نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 161 از 420 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بله من هم دقیقا وضعیتم مثل شماست. نزدیک به سه ماه داره از مدیکالم میگذره و هنوز خط مدیکال رسیو تو استتوسم اضافه نشده.
    mahmoox جان ایمیلی بهشون زدید که ببینید دریافت کردن یا خیر؟

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

دیگه از نظمی پیروی نمیکنن.الان فقط کد رشته های 2281و2131و2133و2271و5245 رو دارن خوب میرسن.نمی دونم علت چیه.لطفن اگه کسی نظری داره بگه...

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری/دانشگاه هنر تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط Scarlette نمایش پست ها
    دیگه از نظمی پیروی نمیکنن.الان فقط کد رشته های 2281و2131و2133و2271و5245 رو دارن خوب میرسن.نمی دونم علت چیه.لطفن اگه کسی نظری داره بگه...
    سلام
    مدارکتون چه تاریخی رسیده دستشون ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    به نظرم بد نیست بهشون میل بزنید. حتی فکر کنم بد نباشه بهشون زنگ بزنید و به ایجنت بگید قضیه رو. فکر کنم اینطوری بهتر باشه. شمارش اینه: 0016139444000 احتمالا برای وصل شدن به ایجنت باید این شماره ها رو به ترتیب وارد کنید: 11111311 البته مطمئن نیستم.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من دیشب چند بار زنگ زدم حدود 3 دقیقه طول میکشه تا مراحل مختلف رو طی کنم و بعد هم میگه مشغولیم بعد زنگ بزنید. به نظرتون به پاریس ای میل بزنم ؟

Junior Member mehdimtn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد الکترونیک

سلام به همگی
    الان medical . RPRF و اپدیت من همه با هم اومدن ( برای سربازی توصیح خواستند ) . فکر کنم برای چند نفر دیگه هم امروز بیاد . شیت ها رو آدیت میکنم .

Junior Member

دوستان الان تقریبا 20 روز شده که مدیکال من اومده وهنوز آپدیت نیومده. کسی وضعیت مشابهی نداشته؟ پیشنهادی ندارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    mahmoox جان ایمیلی بهشون زدید که ببینید دریافت کردن یا خیر؟
    بله هم به پاریس ایمیل زدم و هم با دکترم چک کردم. پاریس یه اتو ریپلای داد و دکتر هم برگه سابمیت مدیکالمون رو برام ایمیل کرده که در صورت بروز مشکل ازشون استفاده کنم. امیدوارم که این تأخیر فقط به خاطر کد رشته باشه . فکر میکنم بیشتر پروندها ی مکانیک و عمران رو دارن پیش میبرن. میترسم باز ایمیل بزنم براشون بیشتر مایه ی دردسر شه اما اگه پیشنهادی دارین میخونم. ممنون
    بی‌ریشه، ولی چنان به جا سُتوار
    که‌ش خود به تَبَر کَنی ز جای، اِلاّک.
    چون گردوی پیرِ ریشه در اعماق
    می نعره زند که از من است این خاک.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    بله هم به پاریس ایمیل زدم و هم با دکترم چک کردم. پاریس یه اتو ریپلای داد و دکتر هم برگه سابمیت مدیکالمون رو برام ایمیل کرده که در صورت بروز مشکل ازشون استفاده کنم. امیدوارم که این تأخیر فقط به خاطر کد رشته باشه . فکر میکنم بیشتر پروندها ی مکانیک و عمران رو دارن پیش میبرن. میترسم باز ایمیل بزنم براشون بیشتر مایه ی دردسر شه اما اگه پیشنهادی دارین میخونم. ممنون
    من پیشنهاد می کنم از طریق ایمیل تا دریافت پاسخ، مکاتبه داشته باشید،
    یه مورد رو می دونم که یکی مدیکالشو فرستاده بوده و حتی 490 تا هم پرداخت کرده، ولی چون اونا دریافت نکردن همین طوری زمان گذشته و ددلاین هم گذشته، بعد که بعد از کلی صبر ایمیل زده گفتن شما اصلا چیزی برای ما نفرستادید؟
    من می گم پیگیری کنید، مراعات کردن نداره، شما 550 رو که می دید در واقعا هزینه بررسی و پاسخ دهی به شماست. اونجا مثه ایران نیست که نشه اعاده حق کرد، به نظرم حق شماست... و وظیفه اونا...

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

با تبریک به همه دوستانی که براشون آپدیت و مدیکال اومده، می خواستم ببینم برای همه این عزیزان توی استاتوس ECAS شون قبلش جمله "we've started processing your application" اومده بوده یا اینکه این استاتوس رندم آپدیت میشه؟ طبق مطالبی که خوندم این استاتوس باید قبل از آپدیت/مدیکال تو ECAS بالا بیاد و بلافاصله بعدش یا به فاصله چند روز بعد درخواست آپدیت میاد، منتها دیدم خیلی از دوستان توی اسپردشیت این تاریخ رو ذکر نکردن؟!

Junior Member

سلام
    میدونم که سوالم خیلی پیش پا افتاده است اما ذهنم درگیرش شده
    Expiry date of the visa(s): 2015/11/06
    منظور ماه 06(June) هست یا ماه 11(November)؟ فرمت تاریخ ؟ " روز/ماه/سال" یا "ماه/روز/سال" ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)