نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 357 از 420 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_Ho نمایش پست ها
    سلام.خیلی خوشحال هستم که مدیکال و آپدیت گرفتید.من هم ناک 5125 iهستم و فایل نامبرمو 25 مارچ گرفتم و منتظر مدیکال.آپدیت.میتونم سوال کنم شما چه تاریخی فایل نامبر گرفتید و AOR و اینکه ویزا آفیستون پاریسه؟ و آفیسرتون کی هست؟ ضمنا آپدیت ازتون چی خواستن؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

من 4 مارچ فایل نامبر گرفتم.AOR دریافت نکردم.اپدیت هم از من لندینگ فی و پاسپورت جدید و CV خواستن.هنوز متن ایمل رو دریافت نکردم چون وکیلم هنوز نفرستاده و تلفنی به من خبر داده.به محض مطلع شدن شما رو هم در جریان میزارم.
    امیدوارم پروسه همه ی دوستان به خوب طی بشه.
    به امید پاس ریکوست شدن همه

Junior Member

سلام ایدی من amin هست فایل نامبر 3 مارچ ویزا افیس پاریس مدارک درخواستی cv new passport rprf

سلام
    دوستان من 2 هفته پیش به پاریس ایمیل زدم در مورد تاخیر در گرفتن آپدیت و مدیکال(فایل نامبر 5 فوریه) و اینکه اصلا مدارک من رسیده به پاریس یا نه.ایمیل جوابشون این بود:
    میخوام بدونم این ایمیل میگه که رسیده دستشون پرونده ام یا داره میگه به محض رسیدن ما روش کار میکنیم؟
    Dear Applicant,
    This refers to your recent message.

In the interest of better workload distribution, Citizenship and Immigration Canada has transferred your application for permanent residence to our office for further processing.

Your application number, indicated in reference above, remains the same. Your application will be processed according to the date it was initially received. This transfer will not cause any delay.

From receipt of your application in our office, we assume responsibility for the processing of your application to its conclusion. Any correspondence directed to the previous visa office will remain unacknowledged.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhk86 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه بگم بخاطر مشخص نبودن وضعیت خدمت نظام وظیفه سال اولو بیمه رد نکردن و واسه سال دومم 4 ماه طول کشید تا رد کنن، دلیل خوبی میشه واسه بیمه نداشتن این یکسال و 4 ماه؟
    من فکر نمی کنم اصلا لزومی باشه که دنبال دلیل بگردید این دلیل شما ممکنه برای دیگران هم مشکل ساز بشه ...مثلا اونایی که پایان خدمت بودن و باز هم بیمه نداشتن ...

خب هر شرکت policy خودشو برای بیمه کردن پرسنل داره . بعضیا از روز اول ،.بعضی ها بعد از 2 ماه ،بعضی ها بعد از 3 ماه...بیمه می کنن ، بعضیا هم کلا بیمه نمی کنن ...بعضیا هم هر چی خواهش کنی بیمه نکنن باز بیمه می کنن !

امیدوارم دوستان دیگه هم نظرشونو بگن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 2 هفته پیش به پاریس ایمیل زدم در مورد تاخیر در گرفتن آپدیت و مدیکال(فایل نامبر 5 فوریه) و اینکه اصلا مدارک من رسیده به پاریس یا نه.ایمیل جوابشون این بود:
    میخوام بدونم این ایمیل میگه که رسیده دستشون پرونده ام یا داره میگه به محض رسیدن ما روش کار میکنیم؟
    Dear Applicant,
    This refers to your recent message.

In the interest of better workload distribution, Citizenship and Immigration Canada has transferred your application for permanent residence to our office for further processing.

Your application number, indicated in reference above, remains the same. Your application will be processed according to the date it was initially received. This transfer will not cause any delay.

From receipt of your application in our office, we assume responsibility for the processing of your application to its conclusion. Any correspondence directed to the previous visa office will remain unacknowledged.
    بله که رسیده
    شما AOR نگرفته بودید ؟ از کجا می دونستین ویزا آفیستون پاریسه ؟
    داره میگه اداره مهاجرت کانادا برای توزیع بار کاری پرونده شما رو به آفیس ما فرستاده ،application number تغییری نکرده اما پرونده شما مطابق روزی که که بار اول دریافت شده ( ارسال به CIO ) بررسی خواهد شد
    و از زمان دریافتش به افیس ما دبگه مسئولیت پروسه با ما خواهد بود نه با آفیس قبلی و مکاتبات با اونجا بی جواب میمونه

بله پرونده تو آفیس ما دریافت شده اما طبق نوبت بررسی خواهد شد: FIFO

Junior Member sonyz2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvar نمایش پست ها
    سلام به همگی امروز اپدیت و مدیکال من امد با ارزوی خبرهای خوش برای همه noc5125
    تبریک می گم، من هم ناک شما هستم، شما مدارک تکمیلی مثل قرارداد و فیش حقوقی و بیمه هم در بدو کار فرستاده بودید؟

Junior Member

دوستان ناک منم 5125 هستش و سوم مارچ فایل نامبر گرفتم ولی هیچ خبری از آپدیت و مدیکال نیست که نیست . بعضی از دوستانی که بعدازمن فایل نامبر گرفتن ایمیل اپدیت و مدیکالشون اومده . باید تا کی منتظر باشم ؟؟ از بس که ایمیلو هرروز چندبار چک میکنم گلافه شدم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonyz2 نمایش پست ها
    تبریک می گم، من هم ناک شما هستم، شما مدارک تکمیلی مثل قرارداد و فیش حقوقی و بیمه هم در بدو کار فرستاده بودید؟

ممنون
    بله من قرارداد و فیش حقوقی رو هم فرستادم.
    بیمه رو نفرستادم چون بیمه نیستم و به صورت پارت تایم کار ممیکنم البته سابقه کاریم بالای 6 سال هستش.
    از یکی دیگه از دوستانمون هم که ناک 5125 هست و 8 مارچ فایل نامبر گرفتن هم مدارک فقط لندینگ فی و کارت پایان خدمت خواستن.
    مدیکالشون هم امروز اومده.

Junior Member

سلام به همه
    میخواستم اسپرد شیت رو اپدیت کنم اما متاسفانه نمیشه اطلاعات رو ویراش کنم.
    چه باید کرد؟

Junior Member

آپدیت و مدیکال ما هم دیشب اومد . از ما سو پیشینه و CVبرای هر دو - مدیکال - RPRF و پاسپورت جدید خواستن . فایل نامبر ما 13 مارچ اومده بود .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)