نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: همه سوالات درمورد common app

Junior Member

پیش فرض همه سوالات درمورد common app

سلام دوستان .
    از آنجایی که اطلاعات اندکی در این فروم در رابطه با common app ارئه شده است , لذا این thread را برای همه عزیزانی که از طریق common app قصد اقدام برای پذیرش را دارند , ایجاد کردم .

سوالی که خود بنده از بقیه دوستان داشتم این بود : اگر سایت های دانشگاه های مختلف رو ببینیم , متوجه میشیم که خیلی هاشون از Applicant ها می خوان که به صورت Online و از طریق common app اقدام به اپلای بکنند . سوالی که داشتم این بود که اگر همه مدارک لازمه از Applicant ها ( از قبیل recommendation letter و نمرات دیپلم , نمرات پیش دانشگاهی و مدارک فارغ التحصیلی آنان و essays و ........... ) به صورت Submit , Online میشن , می خواستم بدونم منظور از online ثبت کردن چیه ؟ یعنی دیگر نیازی به پست کردن هیچ کدوم از مدارکمون نیست ؟( چون با کار کردن با common app آشنایی ندارم متاسفانه) . منظورم اینه که دانشگاه مقصد از اصلیت اون مدارک و جعلی نبودنشون چطوری مطمئن میشه ؟ چرا که هرکسی می تونه از هر چیزی اسکن گرفته و یک مهر ساختگی هم بسازه . آیا ترجیحا مدارک رو پست کنیم بهتر نیست ؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درمورد common app

با سلام
    تا جایی که بنده اطلاع دارم شما در مراحل اولیه کارنامه ها و ... رو به صورت آنلاین submit می کنید و زمانی که نتایج مشخص شد از شما می خوان که اصل کارنامه رو بفرستید.

Junior Member

سلام
    میشه توضیحی در مورد Number of Senior Secondary Leaving Examinations you have already taken
    بدین. چی باید بنویسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار(کامپیوتر) دانشکده فنی شهید بهشتی کرج

سلام دوستان من برای commonapp کمک نیاز دارم کسی هست که از ای روش apply کرده باشه؟
    قسمت counselor یا مشاور که باید قسمت FERPA رو تکمیل کنه اطلاعات کیو وارد کنم؟ ما تو مدرسه های ایران اکثرا مشاور نداریم اونم مشاوری که درباره اینا چیزی بدونه!
    من دیپلم کامپیوتر دارم 17 سالمه هرچیزی درباره common app میدونید که کمک میکنه به من بگین ممنون میشم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)