نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 169 از 420 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member ehsaaaan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

دوستان، در مورد اینکه پول حساب بانکی از کجا تامین شده، نمیشه گفت که از پدر گرفتم؟!! مگه اینا دنبال حرف راست نیستن؟ خب من به شخصه بخشی از این پول رو از پدر گرفتم دیگه! حالا باید دروغ سر هم کنم؟!!
    A day will come at last when I
    Shall take the hidden paths that run
    West of the Moon, East of the Sun

Banned

راستی همه مدارک خواسته‌شده (از جمله ترجمهٔ کارت پایان خدمت) فقط ایمیل بشه کافیه دیگه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaaan نمایش پست ها
    دوستان، در مورد اینکه پول حساب بانکی از کجا تامین شده، نمیشه گفت که از پدر گرفتم؟!! مگه اینا دنبال حرف راست نیستن؟ خب من به شخصه بخشی از این پول رو از پدر گرفتم دیگه! حالا باید دروغ سر هم کنم؟!!
    ایرادی نداره، فقط قرض نباید باشه. باید پول رو به شما بخشیده باشن. مدرکش هم مثلا می‌تونه این باشه که پول از حساب ایشون به حساب شما اومده باشه، ولی مجدد به حساب ایشون بازگردونده نشده باشه.

حالا دوستان فکر خودتون رو مشغول این قضیه نکنید. امیدوارم من اولین و آخرین نفری بوده باشم که این رو ازم خواستن

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    راستی همه مدارک خواسته‌شده (از جمله ترجمهٔ کارت پایان خدمت) فقط ایمیل بشه کافیه دیگه؟

سلام
    الکس جان در مورد CV، Renewed passport ، RPRF که مشکلی نیست ، دو مورد کارت پایان خدمت و یا معافیت هم اگر در سری اول مدارک نفرستاده بودید
    ، جمع بندی بچه ها این بوده که مشکلی برای ارسال به صورت ایمیل نبوده تا به حال .
    کلا به جز PCC ، برای ایمیل کردن بقیه مدارک مشکلی نیست ، مگر اینکه مستقیم اشاره کرده باشن در ایمیل که post بشه نه email

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaaan نمایش پست ها
    احسان جان میشه ولی باید احتیاط کنی

اگر بپرسند میتونی بگی این پول بهت از طرف مادر پدر award یا donate شده به صورت permanently و پولیه که پدر مادرت برای زندگی تو در خارج صرفه جویی کردند و جمع آوری کردند. اگر بگی پول رو مادر پدر دادند "my parents gave me this money" معنی درستی نداره. یعنی ممکنه که پول رو موقت داشته باشند... ولی اگر یه permanently بزاری وسطش یعنی مال تو هست.. کلا به این چیز ها دقت کنید.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

این renewed passport رو چجوری تو ایمیل میگن دقیقا؟

من مال یکی از دوستان رو که دیدم نوشته بود اگر خواستید renew کنید خبر بدید!!! و اجباری در کار نبود!!!

4 Should you wish to change your passports before you leave for Canada, please advise our office accordingly by return of email.

حالا اگر دوستان خلاف این موضوع رو دیدن و اجباری ویزا آفیس گفته که renew کنند لطفاً نمونه درخواست سفارت رو بزارن!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    چند روز پيش درخواست پرداخت rprf رو دريافت كردم. با توجه به اينكه برخی از دوستان اين مراحل رو با موفقيت پشت سر گذاشته اند، ممنون ميشم منو در خصوص موارد زير راهنمايي كنند.

1. ايا شركت معتبري رو براي پرداخت هزينه آنلاين ميشناسيد كه مورد استفاده قرارگرفته شده باشه؟
    2. در صورت استفاده از كرديت كارد دوستان مقيم خارج. اگر از ايران اين كارد استفاده بشه آيا مشكلي براي دارنده آن در خارج ايجاد ميشه. شنيدم ممكنه كارد مسدود بشه.

اگه در فروم امکان پاسخ دهی نیست ممنون میشم اگه پ خ بگذارید.

تشكر

Junior Member

در خصوص update مدارک از من اینو خواستن:
    information concerning military service, including rank, unit and location. Provide certificate of good conduct.
    من خدمت سربازی رو خریدم حالا برای جواب به این سوال فقط ترجمه کارت معافیت کافیه؟
    از کمک دوستانی پیشاپیش ممنونم.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    در خصوص update مدارک از من اینو خواستن:
    information concerning military service, including rank, unit and location. Provide certificate of good conduct.
    من خدمت سربازی رو خریدم حالا برای جواب به این سوال فقط ترجمه کارت معافیت کافیه؟
    از کمک دوستانی پیشاپیش ممنونم.
    ممنون از این که تجربه خودتون رو با ما در میون گذاشتید. شما دومین نفری هستید که چنین چیزی ازتون میخوان.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که certificate of good conduct همون police certificate یا گواهی سو پیشینه هست از نظر اونها؟ یا یک گواهی مخصوص به سربازی! که شما سربازی رو درست و بدون مشکل گذراندید یا خیر!

دقت کنید:

A police certificate is also known as good citizen certificate (in Hong Kong), good conduct certificate, police clearance certificate, national police history check (in Australia) or judicial record extracts.

یعنی ممکنه از شما سو پیشینه خواسته باشند!

توصیه من به شما اینه که بهشون بگید که آیا منظور police clearance certificate هست؟ یا certificate of good conduct برای compulsory serving. بعد هم اضافه کنید که تا به حال خدمت نرفتید و در عوض کارت Payment in lieu of service (همون خرید خدمت) دارید.

راستی آیا شما گواهی عدم سو پیشینه فرستادید!؟

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    چند روز پيش درخواست پرداخت rprf رو دريافت كردم. با توجه به اينكه برخی از دوستان اين مراحل رو با موفقيت پشت سر گذاشته اند، ممنون ميشم منو در خصوص موارد زير راهنمايي كنند.

1. ايا شركت معتبري رو براي پرداخت هزينه آنلاين ميشناسيد كه مورد استفاده قرارگرفته شده باشه؟
    2. در صورت استفاده از كرديت كارد دوستان مقيم خارج. اگر از ايران اين كارد استفاده بشه آيا مشكلي براي دارنده آن در خارج ايجاد ميشه. شنيدم ممكنه كارد مسدود بشه.

اگه در فروم امکان پاسخ دهی نیست ممنون میشم اگه پ خ بگذارید.

تشكر
    از CHIZ P N استفاده کنید مشکلی نیست. بهتر اینه که از خودشون بخواهید براتون پول رو پرداخت کنند و رسیدش رو براتون بفرستند و شما به ویزا آفیس forward کنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)