نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 121 از 420 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member debutant آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_kashanchi نمایش پست ها
    یه سوال داشتم دوستان
    زمان پرداخت RPRF کی هست.؟ قبل از مدیکال، زمان Document Update هست؟
    در ایمیل درخواست آپدیت مدارک، پرداخت RPRF هم درخواست میشه.
    امسال این ایمیل برای اکثر دوستان تقریبا همزمان با ایمیل مدیکال اومده که جزئیات تاریخها رو میتونید توی اسپردشیت ببینید.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط s1385 نمایش پست ها
    با سلام، نامه AOR ما از ویزا آفیس پاریس رسید. الان می خواهم تغییر پرونده در مورد تولد فرزندمون را اطلاع بدییم. باید به ویزا آفیس آنکارا بزنیم یا پاریس. با توجه به اینکه در نامه این جمله ذکر شده:
    To notify CIC of changes to your application, visit www.cic.gc.ca/english/information/offices/missions.asp, select the office stated below, and follow the directions for “Case Specific Enquiry.”
    وقتی به آدرس ذکر شده وارد میشوم و کشورم را ایران انتخاب می کنم وبزرا آفیس را آنکارا نشان میده ولی آخر نامه نوشته شده از طرف ویزا آقیس پاریس.
    از دوستان کسی تغییری در پرونده اش را در این مرحله اطلاع داده؟ و تجربه داره لطفا راهنمایی کنه. مرسی
    سلام
    اولا تبریک برای رسیدن پرونده تون به این مرحله

لینکی که در نامه ذکر شده ، لینک معمول معرفی ویزا آفیسهای مربوط به کشورهای مختلف هست.که مسلما وقتی در اون برای ایران سرچ کنید، آنکارا رو معرفی میکنه.
    ولی این ایمیل یک ایمیل اتوماتیک هست که تغییرات مقطعی در روند کار CIC را در کار لحاظ نمیکنه.

یکی از این تغییرات مقطعی تغییر ویزا آفیس مسئول پرونده ایرانیان، از آنکارا به پاریس بود.

با این اوصاف به نظر من از اونجایی که الان تمام مدارک و فرمهای شما در پاریس هست و احتمالا اصلا آنکارا روحش هم از وجود پرونده شما خبر نداره باید تغییرات رو به پاریس منعکس کنید.
    از طرف دیگه تمامی بررسیها و تصمیم گیریها برای پرونده شما در ویزا آفیس پاریس اتفاق خواهد افتاد.

این نظر منه ولی
    راه حل بسیار مطمئن تر اینه که این مسئله رو طی یک ایمیل از ویزا آفیس پاریس بپرسید.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

سلام- من تمام مدارک ترجمه شدمو اصل فرستادم دارم از استرس میمیرم هنوز فایل نامبر نگرفتم-ممکنه برگشت بزنن؟-تورو خدا هر کی اصل فرستاده فایل نامبر گرفته بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    سلام- من تمام مدارک ترجمه شدمو اصل فرستادم دارم از استرس میمیرم هنوز فایل نامبر نگرفتم-ممکنه برگشت بزنن؟-تورو خدا هر کی اصل فرستاده فایل نامبر گرفته بگه
    منظورتون چیه که اصل فرستادین؟!!

ما هم اصل ترجمه ها رو فرستادیم و فایل نامبر هم گرفتیم.سوالتونو متوجه نمیشم

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrniyaa نمایش پست ها
    منظورتون چیه که اصل فرستادین؟!!

ما هم اصل ترجمه ها رو فرستادیم و فایل نامبر هم گرفتیم.سوالتونو متوجه نمیشم
    اخه امروز از یکی شنیدم که تو سایت گفته کپی از اصل مدارک و کپی از ترجمه ها را باید میفرستادیم.

Junior Member

اخه امروز از یکی شنیدم که تو سایت گفته کپی از اصل مدارک و کپی از ترجمه ها را باید میفرستادیم.
    نگران نباشید .ایشالا فایل نامبرتون میاد.موفق باشید

Member patomat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

استرس برا چی
    منم اصل ترجمه رو فرستادم
    کپی میشد بفرستیم مگه
    خخخ
    ویرایش:نکنه اصل مدرک رو فرستادی؟پس نمیدن هاااا!!!!! ولی مشکلی نیس از نظر اونا خودت بی مدرک میمونی
    کد 2133 رسیدن مدارک: 2سپتامبر 2014 | فایل نامبر 23 دسامبر | اپدیت 27 ژانویه 2015 و مدیکال 28 ژانویه | ریسیو مدیکال 25 فوریه | پروسس استارت 5 جون | پاس ریکویست 30 جولای 2015 | لند 17 فوریه 2016 تورنتو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط patomat نمایش پست ها
    شما مدارکت کی رسیده فایل نامبر کی گرفتی
    من 23 دسامبر فایلنامبر گرفتم هنوز خبری از پاریس نشده
    8 دسامبر فایل نامبر ما اومد. تقریبا 3 هفته طول کشید تا رسیدن ایمیل پاریس که من دلیل طولانی شدن آن را تعطیلات کریسمس می دانستم.

دوستان آیا در فاصله زمانی بین AOR و ایمیل آپدیت داکیومنت یا مدیکال، تغییری در استاتوس ECAS ایجاد میشه؟ چیزی مشابه Processing started مثلا که نشون میده آفیسر فایل رو باز کرده و مشغول بررسیه

Junior Member nasim827 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    به گمانم اسپانسر شدن زمان بیشتری میبره. البته خوبیش اینه که ریسکی برای متقاضی اصلی نداره.
    دوست عزیز چه ریسکی؟
    در مورد کیس من، هر دوی ما جداگانه اقدام کردیم. اگه یکی از ما موفق نشه، (البته به دلایل موجه مثلا اینکه سابقه کار من یک سال پیوسته نیست و وقفه هست بین سابقه کارهام) می خوایم بلافاصله تبدیل به یک پرونده شیم. حالا ملحق شدن احتمالی من به پرونده نامزدم، می تونه پرونده ایشون رو با ریسک مواجه کنه یعنی؟ :-(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)