صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: ورزش کردن در آلمان

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض ورزش کردن در آلمان

مطمئناً امکانات ورزشی زيادی در آلمان وجود داره ولی با توجه به وقت کم و از اون مهمتر بودجه محدود يه دانشجو دسترسی به اين امکانات چطوره؟ اگه کسی تجربیاتی داره ميشه با توجه نوع ورزش، هزينه و زمانش يه اطلاعاتی بده؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ورزش کردن در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    مطمئناً امکانات ورزشی زيادی در آلمان وجود داره ولی با توجه به وقت کم و از اون مهمتر بودجه محدود يه دانشجو دسترسی به اين امکانات چطوره؟ اگه کسی تجربیاتی داره ميشه با توجه نوع ورزش، هزينه و زمانش يه اطلاعاتی بده؟ ممنون
    با درود.
    بخش اعظمی از جمعیت آلمان عضو باشگاه های ورزشی هستند.
    از باشگاه دارت گرفته تا ...
    البته این باشگاه ها همیشه ورزشی نیستن و جنبه فرهنگی و زیست محیطی هم میتونن داشته باشن !
    کلا خیلی متنوع هستش !
    فقط میدونم بسته به نوع بیمه ای که استفاده میکنین، میتونید از امکانات یک باشگاه ورزشی هم استفاده کنین !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    دانشگاه شما احتمال زیاد خودش تجهیزات ورزشی داره که میتونید با هزینه خیلی ناچیزی در ترم عضو بشید و از یک رشته خاص برخوردار بشید. غیر از اون باشگاه هایی بیرون هستند که امکاناتشون طبیعتا از دانشگاه بهتره و هزینه بیشتری دارند. باشگاه هم اگر بخوایید ارزون در بیاد مثل خیل از چیزهای دیگه توی آلمان باید از نوعی باشه که قرداد یک ساله میبندند. یک باشگاه شناخته شده مثلا مک فیت هست که در ماه ۲۰ یورو هزینه اش هست. این نوع باشگاهها اکثرا ۲۴ ساعت شبانه روز باز هستند و امکانات و تجهیزات کاملی دارند.
    Wish you were here

ارزونترین ورزش توی آلمان شنا ست.

چون تقریبا تمام شهرها و دهات آلمان استخر دارن. بلیط استخر هم از 2 یورو تا 5 یورو ( معمولا برای یک ساعت و نیم) متفاوت هست.

استخرها وابسته به شهرداری ها هستند و هزینه هاشون رو دولت میده! برای همین بلیطش انقدر ارزون در میاد. یه حساب سر انگشتی اگر بکنید می بینید حتی دوش گرفتن توی خونه با توجه به هزینه بالای گرمایش و سوخت، گرونتر از استخر رفتن پاتون آب می خوره!
    برای شنا شما فقط یه مایو میخواید و یه حوله !!! (که داشتن اولی اینجا توی آلمان همچین زیاد مهم نیست)

برای فوتبال هم زمین های چمن معمولا یا مفتی هستند یا خیلی خیلی هزینه کمی باید پرداخت کنید. با تمام این ها فوتبال به سه علت ارزونترین ورزش نیست: 1. کفش و لباس می خواد 2. فقط تابستون میشه توی زمین چمن بازی کرد ( اگه اصلا تابستونی اتفاق بیافته!!) بعدش باید برید توی سالن که دیگه زیاد ارزون نیست، مگر اینکه فوتبالتون خوب باشه و عضو تیم ( محله یا دانشگاه یا محل کار) بشید. که اونوقت هزینه هاتون رو هم میدن!
    و اما 3. فوتبال ورزش خطرناکیه و ممکنه آسیب ببینید که باید برید دکتر و از کار و زندگی میافتین که هزینه این ها خیلی زیاده...

ورزش های زمستانی هم اگه بلد نباشین کلاس های آموزشی خیلی گرونن!!
    اما اگه بلد باشین مثلا اسکیت روی یخ خیلی ارزونه. ( یه کم گرونتر از استخر) چیزی هم که لازم دارین کفش اسکیت هست که همونجا بهتون کرایه میدن (تقریبا 6 تا 8 یورو)
    اما اسکی رو حتی اگه بلد باشین وسایلش رو به این ارزونی ها کرایه نمیدن!!!
    کلا اگه اتفاقی براتون نیافته ( که بازم شامل مورد 3 که اون بالا در مورد فوتبال گفتم میشه) ورزشهای زمستانی توی آلمان خیلی محبوبن چون اینجا همش زمستونه!!!!
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Banned

تو دانشگاه ما که حدود 50 تا ورزش ارایه میشه و حدود 30 تاش رایگانه. رایگانا از جمله: بسکتبال، والیبال، فوتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، ترامپولینگ، صخره نوردی، و ...

با سلام
    از دوستانی که اطلاع دارند خواهش دارم کمک کنن.هزینه تقزیبی بدنسازی با مکملهای ورزشی چقدر میشه؟!؟
    تو ایران تقریبا ماهی 500 تومن خرج میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    ارزونترین ورزش توی آلمان شنا ست.

چون تقریبا تمام شهرها و دهات آلمان استخر دارن. بلیط استخر هم از 2 یورو تا 5 یورو ( معمولا برای یک ساعت و نیم) متفاوت هست.

استخرها وابسته به شهرداری ها هستند و هزینه هاشون رو دولت میده! برای همین بلیطش انقدر ارزون در میاد. یه حساب سر انگشتی اگر بکنید می بینید حتی دوش گرفتن توی خونه با توجه به هزینه بالای گرمایش و سوخت، گرونتر از استخر رفتن پاتون آب می خوره!
    برای شنا شما فقط یه مایو میخواید و یه حوله !!! (که داشتن اولی اینجا توی آلمان همچین زیاد مهم نیست)

برای فوتبال هم زمین های چمن معمولا یا مفتی هستند یا خیلی خیلی هزینه کمی باید پرداخت کنید. با تمام این ها فوتبال به سه علت ارزونترین ورزش نیست: 1. کفش و لباس می خواد 2. فقط تابستون میشه توی زمین چمن بازی کرد ( اگه اصلا تابستونی اتفاق بیافته!!) بعدش باید برید توی سالن که دیگه زیاد ارزون نیست، مگر اینکه فوتبالتون خوب باشه و عضو تیم ( محله یا دانشگاه یا محل کار) بشید. که اونوقت هزینه هاتون رو هم میدن!
    و اما 3. فوتبال ورزش خطرناکیه و ممکنه آسیب ببینید که باید برید دکتر و از کار و زندگی میافتین که هزینه این ها خیلی زیاده...

ورزش های زمستانی هم اگه بلد نباشین کلاس های آموزشی خیلی گرونن!!
    اما اگه بلد باشین مثلا اسکیت روی یخ خیلی ارزونه. ( یه کم گرونتر از استخر) چیزی هم که لازم دارین کفش اسکیت هست که همونجا بهتون کرایه میدن (تقریبا 6 تا 8 یورو)
    اما اسکی رو حتی اگه بلد باشین وسایلش رو به این ارزونی ها کرایه نمیدن!!!
    کلا اگه اتفاقی براتون نیافته ( که بازم شامل مورد 3 که اون بالا در مورد فوتبال گفتم میشه) ورزشهای زمستانی توی آلمان خیلی محبوبن چون اینجا همش زمستونه!!!!
    البته تا جایی که من دیدم
    دوش اب سرد مجانیه
    دوش اب گرم 5 دقیقه که دائم قطع میشه باید دکمه رو بزنی که وصل شه
    20 سنت
    ورودی 4 یورو
    البته احتمالا بستگی به استخر داره
    ولی چند تا استخر که من امتحان کردم همین حدود بود

سایت این استخرارو ندارید بدید با محیط و سطح استخرای اونجا آشنا شیم ؟
    قیمتای استخرای متوسط تهران با این امکانات داغونشون بیشتر از آلمانه!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط accountancy101 نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستانی که اطلاع دارند خواهش دارم کمک کنن.هزینه تقزیبی بدنسازی با مکملهای ورزشی چقدر میشه؟!؟
    تو ایران تقریبا ماهی 500 تومن خرج میکنم
    سالن های بدنسازی ماهی حدودا 40 یورو هستن. البته اگه سالانه/ روزانه بگیرین، قیمتش کم/زیاد میشه دیگه. در مورد مکمل ها خیلی اطلاعی ندارم. اما یادمه یه بار یه نفر که استفاده می کرد، گفت مکمل هایی که تو ایران هست، خیلی هاش اینجا غیرمجازه و دوزاش زیادی بالاست. اینجا دوزاش کمتره و اون بنده خدا می گفت ما از ایران میاریم و یه جوری هم جاسازی می کنیم تو چمدون! آوردنش هم غیرمجازه. اما اگه اسم مکمل هاتونو بلدین، فکر می کنم تو سایت amazon.de سرچ کنین، بتونین پیداشون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

پیش فرض ورزش کردن در آلمان

سلام خوب هستین من اسنوکر رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم الان در حین خدمت هستم میخواستم بدونم ایا دانشگاهی هست که بتونم بورس شم طریق ورز

ممنون میشم اگه کمک کنید
    ویرایش توسط omid2015 : April 22nd, 2016 در ساعت 09:22 PM دلیل: ترکیب پست ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)