نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 172 از 420 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza4 نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز AOR ما از پاریس رسید. فردا اس. اس. رو آپدیت میکنم. با آرزوی موفقیت همگی
    با این اوصاف:

مال شما 5 ژانویه فایل نامبر اومده و 30 ژانویه AOR یعنی 25 روز!

مال Alix و hamed_torkaman هم 19 دسامبر فایل نامبر اومده و 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Update! یعنی AOR اشون 36 روزه اومده.

مال یکی از دوستان دیگه به نام mhds هم که 2 ژانویه فایل نامبر اومده روز 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Uptare! یعنی AOR اشون 6 روزه اومده.

گویا سرعتشون دوباره داره زیاد میشه!

فقط دوستان دیگه مثل khatmi... rezvezu... ealghas.... atena60... ario barzan و desitny2015 هم احتمال داره اومده باشه با توجه به این time line و نیومده باشند بگن! اگر میشه لطفاً اطلاع بدن و جدول رو آپدیت کنند.

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

دوستان چند نفر هستند که AOR گرفته اند و دو هفته یا بیشتر گذشته از دریافت AOR ولی doc update نگرفتند؟!

Junior Member

دوست عزیز
    من 23 ژانویه AOR گرفتم ولی هنوز آپدیت واسم نیومده.. امیدوارم مورد خاصی نباشه باتوجه به اینکه بقیه دوستانی که همزمان با من AORگرفتن، ایمیل آپدیت رو دریافت کردند.

[QUOTE=shubizkumbuli;1874132]با این اوصاف:

مال شما 5 ژانویه فایل نامبر اومده و 30 ژانویه AOR یعنی 25 روز!

مال Alix و hamed_torkaman هم 19 دسامبر فایل نامبر اومده و 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Update! یعنی AOR اشون 36 روزه اومده.

مال یکی از دوستان دیگه به نام mhds هم که 2 ژانویه فایل نامبر اومده روز 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Uptare! یعنی AOR اشون 6 روزه اومده.

گویا سرعتشون دوباره داره زیاد میشه!

فقط دوستان دیگه مثل khatmi... rezvezu... ealghas.... atena60... ario barzan و desitny2015 هم احتمال داره اومده باشه با توجه به این time line و نیومده باشند بگن! اگر میشه لطفاً اطلاع بدن و جدول رو آپدیت کنند.

FSW 2014- NOC: 5125- received by CIO: 10.09.2014, File No.: 29.12.2014

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    من هم با نظر f_goo موافقم. اونا گیرشون منبع پوله. به نظرم دادن گواهی سکه دردی نباید دوا کنه و بیشتر حساسیت ایجاد می کنه که این پول از کجا اومده بوده یا چرا از بانک بیرون کشیده شده و از این دست موارد. مضاف بر این که سفارت پاریس بر عکس ورشو و آنکارا با این دست جنگولک بازی ها آشنا نیست و ممکنه مشکلات زیادی رو ایجاد کنه. گرچه اگر آلیکس عزیز حاضر شن ریسک کنند که قربانی این جریان بشن احتمالاً کار دوستان دیگه ساده تر میشه.

به نظر من خیلی بهتر میشه این سوالات رو جواب داد. براش میتونید یه سری دلیل منطقی بیارید که این پول چجوری جمع شده. و سکه رو بزارید برای قدم بعدی. فقط هر جوابی که میدید برای سوال های دیگه هم جواب مد نظر داشته باشید. برای مثال شما میتونید طوری جواب بدید که اگر گفتن یه دونه BS دیگه بفرستید بتونید توجیه کنید که این پول رو تبدیل به سکه، ارز یا سهام کرده اید.

فقط دقت کنید که الان همه دارن از بازار سکه و طلا (حداقل در خارج از کشور) به خاطر شدیداً ضرر ده و غیر قابل اطمینان بودن خارج میشن. حالا این که شما بخواهید وارد شدن خودتون رو نشون بدید یکم......

اینم نمودار 2 سال گذشته طلا:

سلام

به نظر من چون پول یکجا به حساب وارد و از اون خارج شده نمیشه گفت که مثلا در طی زمان به تدریج جمع شده و از این دست توضیحات منطقی نیست؛ چون این احتمال وجود داره که ریز واریزهای حساب خواسته بشه و کار گره بخوره...

ضمنا با یه اشاره به میزان تورم در ایران (که یکی از بالاترین مقادیر تورم در جهان است) با وجود نوسان قیمت جهانی طلا در یک سال گذشته باز هم نگهداری سکه غیر معقول نیست.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    سلام

به نظر من چون پول یکجا به حساب وارد و از اون خارج شده نمیشه گفت که مثلا در طی زمان به تدریج جمع شده و از این دست توضیحات منطقی نیست؛ چون این احتمال وجود داره که ریز واریزهای حساب خواسته بشه و کار گره بخوره...

ضمنا با یه اشاره به میزان تورم در ایران (که یکی از بالاترین مقادیر تورم در جهان است) با وجود نوسان قیمت جهانی طلا در یک سال گذشته باز هم نگهداری سکه غیر معقول نیست.
    حالا چرا انقدر آدم سختی بده به خودش... بین سکه و دلار میشه دلار رو انتخاب کرد!! دلار آمریکا که قوی تر هم شده ;-)

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    این renewed passport رو چجوری تو ایمیل میگن دقیقا؟

من مال یکی از دوستان رو که دیدم نوشته بود اگر خواستید renew کنید خبر بدید!!! و اجباری در کار نبود!!!

4 Should you wish to change your passports before you leave for Canada, please advise our office accordingly by return of email.

حالا اگر دوستان خلاف این موضوع رو دیدن و اجباری ویزا آفیس گفته که renew کنند لطفاً نمونه درخواست سفارت رو بزارن!
    سلام

در ایمیل آپدیت برای من نوشته شده بود:

We note that the passport of: [MY NAME] has expired or will will expire soon. We strongly recommend that you have the passport renewed or the validity extended as soon as possible. Please return to us a photocopy of the biographical pages and the page showing the validity of the passport by e-mail.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

این processing started عمدتا قبل از این که مدیکال برسه به ویزا آفیسر شروع میشه؟ یا بعدش؟

کسی بوده که بدون processing started پاس ریکوئست شه؟!

یکم دوستان راجع به این توضیح بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    ممنون اریجینال فاند نیست. Origin of funds است و منظورشان این است که بگوییم پول داخل این حساب منشأش چیست. یعنی یک جوری ثابت کنیم که پول متعلق به خود ماست و از کسی قرض گرفته نشده.
    ممون الیکس جان..بله اشتباه تایپ کردم..ممنون از یاداوری شما
    بی زحمت اگر از خرید خدمتیام خبری داری اطلاع بدین..
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    این رسید بانکی پس از پرداخت انلاین به e-mail ادرس داده شده در login اتوماتیک ارسال میشه یا باید از رسیدی که هنگام پرداخت صادر میشه pdf گرفت
    اگه اشتباه نکنم موقع پرداخت مجددا ایمیل درخواست میشه و به همون هم ارسال میشه.
    البته امکان پرینت گرفتن رسید در همون صفحه پرداخت و پس از لاگین مجدد به حساب کاربری ساخته شده وجود داره.
    طبیعتا شما باید مشخصات لاگین رو به دوستتون بدین و بگین کدوم صفحه بره.

Junior Member

دوستان من مانی اردر داشتم به بانک زدم گفت باید شماره حساب صادر کننده مانی اردر رو بدین تا کمکتون کنم.سییوال دارم ایا مانی اردر با درفت کارت فرق داره؟
    ایا دوستلانی که از بانک تلفنی پرسیدن شماره حساب صادر کننده مانی اردر رو داشتن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)