نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: شرکت در کنفرانس علمی

Junior Member

پیش فرض شرکت در کنفرانس علمی

سلام دوستان

کسی میدونه برای ویزای شرکت در کنفرانس علمی در سوییس چه مدارکی لازمه؟
    اصلا چه نوع ویزایی باید درخواست بشه؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنفرانس علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamkh نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه برای ویزای شرکت در کنفرانس علمی در سوییس چه مدارکی لازمه؟
    اصلا چه نوع ویزایی باید درخواست بشه؟

ممنون
    من دوسال پیش رفتم. دعوت نامه از طرف کنفرانس. وکالت محضری پدر برای حمایت مالی. گواهی اشتغال به کار خودت . فیش حقوقیت. گردش بانکی و موجودی حساب بانکیت. اگهی تاسیس شرکتی که توش کار میکنی . لیست کامل تو سایت سفارت هست. اینا را ترجمه و باخودت میبری سفارت. خیلی راحت و مودب ویزا میدن. البته یادم رفت بگم برگه رزرو هتلت تو مقصد و همینطور بلیط رزور شدتم ببر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنفرانس علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    من دوسال پیش رفتم. دعوت نامه از طرف کنفرانس. وکالت محضری پدر برای حمایت مالی. گواهی اشتغال به کار خودت . فیش حقوقیت. گردش بانکی و موجودی حساب بانکیت. اگهی تاسیس شرکتی که توش کار میکنی . لیست کامل تو سایت سفارت هست. اینا را ترجمه و باخودت میبری سفارت. خیلی راحت و مودب ویزا میدن. البته یادم رفت بگم برگه رزرو هتلت تو مقصد و همینطور بلیط رزور شدتم ببر.
    ببخشید من هم میخوام برای شرکت تو کنفرانس برم سوییس. کنفرانس به من گفته که بعد از دریافت هزینه دعوت نامه میده. خوب اگه هزینه رو پرداخت کنم و سفارت هم ویزا نده چه باید بکنم؟ لطفا راهنماییم کنید. و اینکه من تازه درسم تموم شده و تو یه شرکت تازه مشغول به کار شدم. با این حساب فقط یه نامه اشتغال به کار دارم و بیمه هم نیستم. شرکت هم خصوصیه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)