نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 361 از 420 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

یکی از دوستان من که خیلی نگران بسته پستیش بود که برسه دستش و گم نشه این کار رو به توصیه من انجام داد.

1. یک پاکت خالی به خودش پست پیشتاز کرد. با هزینه خیلی کم 2 یا 3 هزار تومن.

2. پست چی مناطق مختلف همیشه ثابته. پست چی به خاطر گرفتن امضای تحویل بسته زنگ در رو زد!!

3. ایشون رفتن پایین گفتن یه همچین پاکتی ( که سفارشی هم نیست) میاد.

4. جمله طلایی شیرینی شما محفوظه رو گفتن و همون لحظه در ذهن طرف حک شد.

5. طرف یک ماه و اندی بعد ایشون رو پیدا کرد بسته رو داد شیرینی رو گرفت.

دوست دیگه ای هم میگفتند که در منزل خواب بودن و صدای تلپ یا تق یا شَرپ شنیدند. رفتن دم در دیدن بسته رو پست چی زحمت کشیده تو پیاده رو انداخته!!! ایشون شانس آوردن که بسته رو سالم بدون دادن شیرینی گرفتن.

برداشت با خود شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز،
    به پست مراجعه کردم و گفتند که بدون کد رهگیری کاری نمی تونن بکنن.
    مطمئنین که پست معمولی کد رهگیری نداره؟
    و اینکه اگه مدارک به دستمون نرسه از کجا میتونیم بفهمیم که علت ریجکتی چی بوده؟
    دوست عزیزم
    نگران نباش، حداقل 2 ماه طول میکشه به دستتون برسه ولی ممکنه تا 4 یا 5 ماه هم طول بکشه (این تجربه 2 تا از دوستان بنده است).
    ضمناً اگر برای جای دیگری می خواهید اقدام کنید، خیلی منتظر بسته نباشید و مدارک را از اول برای ترجمه بدهید و یک نسخه IELTS هم از مرکزی که امتحان دادید دریافت کنید. (بنده این کار را کردم و امکان پذیره، فقط باید اعتمادشون را جلب کنید).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده برای FSW2014 اقدام کرده بودم که متاسفانه ریجکت شدم. طبق تماسی که داشتم یه من گفتن که مدارکم 30 ژانویه پس فرستاده شدن و متاسفانه هنوز به دست ما نرسیده. دوباره تماس گرفتم که حداقل یک کد رهگیری به من بدهند جوابی ندادند. به نظر شما باید چه کار کنم؟

با تشکر
    سلام
    ببخشید شما تماس گرفتید گفتن reject شدین؟ من تماس گرفتم file number و uci number گرفتم ولی هنوز email دریافت نکردم . شما که reject شدین بهتون هیچ numberi ندادن ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooerf نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما تماس گرفتید گفتن reject شدین؟ من تماس گرفتم file number و uci number گرفتم ولی هنوز email دریافت نکردم . شما که reject شدین بهتون هیچ numberi ندادن ؟
    ممنون
    تماس گرفتم، گفتن که مدارکمون رو 30 ژانویه پس فرستادن که یعنی ریجکتی.

Junior Member

سلام
    من برای کد 4011 اقدام کرده بودم و مدارکم سی دسامبر به اداره مهاجرت رسید. ولی با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که این کد پر شده است. من چند تا سوال ازتون داشتم
    من هنوز مدارکم به دستم نرسیده چند وقت باید صبر کنم . زنگ زدم بهشون گفتن ایمیل بزنید ایمیل هم جواب نمیدن
    من میخوام برای 2015 اقدام کنم ولی موسسه ای که در ان امتحان ایلس دادم فقط یک مدرک میده که اون هم هنوز به دستم نرسیده به نظر دوستان منطقی ترین کار ممکن چیه ؟ من شنیدم یه سری شرکتهایی هستن که از طریق اونها میتونیم برای بعضی اداره های مهاجرت نمره ایلس را تایید کنیم ایا این قضیه صحت داره؟

Member patomat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط jokestan نمایش پست ها
    سلام
    من برای کد 4011 اقدام کرده بودم و مدارکم سی دسامبر به اداره مهاجرت رسید. ولی با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که این کد پر شده است. من چند تا سوال ازتون داشتم
    من هنوز مدارکم به دستم نرسیده چند وقت باید صبر کنم . زنگ زدم بهشون گفتن ایمیل بزنید ایمیل هم جواب نمیدن
    من میخوام برای 2015 اقدام کنم ولی موسسه ای که در ان امتحان ایلس دادم فقط یک مدرک میده که اون هم هنوز به دستم نرسیده به نظر دوستان منطقی ترین کار ممکن چیه ؟ من شنیدم یه سری شرکتهایی هستن که از طریق اونها میتونیم برای بعضی اداره های مهاجرت نمره ایلس را تایید کنیم ایا این قضیه صحت داره؟
    دوست عزیز ربطی به موسسه نداره
    جزو قانون ایلتس هست که فقط یک برگه نتیجه صادر میشه ولی دوتا استثنا وجود داره
    یکی وقتی که برا انگلیس اقدام کنید یکی هم کانادا
    اونا میدونن که این دوتا اصل کارنامه رو میگیرن پس با نشون دادن برگه ترکینگ پست مدارک اونا بهتون کارنامه ی دوم رو میدن
    من خودم از دانشگاه ازاد گرفتم کارنامه دومم رو
    اینم سایتش که توضیح داده در چه صورت کارنامه دوم صادر میشه اگه بهتون ندادن این رو نشونشون بدید
    http://www.ielts.org/test_takers_inf...t_results.aspx

How many Test Report Forms (TRFs) am I entitled to?You will only receive one (1) copy of your Test Report Form, unless you are applying to Citizenship and Immigration Canada (CIC), or United Kingdom Visas and Immigration (UKVI) – in these cases, you can receive two. Proof of application to CIC and UKVI must be provided.
    کد 2133 رسیدن مدارک: 2سپتامبر 2014 | فایل نامبر 23 دسامبر | اپدیت 27 ژانویه 2015 و مدیکال 28 ژانویه | ریسیو مدیکال 25 فوریه | پروسس استارت 5 جون | پاس ریکویست 30 جولای 2015 | لند 17 فوریه 2016 تورنتو

Junior Member

سلام ممنون ازراهنماییتون . من عصر دین و دانش امتحان دادم الان تماس گرفتم گفتن که ما به خودتون دیگه چیزی نمیدیم و لرای اون جایی که اقدام کردین ارسال میکنیم. حتی گفتم که من احتیاج به یه اسکن از مدرکم دارم که برای 2015 اقدام کنم گفتن که اونم بهتون نمیدیم و اسکنشو برای اونها ایمیل میکنیم. ایا برای شما رو به خودتون دادن مدرک زبان رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jokestan نمایش پست ها
    سلام ممنون ازراهنماییتون . من عصر دین و دانش امتحان دادم الان تماس گرفتم گفتن که ما به خودتون دیگه چیزی نمیدیم و لرای اون جایی که اقدام کردین ارسال میکنیم. حتی گفتم که من احتیاج به یه اسکن از مدرکم دارم که برای 2015 اقدام کنم گفتن که اونم بهتون نمیدیم و اسکنشو برای اونها ایمیل میکنیم. ایا برای شما رو به خودتون دادن مدرک زبان رو؟
    سلام
    من هم عصر دین و دانش امتحان داده بودم و و قتی می خواستم برای FSW اقدام کنم اصل امتحانم رو نداشتم و یک سال هم گذشته بود و خود عصر دین و دانش گفت ما نمی تونیم بدیم ..من اصل کارنامه امو قبلا برای سازمان مهندسی استرالیا فرستاده بودم ..زنگ زدم به dhl تهران آقای فاضل ..ایشون گفت باید برگه پستی رو که اون مان کارنامه ات رو به استرالیا فرستادی بیاری ..من هم کارنامه ام رو با پست DHL از تبریز فرستاده بودم خلاصه اون ترکینگ نامبرو پیدا کردیم و با نشان دادن اون و دادن حدودا" فکر کنم 150 هزارتومن پول , برامون گفتن صادر میشه و بعد از یک ماه برامون صادر شد.
    DHL تهران--شماره تلفن 02184079345

مرکز DHL علاوه بر کارهای پستی خود, خدمات صدور کانامه IELTS اینهارو انجام میده و فکر کنم برای همه موسسه ها باشه..بد نیست زنگ بزنید و مشکلتون رو بگید ..آقای فاضل نفر کار راه بیندازی و راهنمایی تون می کنند .
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Junior Member

دوستان سلام،
    کسی امروز ایمیل مدیکال یا آپدیت مدارک نگرفته؟
    من دیگه واقعا خسته شدم از اینکه لحظه به لحظه دارم چک و refresh میکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1977 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان: برای من مصاحبه گذاشتن با اینکه من مین نیستم و این یکم عجیبه و گفتن اگر برای مصاحبه نییایی ما خودمون بر اساس مدارک موجود تصمیم میگیریم
    آیا کسی تجربه ای داره یا چیزی راجع به مصاحبه برای اسکیل ورکر میدونه؟ ممنون میشم مطالبتونو برام بفرستین
    درود.
    ضمن اینکه امیدوارم مساله ای براتون ایجاد نشه، آیا سابقه کار حساس، سربازی خاص در ارگان ها و رسته های غیر متعارف، سابقه کار در شرکت تحریمی، رشته های حساس با سوابق تحقیقاتی یا کاری خطرناک و سابقه بنیاد نخبگان داشتید؟ اینها میتونه عامل این مصاحبه ها باشه.

لطفا اگر ممکنه ناک، تاریخ رسیدن مدارک به CIC و همچنین AOR رو هم اعلام کنید.

سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)