صفحه 12 از 30 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 294

موضوع: آرشیو شده : اقامت دائم استرالیا بعد از تحصیل ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت دائم استرالیا بعد از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    عذر می خوام دوست من، امکانش هست به سوال من هم جواب بدین؟
    این مستر خوندن باید اونجا باشه تا 15 تا اضافی بهت بدن یا به مستر ایران هم اون امتیاز تلعق می گیره؟
    دوم اینکه می شه بگین این امتیاز های اضافی رو دقیقا کجای لینک نوشته؟

اونی که من دیدم گفته بود که چون الان فرقی نیست بهتره که یه تفاوتی قائل شد بین مستر با لیسانس

چون شمام احتمالا خبر دارین که واسه نیوزیلند و بریتانیا امتیاز اضافی قایل بودن واسه مستر، می شد حدس زد که استرالیا هم این کار رو بکنه، اما من هنوز دقیق نتونستم اصل شو ببینم،

یه سوال دیگه؟ این لیست جدید که قراره بعد CSL وبا حذف MODL بیاد، می شه حدس زد چی ها رو شامل می شه؟ طبیعتا عمران و مکانیک و کامپیوتر رو که حذف نمی کنن
    ، شاید به آرایشگری و آشپزی گیر بدن، درسته؟؟
    مستر به تنهایی هیچ امتیازی نداره...تنها دوسال تحصیل 5 امتیاز داره

در ضمن با تمام تفاسیر باز هم باید در هر چهار باند آیلتس 7 بیارین چه 2 سال درس بخونین با نه چون امتیاز کم میارین.
    لیست جدید هم ما فعلا منتظرشیم...چیزهایی شنیدم که رشته ها بسیار بسیار کم ممکنه بشه . اتفاقا در مورد رشته هایی که شما عنوان کردین واقعا کار کم هستش و ترس من هم اینه که کلی از رشته های مهندسی رو حذف کنن...و یا دست انجمن مهندسین یا آی سی سی رو خیلی تو اسس کردن باز نذارن...کلن همه چیز واقعا سخت شده و خودشون هم دیگه گیج شدن با این همه مهاجر و نبود کار....

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan نمایش پست ها

در ضمن با تمام تفاسیر باز هم باید در هر چهار باند آیلتس 7 بیارین چه 2 سال درس بخونین با نه چون امتیاز کم میارین.
    لیست جدید هم ما فعلا منتظرشیم...چیزهایی شنیدم که رشته ها بسیار بسیار کم ممکنه بشه . اتفاقا در مورد رشته هایی که شما عنوان کردین واقعا کار کم هستش و ترس من هم اینه که کلی از رشته های مهندسی رو حذف کنن...و یا دست انجمن مهندسین یا آی سی سی رو خیلی تو اسس کردن باز نذارن...کلن همه چیز واقعا سخت شده و خودشون هم دیگه گیج شدن با این همه مهاجر و نبود کار....
    اون تحصیل در استرالیا که قبلا هم امتیاز داشت، من سوالم بیشتر واسه خبری بود که brown horse نقل کرده بود ...

البته دقیقا تغیرات معلوم نیست، اما خب خیلی واضحه که به خاطر کمبود نیروی ماهر مشکل دارن، یکی از استادای دانشگاه سیدنی می گفت که 80 هزار تا مهندس تا 10 سال دیگه احتیاج دارن، ضمن اینکه از اون 120 هزار تا مهاجری که سالانه می گیرن، فقط حدود یک سوم نیروی ماهر متخصص GSM هستش که اگه می تونستن اون رو یه کاری می کردن
    راجع به اون رشته ها هم طبیعتا بعیده که به اون لیست CSL خیلی دست بزنن، یعنی تا پارسال عمران و مکانیک و معدن و ... تو لیست بحرانی بوده باشه، یهو حذف شه، به همون تکنیسین و آرایشگر و آشپز و ایناش دست می زنن.

اما اگه دست انجمن رو تو اسس ببندن شاید باعث بشه که روند رو کند بکنه.
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faryan نمایش پست ها

اين كه سردرگم هستند تا حدودي درسته .... به هر حال هنوز چيزي قطعي نشده بهتره صبر كرد و ديد اعلام بعدي چه خواهد بود .
    بديهيه اظهار نظر تا قبل از اعلام رسمي پشتوانه منطقي نداره ...
    ویرایش توسط vahidR : March 14th, 2010 در ساعت 11:25 PM
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام به همه عزیزان.

ممنون میشوم دوستان راهنمایی بفرمایند چون واقعا گیج و پریشان شدم.

مدرک مهندسی تکنولوژی نساجی دارم از پلی تکنیک اما مثل اینکه اصلا به درد نمیخوره. و شرایط مالی خوبی برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس ندارم.

برای همین به فکر Tafe هستم برای تحصیل و نهایت اقامت. اولا به نظر شما تصمیم مناسبی است ؟

ثانیا با توجه به این 2 سال و رشته باید مورد نیاز باشد تا بتوان اقامت گرفت دوستان چه رشته هایی پیشنهاد میکنند؟

واقعا لطف میکنید راهنمایی بفرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

دوست عزیز. من به شما پیشنهاد می‌کنم با یک وکیل خوب( نه هر وکیلی) مشورت کنید. مشاوره هم مجانی‌ هست.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman-gh نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.

مدرک مهندسی تکنولوژی نساجی دارم از پلی تکنیک اما مثل اینکه اصلا به درد نمیخوره. و شرایط مالی خوبی برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس ندارم.

برای همین به فکر Tafe هستم برای تحصیل و نهایت اقامت. اولا به نظر شما تصمیم مناسبی است ؟

ثانیا با توجه به این 2 سال و رشته باید مورد نیاز باشد تا بتوان اقامت گرفت دوستان چه رشته هایی پیشنهاد میکنند؟

منظورتون چيه بدرد نمي خوره؟؟ توسط انجمن مهندسين استراليا اسس ميشه.البته به اسم مهندسي نساجي نه ولي به اسم مهندسيني كه در جاي ديگر طبفه بندي نشده در پرانتز نوشته nec=not elsewhere classified . البته نمي دونم موقعيت كاري شما در استراليا چه خواهد بود از بازار كار اونجا در مورد رشتتون خبر داري؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman-gh نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.

یه توصیه دیگه اینکه تا آخر April صبر کنید تا لیست جدید SOL در بیاد. اونجوری راحتتر میشه تصمیم گرفت.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

سلام.

ممنون به خاطر توضیحات و راهنمایی.

یک سوال داشتم ممنون میشوم عزیزان راهنمایی بفرمایند.

همسرم لیسانس مامایی از دانشگاه سراسری دارد ولی تجربه کاری مامایی 2 سال طرح را دارد و مابقی سالها کار مشاوره داشته.

به نظر شما عزیزان اگر بنده دانشجویی مثلا تیف اقدام کنم بعد از رفتن به استرالیا آیا همسرم میتواند برای رشته خودش برای اقامت اقدام کند؟
    مثلا یک دوره زبان و مدرک آیلتس با توجه به لیسانس مامایی میتواند در داخل استرالیا واسه کار و پذیرش اقدام کند؟

ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

سلام به همه دوستان. من یک سوال دارم که خوشحال میشم اگه بتونید کمک بکنید: من از university of Melbourne واسه دکترا پذیرش گرفتم و فاند هم دارم و منتظر final visa هستم الان. این بخش فروم رو خوندم ولی خیلی کمک نکرد. میشه چند تا لینک به من معرفی کنید که مراحل اقامت گرفتم در حین تحصیل یا بعد از اتمامش چیه؟ مدارک چی میخاد؟ و ...

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. به نظرم بهترین کار اینه که از Visa Wizard دیاک استفاده کنید:

http://www.immi.gov.au/visawizard

مراحل رو که طی‌ کنید احتمالا این دو تا ویزا رو میتونید بگیرید.sub885, sub485. همهٔ توضیحاتش هم هست.

موفق باشید.
    ویرایش توسط jahan- : May 6th, 2010 در ساعت 02:08 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)