نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 386 از 420 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط biglibiglistar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان جزو مدارک آپدیت ما cv خودو همسرم هست کسی می تونه نمونه cv با ناک 5125 نشونمون بده و دقیق راهنماییمون کنه که چی کار باید کنیم. تو مدارک آپدیت این بزرگترین معضل ماست؟
    A detailed and updated copy of your Curriculum Vitae (CV or resume) bearing information about your employer, your responsibilties and also information about your education ...
    لطفا دقیق کمکمون کنید ممنون
    اینجا رو ببینید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام بعد از ۷ ماه ما هم پاس ريکوست شدیم
    دوستان میشه بگین بعد از لندینگ حداکثر چقدر طول می کشه تا ،PR آماده بشه
    پایان میشه تو شهری به جز شهر ذکر شده در فرمهای اولیه لند کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandiman نمایش پست ها
    سلام بعد از ۷ ماه ما هم پاس ريکوست شدیم
    دوستان میشه بگین بعد از لندینگ حداکثر چقدر طول می کشه تا ،PR آماده بشه
    پایان میشه تو شهری به جز شهر ذکر شده در فرمهای اولیه لند کرد
    تبریک میگم. میشه آفیسرتون و آی دی اسپردشیت رو هم بگین؟ لندینگ میتونین عوض کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان لطف کنید اسپردشیتو اپدیت کنید تا همانطور که شما از اطلاعات دیگران استفاده میکنید این حق رو برای بقیه هم قائل باشید تا از اطلاعات شما استفاده کنند. فکر میکنم این طوری منصفانه تر باشه.
    درسته. متاسفانه برخی از کاربران اسپرد شیت این کار رو انجام نمیدن. بعضی هم ادعا میکنند با آی دی دیگری به جز اونی که در فروم هستند، اطلاعاتشون رو گذاشتند در حالیکه اون آی دی رو هم نمیگن که مشخص بشه و هر دو این کار به نظر من درست نیست و همون زرنگ بازی مشمئز کننده ای هست که در جامعه می بینیم و ازش فراری هستیم.
    گاهی گمان نمی کنی ولی خوب میشود/گاهی نمیشود، که نمیشود، که نمیشود (قیصر امین پور)

Junior Member

سلام دوستان

ضمن پوزش از اینکه سوالمو در قسمت نامربوط مطرح میکنم در مبحث مربوط به بیمه مطرح کردم و چون فیدبگی نگرفتم و باتوجه به عجله ای که دارم اینجا دوباره مطرحش می کنم من به شعبه 25 تهران مراجعه کردم که سابقه بیمه رو از یه تاریخی خاصی بهم بدن که متاسفانه قبول نکردن و از ابتدای زمانی که بیمه برام رد شده بهم دادن. و گفتن که اصلن سیستم نمیتونه از یه تاریخی خاصی رو بده و فقط از هر زمانی که بیمه برات رد شده رو پرینت میده و کاری هم نمیشه کرد!!!!!! آیا کسی تجربه مشابه داشته ؟

Junior Member

درود دوستان
    یه سوال
    -من به دلیل عضویت در نظام مهندسی مجبور شدم یه سری واحددرسی را بگذرونم والان دارم دوباره دانشجو شدم که البته اگر بخواهم میتونم از گرایش جدید لیسانس بگیرم.آیا باید در این باره در آپدیت آموزشیم چیزی بگم (البته این کار را بعد از ارسال مدارک شروع کردم)؟

سپاس

NOC Code *5125 -Highest Degree master- Job Experience (Years) +6 - Age Range31-35 - Family Members (Including You) 1 -ناجاMilitary Service Status- IELTS Score 6.5- Current City tehran- Intended Destination toronto- Your Estimated Score68 - Courier Service tnt- Sent to CIO 10 dec - Received by CIO 16 dec- Money Cashed 9feb - PER 4 march- Documents Required cv & renew pass- Visa Office paris - Documents Update Request 19 may - Medical Requested 19 may

Junior Member

با سلام
    برای گرفتن سابقه واکسن بچه ها کجا باید مراجعه کرد؟ ترجمش کافیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rose52 نمایش پست ها
    با سلام
    برای گرفتن سابقه واکسن بچه ها کجا باید مراجعه کرد؟ ترجمش کافیه ؟
    کارت واکسن رو میبرید انستیتو پاستور، شعبه اصلیش تو خیابون پاستوره یه شعبه هم تو تجریش، میدون قدس داره که خلوت تره. 58 هزار تومن میدید براتون ترجمه می کنند. من سه هفته پیش انجام دادم ده دقیقه بیشتر طول نکشید. اما الان چون لاتاری آمریکا اعلام شده احتمالا یکم شلوغتر باشه.

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط biglibiglistar نمایش پست ها
    NOC Code *5125 -Highest Degree master- Job Experience (Years) +6 - Age Range31-35 - Family Members (Including You) 1 -ناجاMilitary Service Status- IELTS Score 6.5- Current City tehran- Intended Destination toronto- Your Estimated Score68 - Courier Service tnt- Sent to CIO 10 dec - Received by CIO 16 dec- Money Cashed 9feb - PER 4 march- Documents Required cv & renew pass- Visa Office paris - Documents Update Request 19 may - Medical Requested 19 may

دوست گرامی

ممنون از اینکه اطلاعات پرونده خودتون رو با دیگران به اشتراک گذاشتید.
    در رابطه با اطلاعات شما در اسپردشیت باید بگم که وجود داره و ظاهراً در مرحله درخواست مدارک مدیکال هستید. تصور میکنم که شما لینک صحیح مشاهده اسپردشیت را نداشته اید که اطلاعات خودتون رو ندیدین.

با توجه به اینکه گذاشتن لینک اسپردشیت FSW2014 در فروم بعد از گذشت ماهها از ایجاد آن به تازگی به دلایل نامعلومی ممنوع شده، لینک مشاهده آن را به شما پیام خصوصی کردم.

موفق باشید
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)