صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 294

موضوع: آرشیو شده : اقامت دائم استرالیا بعد از تحصیل ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت دائم استرالیا بعد از تحصیل

[QUOTE=merton;188232]

با توجه به اينكه قوانين داره هر 3 ماه يكبار عوض ميشه و هر بار يه ليست جديد و يه ساز ديگه (همينطور كه در ظرف 1 سال گذشته تا الان 3 بار دستورالعمل جديد دادن)
    اگه بعد از دو سال اگه بخواهين براي اقامت دائم اقدام كنيد و رشته شما جزو ليست اداره مهاجرت نباشه تكليف چيه؟؟؟
    [SIZE=3]
    SIZE][/FONT][SIZE=3]
    بله کسی‌ به این موضوع فکر کرده. وکلای درست حسابی‌ هم توصیه می‌کنن رشتتون توی لیست CSL باشه. این که یک رشته در مدت ۲ سال کلا از ۲ تا لیست خارج بشه احتمالش خیلی‌ کمه.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

جهان عزيز
    ممنون از جوابت
    من دوره 2 ساله برداشتم 3 ماه پيش تو مقطع فوق ولي الان (2 روز پيش قوانين جديد آمد ) و رشته من به احتمال زياد تا 4-5 ماه ديگه از توي ليست حذف ميشه و همان روز PVA آمد حالا بايد چكار كنم ؟؟ (آن روز كه ميخواستم پذيرش بگيرم توصيه 3 تا وكيل حسابي بود) رشته ديگري هم نمي تونم انتخاب كنم چون نه سنم اجازه ميده و نه علاقم

حالا چكار بايد بكنم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم این موضوع قبلا هم بود اما شرایطی داشت مثلا فوق لیسانس حداقل 3 ساله باشه یا یک همچنین چیزایی. الان فرقی توش ایجاد شده؟ از منبعی در مورد این موضوع شنیدین؟
    قبلا يه امتياز 15 تايي برا رشته هاي csl وجود داشت ولي الان اون امتياز حذف شده و به همين علت دوستاني كه برا ويزاي 175 مي خوان اقدام كنن و تو استراليا درس نخونده باشن، شرايطشون خيلي سخت شده. مثلا حتما بايد آيلتس 7 داشته باشن و...
    به همين علت تحصيل تو استراليا يه امتاز به درد بخور شده الان.
    فوق ليسانسم همون 2 سال كافيه!

به اينجا يه نگاه ديگه بندازيد.
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener.../whats-new.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوست عزيز شما مي خواين برا 175 و 176 اقدام كنين يا 885و886؟ من درست متوجه مشكل شما نشدم! توكدوم ليست نباشه؟ csl , sol, ...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    جهان عزيز
    ممنون از جوابت
    من دوره 2 ساله برداشتم 3 ماه پيش تو مقطع فوق ولي الان (2 روز پيش قوانين جديد آمد ) و رشته من به احتمال زياد تا 4-5 ماه ديگه از توي ليست حذف ميشه و همان روز PVA آمد حالا بايد چكار كنم ؟؟ (آن روز كه ميخواستم پذيرش بگيرم توصيه 3 تا وكيل حسابي بود) رشته ديگري هم نمي تونم انتخاب كنم چون نه سنم اجازه ميده و نه علاقم

حالا چكار بايد بكنم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    قبلا يه امتياز 15 تايي برا رشته هاي csl وجود داشت ولي الان اون امتياز حذف شده و به همين علت دوستاني كه برا ويزاي 175 مي خوان اقدام كنن و تو استراليا درس نخونده باشن، شرايطشون خيلي سخت شده. مثلا حتما بايد آيلتس 7 داشته باشن و...

حرف شما درسته اگر رشته فرد توی لیست SOL باشه. ولی‌ اگر نباشه باید تشریف بیاره ایران بعد از تحصیل. چون اینا دارن لیست CSL رو حذف میکنند و لیست جدید SOL هم 30 April 2010 اعلام میشه.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    جهان عزيز
    ممنون از جوابت

حالا چكار بايد بكنم
    من از اینی که میگم مطمئن نیستم. ولی‌ با توجه به اینکه اینا دارن لیست CSL رو حذف میکنند، احتمالا اکثر رشتها که توی CSL بودن بیاد توی لیست SOL . رشته شما توی لیست SOL بود یا CSL ؟
    رشته من توی هردو لیست هست.

Member
    رشته و دانشگاه

یک تغییر هم واسه SUB 885 پیش عمده که زیاد خوب نیست.

Pre 1 January 2010, applicants applying for permanent migration based on one of the onshore General Skilled Migration (GSM) visa subclasses were required, at time of application, to provide evidence that they had applied for a skills assessment by the relevant assessing authority. At time of decision, a suitable skills assessment was required.
    From 1 January 2010, applicants applying for one of the following onshore GSM visa subclasses will be required to have obtained a suitable skills assessment prior to applying for migration in order for the application to be valid and assessed by the department for a decision

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    حرف شما درسته اگر رشته فرد توی لیست SOL باشه. ولی‌ اگر نباشه باید تشریف بیاره ایران بعد از تحصیل. چون اینا دارن لیست CSL رو حذف میکنند و لیست جدید SOL هم 30 April 2010 اعلام میشه.
    درسته ولي اين ليست sol خيلي وسيعه و اكثر رشته هارو شامل مي شه.

Junior Member

جهان عزیز و سایر دوستان
    از اینکه وقت میزاری تا سئوالات دیگران را جواب بدین ممنونم

رشته من حسابداری هست در لیست CSL بود به شرط اینکه تمام SKILl ها 7 در Ielts باشد . ولی با توجه به صحبتهای وزیر فکر کنم که حذف خواهد شد.
    آیا به نظر شما میشه بعد از فوق یه دکتری بهش چسبوند؟ آیا فایده ای داره؟

ممنون

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها

عذر می خوام دوست من، امکانش هست به سوال من هم جواب بدین؟
    این مستر خوندن باید اونجا باشه تا 15 تا اضافی بهت بدن یا به مستر ایران هم اون امتیاز تلعق می گیره؟
    دوم اینکه می شه بگین این امتیاز های اضافی رو دقیقا کجای لینک نوشته؟

اونی که من دیدم گفته بود که چون الان فرقی نیست بهتره که یه تفاوتی قائل شد بین مستر با لیسانس

چون شمام احتمالا خبر دارین که واسه نیوزیلند و بریتانیا امتیاز اضافی قایل بودن واسه مستر، می شد حدس زد که استرالیا هم این کار رو بکنه، اما من هنوز دقیق نتونستم اصل شو ببینم،

یه سوال دیگه؟ این لیست جدید که قراره بعد CSL وبا حذف MODL بیاد، می شه حدس زد چی ها رو شامل می شه؟ طبیعتا عمران و مکانیک و کامپیوتر رو که حذف نمی کنن
    ، شاید به آرایشگری و آشپزی گیر بدن، درسته؟؟
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)