه دارم
    خیلی الان برام تصمیم گیری برای ادامه راه مشکل شده،اول اینکه امید دارم که اگر بشه مستر MBA بخونم یا اگر نشد صنایع یا بین رشته ای مرتبط.حالا مسئله اینه زبان خوندنم را چیکار کنم تو این یکسال مونده،انگلیسیم با 2ماه کر کردن میشه یه ایلتس 7 بگیرم،اما المانیم در حد a1.1 هست و ضعیفه.از طرفی وقتی با زبان المانی بخوای بری 6ماه حداقل باید المانی بخونی و هزینشم زیاده و 6ماه عقب میوفتی که انگلیسی اینطور نیست.پذیرش المانی گرفتن راحتتره. زبان انگلیسی راحته اما المانی سختع خوندنش و زجر اور.
    میترسم یکی را بخونم و از دیگری غافل بشم و از دست بدم موقعیتم را.از طرفی میگند المانی انگلیسیتا خراب میکنه و اول اگه میخوای بخونی انگلیسیتا کامل کن و بعد المانی بخون.
    به خدا موندم چیکار کنم،راهنمایی کنید
    عزیزم باید ببینی هدفت از اومدن آلمان چیه, اگر بخوای در آینده تو آلمان بمونی و کار کنی باید زبان آلمانی بلد باشی. یاد گرفتن زبان هم اینجا خیلی خرج داره و به خاطر کارهای دانشگاهی که داری واست سخت میشه. به هر حال اگر قصدت حتی ذره ای موندن تو آلمانه باید زبانشو یاد بگیری, چه بهتر که قبل از اومدن زبان رو بلد باشی حتی اگه پزیرش به زبان انگلیسی گرفته باشی.

Junior Member

‫دوستان عزیز برای تبدیل واحد های ایران به ECTS چه باید کرد ؟ کسی از دوستان هست که تونسته باشه اینکار رو ترجیحا به صورت رسمی انجام داده باشه.
    ممنون‬

Above-average performance in the completed degree
    من متوجه این بند نمیشم
    یعنی باید از چه عددی بیشتر باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)