نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 171 از 420 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181221271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

اقای alix سلام.می خواستم از شما کمک بگیرم.ما مدارکمون ۲۳ اکتبر رسیده.با امتیاز ۷۳ وبا سابقه کامل کاری با ناک ۴۰۱۱.تا به حال شکر خدا هیچ اشتباهی ظاهرن نکرده ایم.ولی باید فایل نامبر هفته پیش می امد.الان نمی دونم چه کنیم؟با توجه به این که کلن این ناک خیلی غیر فعال شده واز ۱۶ زانویه فقط به ۱ تا ۲نفر فایل نامبر دادن چه کنیم؟می ترسم به بانک زنگ بزنم وچون این مدت خیلی ها به بانک زنگ زدن و جواب اشتباه گرفتن مال ما هم همین بشه؟؟؟؟اگر ریجکت کنن ایمیل می زنن یا میره مستقیم به پست میرسه؟شما رو به خدا بگین چه کنم روز ۱۰۰ ام هستم..

Member patomat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    patomat جان،
    من راجع به سوالاتون اطلاعی ندارم، ولی تو تاپیک مدیکال فکر کنم زودتر به جوابتون می رسید.
    در ضمن ممکنه متنی که سوء پیشینه عراق رو ازتون خواستن رو دقیقا بگید چی بوده؟ می خواستم ببینم از لغت Police Certificate استفاده کردن؟
    خیلی ممنون
    اره police certificate
    کد 2133 رسیدن مدارک: 2سپتامبر 2014 | فایل نامبر 23 دسامبر | اپدیت 27 ژانویه 2015 و مدیکال 28 ژانویه | ریسیو مدیکال 25 فوریه | پروسس استارت 5 جون | پاس ریکویست 30 جولای 2015 | لند 17 فوریه 2016 تورنتو

دوستان ایمیلی به پاریس ویزا آفیس فرستادم و یه کنفیرمیشن تیپ فرستادن که فاقد محتوای مهمی هست. اما سابجکت ایمیله اینه: / RE:CT
    منظور از CT چیه؟
    قبلش این لیست از آکرونیم ها رو هم دیدم نمیدونم چی میتونه باشه.

Banned

سلام دوستان. ایمیل‌های مدیکال ما امروز حدود ساعت ۱۷:۲۰ به وقت تهران، از پاریس رسید ۳۰ روز مهلت انجام مدیکال است.

Junior Member

سلام دوستان

امروز AOR ما از پاریس رسید. فردا اس. اس. رو آپدیت میکنم. با آرزوی موفقیت همگی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Scarlette نمایش پست ها
    اقای alix سلام.می خواستم از شما کمک بگیرم.ما مدارکمون ۲۳ اکتبر رسیده.با امتیاز ۷۳ وبا سابقه کامل کاری با ناک ۴۰۱۱.تا به حال شکر خدا هیچ اشتباهی ظاهرن نکرده ایم.ولی باید فایل نامبر هفته پیش می امد.الان نمی دونم چه کنیم؟با توجه به این که کلن این ناک خیلی غیر فعال شده واز ۱۶ زانویه فقط به ۱ تا ۲نفر فایل نامبر دادن چه کنیم؟می ترسم به بانک زنگ بزنم وچون این مدت خیلی ها به بانک زنگ زدن و جواب اشتباه گرفتن مال ما هم همین بشه؟؟؟؟اگر ریجکت کنن ایمیل می زنن یا میره مستقیم به پست میرسه؟شما رو به خدا بگین چه کنم روز ۱۰۰ ام هستم..
    بهترین کار این است که مضطرب نباشید. انتظار برای فایل نامبر، تا ۱۲۰ روز طبیعی است. اداره مهاجرت کانادا برخی وقت‌ها بعضی از کد رشته‌ها را زودتر کارشان را راه می‌اندازد. اگر پروندهٔ شما کامل بوده این روزها را با آرامش سپری کنید، به امید خدا فایل نامبر شما هم می‌رسد و همین‌جا خبر خوشش را اعلام می‌کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ایمیل‌های مدیکال ما امروز حدود ساعت ۱۷:۲۰ به وقت تهران، از پاریس رسید ۳۰ روز مهلت انجام مدیکال است.
    ضمن تبریک و ارزوی موفقیت

دوست عزیز این اریجینال فاند چیه که از شما خواستن
    و ایا افرائی که خرید خدمت بودند ازشون داکیومنت جدیدی می خوان؟
    البته ما پولمون کم شده ولی هنوز فایل نامبر نداریم..ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    ضمن تبریک و ارزوی موفقیت

دوست عزیز این اریجینال فاند چیه که از شما خواستن
    و ایا افرائی که خرید خدمت بودند ازشون داکیومنت جدیدی می خوان؟
    البته ما پولمون کم شده ولی هنوز فایل نامبر نداریم..ممنون
    ممنون اریجینال فاند نیست. Origin of funds است و منظورشان این است که بگوییم پول داخل این حساب منشأش چیست. یعنی یک جوری ثابت کنیم که پول متعلق به خود ماست و از کسی قرض گرفته نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    بهشون ایمیل بزنید و توضیح بدید که rprf رو فرستادید براشون و مدیکال رو انجام دادید. بپرسید ببینید چیزی کم و کسری دارید یا نه؟
    سلام شوبيز عزيز، من يه نامه نوشتم با اين مضمون كه مديكال فرستاده شده، رسيد rprf فرستاده شده و شرح فعاليت هام فرستاده شده. اگه كم و كسري داره بفرستم. اينو به چه آدرسي بفرستم؟paris-immigration@international.gc.ca يا در بخش inquiry بفرستم؟ممنون از راهنماييت
    NOC:2131received: 2014/08/13cashed: 2014/11/16PER: 2014/12/12AOR:2014/12/30 MedicalRPRF and Update:2015/01/20medical sent: 2015-01-28medical received: 2015-02-01
    pass request: 2015/03/30 ,processing started: 2015-02-17

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1051 نمایش پست ها
    سلام شوبيز عزيز، من يه نامه نوشتم با اين مضمون كه مديكال فرستاده شده، رسيد rprf فرستاده شده و شرح فعاليت هام فرستاده شده. اگه كم و كسري داره بفرستم. اينو به چه آدرسي بفرستم؟paris-immigration@international.gc.ca يا در بخش inquiry بفرستم؟ممنون از راهنماييت
    به نظرم به همون آدرسی که بار اول ازتون مدارک خواستن بفرستید و در واقع همون نامه رو reply کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)