نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 61 از 420 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farimatp نمایش پست ها
    اگه ميشه راهنماييم كنيد. چقدر بعد از آزمايش مديكال تو status ميزنن medical recieved ؟
    من RPRF رو به فاصله ١٠ روز از مديكال فرستادم. ممكنه به خاطر اين باشه؟
    از روزی که دکتر میفرسته 4 یا 5 روز
    Noc code 2131##Per received 29 sep##AOR Paris 17 Oct##Medical request 28 oct#Medical done 2nd Nov#pass request : 23thdec##visa issued : 8th jan v

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unfor9iven نمایش پست ها
    از روزی که دکتر میفرسته 4 یا 5 روز
    ممنون. ولي الان اين چه معني ميتونه داشته باشه كه ١٠-١٢ روز از ارسال مديكال گذشته و استاتوس پروندم تغييري نكرده؟ ممكنه مشكلي پيش اومده باشه؟

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط Farimatp نمایش پست ها
    ممنون. ولي الان اين چه معني ميتونه داشته باشه كه ١٠-١٢ روز از ارسال مديكال گذشته و استاتوس پروندم تغييري نكرده؟ ممكنه مشكلي پيش اومده باشه؟
    سلام

متوسطش تا 40 روز هم عادیه. نگران نباش

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Scarlette نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این اولین پست من هست لطفا اگر خلاف مقررات است سخت نگیرید.
    یک سوال دارم: کسانی که پرونده ارسال کردند و فایل نامبر دریافت کردند آیا چک امنیتی بعد از دریافت فایل نامبر است یا قبل از اون. یعنی آیا ممکنه بعد از دریافت فایل نامبر هم حتی یک متقاضی رد صلاحیت بشه؟
    از پاسخی که خواهید داد ممنونم.
    به طور معمول تا زمانی که پاس ریکوئست بشین احتمال ریجکت شدن پرونده تون وجود داره.
    تا جایی که من میدونم چک امنیتی عموماً در انتهای پروسه (بعد از آپدیت مدارک و مدیکال) انجام میشه.
    ضمناً ارسال گواهی سو پیشینه در ابتدای کار اجباری نیست ولی در صورت عدم ارسال، در زمان آپدیت مدارک ازتون درخواست میشه.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Banned

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

سلام دوستان. همین الان به رویال بانک زنگ زدم . یک آقای مهربان و خوش‌برخورد گفت که بانک درفت ما ۲۵ نوامبر نقد شده است! به امید آمدن فایل نامبر هر چه زودتر، و به امید خبرهای خوش برای همهٔ شما دوستان عزیز

Junior Member

دوستان، هزینه اپلیکیشن من از credit card روز یکشنبه برداشت شد و تا کنون ایمیلی از اونور نگرفتم، ایمیل شما هم بعد از نقد شدن با تاخیر آمد؟

Junior Member

سلام به دوستان

من مدیکالم امروز اومد چند تا سوال دارم:
    1.همسر من تو فرم مدیکال فایل نامبرش با من که مین هستم فرق داره این درسته؟ تو سایت هم که چک می کنم با شماره همسرم صفحه ای نمی یاد.
    2.تو قسمت آپدیت مدارک در مورد سربازی همسرم جملات زیر رو نوشته و چون همسرم خرید خدمت هست نمی دونم در مورد خط آخر چی بنویسم؟

·For all applicants with any military service, please provide a copy of the Military Card or Military Exemption Card. Please provide explanations
    regarding rank, unit and location for .......

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nbi1980 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

1.همسر من تو فرم مدیکال فایل نامبرش با من که مین هستم فرق داره این درسته؟ تو سایت هم که چک می کنم با شماره همسرم صفحه ای نمی یاد.
    2.تو قسمت آپدیت مدارک در مورد سربازی همسرم جملات زیر رو نوشته و چون همسرم خرید خدمت هست نمی دونم در مورد خط آخر چی بنویسم؟

·For all applicants with any military service, please provide a copy of the Military Card or Military Exemption Card. Please provide explanations
    سلام

1) این مورد رو بهتره دوستانی که مدیکال گرفتن جواب بدن؛ هر چند که به نظرم هر پرونده باید یه شماره پرونده (فایل نامبر) داشته باشه.
    2) کسانی که خدمت کردن باید اطلاعات محل خدمت و درجه نظامی خود رو ارائه کنن و کسانی که معاف شدن باید دلیل معافیت رو توضیح بدن.
    همسر شما هم طبیعتاً کارتی داره که علت معافیت (مثلاً موارد خاص) روی اون نوشته شده.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

دوست عزیز بهت تبریک میگم. میشه بگی مدارکتون رو کی فرستاده بودید که الان نتیجه گرفتید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle East Technical University - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nbi1980 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

دوست عزیز،
    با عرض تبریک بابت مدیکالتون، فایل نامبرتون رقمی هست که با حرف E شروع شده و برای هر دو شما یکسان هستش. اون رقمی که متفاوت هست شماره UCI هست و هیچ جای نگرانی نیست. در مورد سوال دومتون به نظر من خرید خدمت نیز یک نوع Exemption به حساب میاد و نیازی نیست که rank و یا location براش مشخص کنید، فقط کافیست ترجمه کارتشون را ارسال کنید. باز هم اگر دوستان دیگه اطلاعات دقیقتری دارند لطفا اطلاع بدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)