نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 163 از 420 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member debutant آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    با تبریک به همه دوستانی که براشون آپدیت و مدیکال اومده، می خواستم ببینم برای همه این عزیزان توی استاتوس ECAS شون قبلش جمله "we've started processing your application" اومده بوده یا اینکه این استاتوس رندم آپدیت میشه؟ طبق مطالبی که خوندم این استاتوس باید قبل از آپدیت/مدیکال تو ECAS بالا بیاد و بلافاصله بعدش یا به فاصله چند روز بعد درخواست آپدیت میاد، منتها دیدم خیلی از دوستان توی اسپردشیت این تاریخ رو ذکر نکردن؟!
    سلام

خط شروع پراسس پرونده برای تعدادی از دوستان قبل از آپدیت و مدیکال در ECAS اضافه شده ولی خیلی از دوستان هم کمی قبل از پاس ریکوئست شدن، این خط به وضعیت پرونده شان اضافه شده.
    بنابراین اگه شما هم مثل خیلی از دوستان با گذشت مدت زیادی از ارسال مدیکال هنوز هم خط شروع پراسس رو نمیبینید کاملا طبیعیه و نگران نباشید.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shinnoon نمایش پست ها
    سلام
    میدونم که سوالم خیلی پیش پا افتاده است اما ذهنم درگیرش شده
    Expiry date of the visa(s): 2015/11/06
    منظور ماه 06(June) هست یا ماه 11(November)؟ فرمت تاریخ ؟ " روز/ماه/سال" یا "ماه/روز/سال" ؟
    ممنون
    سلام

با توجه به اینکه انقضای ویزا حدوداً یک سال بعد از ارسال مدیکال هست و با فرض اینکه گذرنامه شما اعتبار کافی داشته، منظور روز 6 از ماه نوامبر 2015 هست.

مجدداً پاس ریکوئست شدن شما رو تبریک میگم
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

دوستان اسپردشیت جهانی میگه که کپ کلی پر میشه؟اون آپدیتی که 17 دسامبرزدنکه تعدادفایل نامبرگرفته ها وpending رونشون می داد منظورازpending کل پرونده های مونده وبررسی نشده بودیا اونایی که کش شدن؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط archvadood نمایش پست ها
    سلام
    مدارکتون چه تاریخی رسیده دستشون ؟
    ۲۳ اکتبررسیده.ناک ۴۰۱۱ به بانک هم زنگ نزدم.مانی اردر داشتم.الان حدود۲۰ روزه که ۲ مورداز این ناک در اسپریشیت بیشترفایل نامبرنگرفته.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    دوستان اسپردشیت جهانی میگه که کپ کلی پر میشه؟اون آپدیتی که 17 دسامبرزدنکه تعدادفایل نامبرگرفته ها وpending رونشون می داد منظورازpending کل پرونده های مونده وبررسی نشده بودیا اونایی که کش شدن؟
    چند تا بحث هست راجع به این زمینه

بعضی از دوستان میگن که به هیچ وجه پر نمیشه چون پارسال که کپ کل 5000 تا بوده پر نشده.

بعضی دیگه از دوستان میگن که ممکنه پر شه چون شرایط امسال ساده تر بوده مثلاً مثل سال های قبل نبوده که 2 یا 3 سال سابقه کار تو 5سال گذشته بخوان. بلکه یک سال سابقه کار تو 10 سال گذشته خواستند و همچنین 50 تا رشته بوده. برای همین احتمال این که تعداد زیادی اپلیکیشن بره هست.

اون عددی که نوشته بود که complete شدن کسایی بوده که مدارکشون آماده برای کش شدن بوده و گویا نسبت یه پرونده هایی که تا کپ شمرده بشه یه تاخیر زمانی داشته در حدود 60 تا 90 روز. بعضی ها هم میگن این تاخیر کمتر و در حدود 2 هفته بوده.

جمع بندی:

هر دو طرف حساب کتابشون منطقی هست ولی مشکل اینه که CIC شفاف نمیگه که چجوری این اعداد شمرده میشن. تنها چیزی که در این معادلات باقی میمونه اینه که جدول جهانی پیش بینی کرده که cap کلی پر شده. ولی از طرفی این جدول هم ممکنه دقیق نباشه.

نتیجه کلی:

جمع بندی نتونستیم بکنیم. باید صبر کرد و دید.

Junior Member

یعنی تا حالا از هیچ کس نشده که مدیکال بخوان ولی هیچ اپدیت دیگه ای نخوان حتی rprf؟ الان 20 روزه مدیکال ما اومده اما از اپئیت خبری نیست .

Junior Member

سلام دوستان. خوشبختانه من ۱۹ ژانویه فایل نامبرمو دریافت کردم. ۲۰ روز پیش دخترم به دنیا اومده. با توجه به اینکه ویزا آفیسم مشخص نشده ،کسی میدونه این تغییر رو باید به کجا اطلاع بدم ؟

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط azimood نمایش پست ها
    یعنی تا حالا از هیچ کس نشده که مدیکال بخوان ولی هیچ اپدیت دیگه ای نخوان حتی rprf؟ الان 20 روزه مدیکال ما اومده اما از اپئیت خبری نیست .
    معمولا تا اینجا من دقت می کردم rprf و مدیکال اکثریت با هم دیگه میاد. شده که چیز دیگه ای مثل cv یا رزومه نخوان. ولی فکر می کنم برای پروسه های نهایی rprf رو میخوان.

من اگر جای شما بودم بعد از ارسال مدیکال ایمیل میزدم که مدیکال رو انجام دادم و آیا باید هزینه RPRF رو هم در این زمان پرداخت کنم یا خیر. مشکلی نداره پرسیدنش. توصیه هم میشه.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ho216 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خوشبختانه من ۱۹ ژانویه فایل نامبرمو دریافت کردم. ۲۰ روز پیش دخترم به دنیا اومده. با توجه به اینکه ویزا آفیسم مشخص نشده ،کسی میدونه این تغییر رو باید به کجا اطلاع بدم ؟
    سلام

addition جدید رو به شما و خانواده محترم تبریک میگم

شما حتما بلافاصله بعد از دریافت ایمیل AOR به خود ویزا آفیس خبر بدید. 99.99% از شما شناسنامه بچه رو هم میخوان برای همین به نظرم از همین الان به فکر ترجمه اش باشید.

Junior Member

سلام من چطور میتونم تو ECAS پروندمو پیگیری کنم تازه PER گرفتم
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)