نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 406 از 420 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,060 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط usa2015 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

این اتفاق دقیقا یک ماه پیش برای من افتاد. اگر امکان داره نمره آیلتس هم اعلام کنید تقریبا اتفاق وتینی شده واسه تمامی مترجمی ها با آیلتس پایین.
    نمره میانگینم 6.5 بود اما من واقعا میتونستم نمره بالاتری بگیرم اون امتحان اولین امتحانم بود که اصلا خراب کردم. ولی وقتی دیدم امتیازام کافیه دیگه معطل نکردم و فرستادم. آخه تو قوانین کجا نوشته بود که مترجمها باید نمره آیلتس بالا داشته باشند؟ اگر این اتفاق برای شما افتاده چه کار کردید؟ جواب دادین بهشون؟ الان در چه وضعیه پروندتون؟ ممنون میشم جواب بدین چون ما واقعا نگرانیم تقریبا ناامید شدیم دیگه. کسی وکیل خوب نمیشناسه؟ خواهش میکنم اگر میشناسین بگین من زیاد وقت ندارم تو این چند روز در به در دنبال وکیل میگردم موفق نشدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ONIP نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان و با تشکر از جناب کیارش که راهنماییم کردن. من آذر ماه مدارکم رو برای مهاجرت از طریق اسکیل وورکر کانادا فرستادم اسفند ماه فایل نامبرم اومد آخرای اسفند هم مدیکال و آپدیت برام اومد. آپدیت فقط اطلاعات سربازی همسرم رو خواسته بودن. ما هر دو را ارسال کردیم و هزینه لندینگ هم طبق درخواستشون ارسال کردیم. تا حالا منتظر بودیم که یک دفعه یک ایمیل ناامید کننده هفته پیش دریافت کردم. متاسفانه از شرح وظایفم ایراد گرفته بودن که با رشته مترجمی که با این عنوان اقدام کردم هماهنگی نداره و از شرکتهایی که کار کرده بودم ایراد گرفت که اینا معتبر نیستن وبسایت انگلیسی ندارن. اصلا به نظر میاد هیچ ارتباطی با شرکتهای خارجی ندارن.خلاصه هرچی تونست منو ناامید کرد. این در صورتیه که شرکتهایی که کار کردم واقعا فعال و داءما درحال واردات هستن. و من شرح وظایفم کاملا با رشتم مرتبط بوده.حالا بهم یک ماه فرصت داده هرچی سند و مدرک میتونم که از خودم دفاع کنم بفرستم. اول از کسانیکه مورد مشابه داشتن میخوام برام پیام بزارن. دوم اینکه لطفا وکیل خوب بهم معرفی کنید که از این جای کار قبول کنه کمکم کنه. ممنونم
    دوست عزیز سلام
    شما تقریبا پنجمین شخصی هستین که با این مشکل مواجه میشین و دقیقا همین ایمیل برای ما هم اومد خوشبختانه دوستی که اولین نفر با این مشکل مواجه شد پس از ارائه مدارک به مصاحبه دعوت شد و الان پروسس استارد شده،
    ما هم به مصاحبه دعوت شدیم و ماه اکتبر عازم فرانسه هستیم. شما با ارائه مدارک معتبر و یه توضیح واضح می تونید از پس این مشکل بر بیاین. من هم در ابتدای امر خیلی تلاش کردم از طریق وکیل کارمو پیش ببرم ولی متوجه شدم که وکلا هم تجربه کیس مشابه رو ندارن و هیچ ضمانتی نمی کنند ضمن اینکه برای اکثریت آنها بیشتر جنبه مالی مطرح بود. نگران نباشید می تونید پیام دوستانی که مشابه شما هستد رو دنبال کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ONIP نمایش پست ها
    نمره میانگینم 6.5 بود اما من واقعا میتونستم نمره بالاتری بگیرم اون امتحان اولین امتحانم بود که اصلا خراب کردم. ولی وقتی دیدم امتیازام کافیه دیگه معطل نکردم و فرستادم. آخه تو قوانین کجا نوشته بود که مترجمها باید نمره آیلتس بالا داشته باشند؟ اگر این اتفاق برای شما افتاده چه کار کردید؟ جواب دادین بهشون؟ الان در چه وضعیه پروندتون؟ ممنون میشم جواب بدین چون ما واقعا نگرانیم تقریبا ناامید شدیم دیگه. کسی وکیل خوب نمیشناسه؟ خواهش میکنم اگر میشناسین بگین من زیاد وقت ندارم تو این چند روز در به در دنبال وکیل میگردم موفق نشدم.
    خوب دقیقا مشکل تمام ما 5 نفر همین بوده با همین نمره آیلتس توی خصوصی براتون پیغام دادم آرامش خودتون رو حفظ کنید و از تجربیات دوستان کمک بگیرید به نظر من وکیل کمک خاصی نمیکنه تجربه دوستان خیلی بهتره روی جمع کردن مدارک تمرکز کنید مدارک من دیروز به دست سفارت رسیده هنوز خبری نیست اما برای اینکه بعد ها دچار شوک نشید برای خودتون و دیگر کیس های مشابه امکان مصاجبه رو هم در نظر بگیرید که اصلن بعید نیست ( خوب یهجوری باید تسلط ما به زبان براشون باید اثبات بشه )

سلام یادمه شما پروندتون برای fswp2014fswp2014روز آخر رسیده بود این گردش حساب رو برای همون پرونده ازتو خواستن من که خیلی نا امید شدم وفکرکردم کپ کلی همون 29 دسامبر پرشد

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم که بعد از اینکه ......we started processing of your application on b ذکر می شود باز هم امکان مصاحبه یا خواستن اپدیت وجود داره؟ یا اینکه starting the process اخرین مرحله قبل از pass request هست؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobi2014 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم که بعد از اینکه ......we started processing of your application on b ذکر می شود باز هم امکان مصاحبه یا خواستن اپدیت وجود داره؟ یا اینکه starting the process اخرین مرحله قبل از pass request هست؟

مرسی
    از ما بعد از پروسس استارت آپدیت دوم خواستن. متاسفانه حسابی بهش نیست که بشه گفت دیگه کار تمومه و باید منتظر پاس ریکوئست باشید. توی اسپریت شیت هم میتونین با مقایسه تاریخها موارد مشابه را پیدا کنید

Junior Member

يلام دوستان ، روزه ٥شنبه پاس ريكوئست من اومد!
    به اميد موفقيت براي همه دوستانم تو فروم

Junior Member

درود
    وقتی جواب مدیکال را که خود پزشک میفرسته ،باید ایمیل confirm برامون بیاد دیگه؟
    منشی دکتر میگه فرستادم ولی من هنوز بعد از سه روز ایمیلی از cic نگرفتم. این عادیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fagy نمایش پست ها
    درود
    وقتی جواب مدیکال را که خود پزشک میفرسته ،باید ایمیل confirm برامون بیاد دیگه؟
    منشی دکتر میگه فرستادم ولی من هنوز بعد از سه روز ایمیلی از cic نگرفتم. این عادیه؟
    دوست عزیز CIC به هیچ عنوان برای مدیکال به شما ایمیل نمیزنه. تو ECAS بعد از چند روز معمولا یک خط اضافه میشه که Medical Received هست (البته امکان داره هم اضافه نشه... بسته به حال و حوصله دوستان داره)
    به هر حال اگه منشی میگه ارسال کردن، حتما ارسال کردن. اگه بعد از 30 روز به دست دوستان مدیکال شما نرسه خودشون ایمیل میزنن.
    کلا از اینجا به بعد ایمیل هایی که از CIC دریافت میکنید یا آپدیت میخوان ازتون یا اینکه پاس ریکوست شدین.

Junior Member

سلام،

من می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که برای تایید باهاش یا با یکی از شرکت‌هایی که کار کرده از ویزا آفیس تماس تلفنی گرفته باشند؟

پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)