صفحه 55 از 171 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1706

موضوع: چگونگی پر کردن فرم های مهاجرتی (فدرال 2014)

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط pariisan نمایش پست ها
    من منبعي ندارم جز دوستي كه امسال تو فروم اعلام كردن كه به همين خاطر ريجكت شدن
    کدوم فروم(اسم فروم)؟ برم ازشون دوباره بپرسم، خیلی واسم مهمه
    ویرایش توسط samaneh3970 : September 15th, 2014 در ساعت 12:05 PM

Junior Member

دوستان وقتی فرم 0008 generic را کامل پر کردم و validate را می زنم بارکد ها نمی آیند و فقط در
    JavaScript Consol
    یک پیغام به صورت
    Null null.value cannot convert to Object
    می آید
    علت چیست؟ (((((((((([

Junior Member

سلام دوستان

یکی از آشنایان به شدت دنبال کسی میگرده که بتونه مدارکش رو که آماده کرده قبل از ارسال چک کنه
    اگه کسی میتونه کمک کنه لطف میکنه پیام خصوصی بده
    ممنون
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام

بچه ها شما چند قدم ار من جلوتريد من تازه دارم فرم پر ميكنم گفتم اگه زحمتي نباشه از تجربيات شما استفاده كنم يك سوال دارم

ميشه بعضي از قسمت هارو با خودكار مشكي پركرد و بعضي هارو تايپ كرد...چون ميدونيد كه براي تايپ محدوديت كلمه داره اكثر فرم ها و من مثلا ميخوام اسم دانشگاه رو يا رشته تحصيليم رو كامل بنويسم PDF اخطار ميده

ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matraki نمایش پست ها
    سلام

بچه ها شما چند قدم ار من جلوتريد من تازه دارم فرم پر ميكنم گفتم اگه زحمتي نباشه از تجربيات شما استفاده كنم يك سوال دارم

ميشه بعضي از قسمت هارو با خودكار مشكي پركرد و بعضي هارو تايپ كرد...چون ميدونيد كه براي تايپ محدوديت كلمه داره اكثر فرم ها و من مثلا ميخوام اسم دانشگاه رو يا رشته تحصيليم رو كامل بنويسم PDF اخطار ميده

مرسي
    سلام. چیزی که خودشون توصیه کردن اینه که توی این موارد که - خیلی هم زیاد هست به خاطر مزخرف بودن فرمهاشون :دی - اون قسمت رو توی یه برگه جدا کامل بنویسین و ضمیمه کنین به فرم. توی اون قسمت فرم بنویسین که مثلا please refer to the attached sheet و بالای اون برگه ضمیمه هم مشخصات خودتون و شماره فرمی که این برگه ضمیمه اش هست بنویسین. البته همه اینها تایپ بشه و پرینت بگیرین

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط matraki نمایش پست ها
    سلام

مرسي
    دوست عزيز من دقيقا همين كار رو كردم و مشكلي ايجاد نشد
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

دوستان تو فرم generic واسه لیسانس تحصیلات رو 15 سال بزنم یا 16؟ اگه الان کار نمی کنم بزنم NA یا Not Working؟ و Intended occupation هم مثلا بزنم Machanical Engineering؟

ببخشید دوستان من جند تا سوال دارم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:

1- آیا بغیر از مدارکی که بصورت ترجمه فرستاده میشه ، بقیه مدارکی که بصورت فوتوکپی معمولی فرستاده میشه باید certified copy بشه؟ مثلاً من حتی مدرک فوق لیسانسم به انگلیسی هست و ترجمه اش نمیکنم. یا حتی کپی های پاسپورت و.... بقیه مدارک. باید حتما کپی برابر اصل بشه؟
    2- بغیر از ترجمه شناسنامه ترجمه کارت ملی اجباریه؟ یا ترجمه شناسنامه کفایت میکنه؟

مرسی

Junior Member

سلام دوستان من برای skill worker می خوام اقدام کنم . به نظرتون خودم اقدام کنم بهتره یا وکیل ؟ اگر کسی خودش همه مراحل رو انجام داده آیا می تونه کمکم کنه ؟ و یا وکیل که منصف باشه سراغ داره ؟

Junior Member

سلام دوستان، برای ارزشگذاری مدارک مدارک دانشگاهی کافیه یا باید پیش دانشگاهی و دیپلم هم بفرستیم؟
    اگه لازمه باید اون مدارک هم مهر وزارت علوم داشته باشند؟
    و یه سوال دیگه اینکه مدارک کارشناسی و ارشد هر کدام باید جدا توسط دانشگاه مربوطه پلمپ بشن یا میشه مدرک کارشناسی و ارشدو با هم در دانشگاه ارشد انجام داد.؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)