نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 173 از 420 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member debutant آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    این processing started عمدتا قبل از این که مدیکال برسه به ویزا آفیسر شروع میشه؟ یا بعدش؟

کسی بوده که بدون processing started پاس ریکوئست شه؟!

یکم دوستان راجع به این توضیح بدن
    بله وجود اون خط ضروری نیست و قبلا در اینجا هم توضیح داده شده
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری/دانشگاه هنر تبریز

Cool پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    با این اوصاف:

مال شما 5 ژانویه فایل نامبر اومده و 30 ژانویه AOR یعنی 25 روز!

مال Alix و hamed_torkaman هم 19 دسامبر فایل نامبر اومده و 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Update! یعنی AOR اشون 36 روزه اومده.

مال یکی از دوستان دیگه به نام mhds هم که 2 ژانویه فایل نامبر اومده روز 23 ژانویه AOR اومده و 29 ژانویه Doc Uptare! یعنی AOR اشون 6 روزه اومده.

گویا سرعتشون دوباره داره زیاد میشه!

فقط دوستان دیگه مثل khatmi... rezvezu... ealghas.... atena60... ario barzan و desitny2015 هم احتمال داره اومده باشه با توجه به این time line و نیومده باشند بگن! اگر میشه لطفاً اطلاع بدن و جدول رو آپدیت کنند.

دوست عزیز
    من یه تئوری دارم و خیلی احتمال میدم که رد خور نداشته باشه و اون اینکه ایمیل AOR تقریبا سه هفته بعد از Per میرسه...اون دوستانی هم که 36 روز طول کشیده بعلت تعطیلات ژانویه بوده که خوب طبیعیه
    با این اوصاف خود بنده که 15 ژانویه per گرفتم باید دقیقا تا یک هفته ی دیگه ایمیل AOR رو دریافت کنم تا این فرضیه به قضیه تبدیل بشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط archvadood نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من یه تئوری دارم و خیلی احتمال میدم که رد خور نداشته باشه و اون اینکه ایمیل AOR تقریبا سه هفته بعد از Per میرسه...اون دوستانی هم که 36 روز طول کشیده بعلت تعطیلات ژانویه بوده که خوب طبیعیه
    با این اوصاف خود بنده که 15 ژانویه per گرفتم باید دقیقا تا یک هفته ی دیگه ایمیل AOR رو دریافت کنم تا این فرضیه به قضیه تبدیل بشه !
    ...در مورد per تا aor درست هستش ولی در مورد بعدش که دریافت ایپدیت هست فرمول مشخصی نداره متاسفانه
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری/دانشگاه هنر تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2014 نمایش پست ها
    ...در مورد per تا aor درست هستش ولی در مورد بعدش که دریافت ایپدیت هست فرمول مشخصی نداره متاسفانه

توجه بکنید که آپدیت رو از همه نمیخوان!
    شما اگر پروندتون رو کامل فرستادین طبیعیه که دیگه آپدیتی خواسته نشه!
    مثلا من خودم اصلا انتظار دریافت آپدیت ندارم چون همه ی مواردی که در آپدیت از دوستان خواستن مثل رزومه و پایان خدمت و تمدید پاسپورت و اینا من با خود مدارک انجام دادم و فرستادم
    پس آپدیت به هیچ وجه صروری نیست....شما منتظر مدیکال باشید

ApplyAbroad Veteran

مثلا من خودم اصلا انتظار دریافت آپدیت ندارم چون همه ی مواردی که در آپدیت از دوستان خواستن مثل رزومه و پایان خدمت و تمدید پاسپورت و اینا من با خود مدارک انجام دادم و فرستادم
    علی ای حال شما باید هزینه ویزای اقامت دائم رو بپردازید. پس حتماً از شما در ایمیل آپدیت (هرچند اگر فقط این درخواست هزینه باشه و نشه اسمش رو آپدیت گذاشت) درخواست وجه ویزا خواهد شد.

طبق اسپردشیت، برای دوستانی که مترجمی کد 5125 اقدام کرده اند ظاهرا پروسه صدور آپدیت و مدیکال داره با کندی پیش میره چون خیلی از این دوستان با وجود اینکه AOR رو اواخر سال قبل یا اوایل سال جدید دریافت کرده اند (26 نوامبر 2014 تا 8 ژانویه 2015) همچنان منتظر دریافت مدیکال/آپدیت توی صف هستند در حالیکه بعضی از رشته ها مثل کدهای 2131، 2132 و 2133 گوی سبقت رو از بقیه رشته ها ربوده اند من احتمال میدم که تا مرحله صدور PER همه چی یه روال منطقی رو طی می کنه (بر اساس تاریخ دریافت مدارک) ولی وقتی به ویزا آفیس رسید اونجا بر اساس اولویتهای رشته ای که از قبل براشون تعیین شده (و البته شرایط خاص هر پرونده) نسبت به پیشبرد پروسه پرونده ها اقدام می کنند. گواه من هم اطلاعات این NOC خاص توی اسپردشیت هست و بقیه کد رشته ها رو مقایسه نکرده ام چون تعداد افراد دارای AOR و منتظر آپدیت/مدیکال توی این کد رشته از بقیه رشته ها بیشتر است (البته به فرض اینکه دوستان آخرین اطلاعات خود رو توی اسپردشیت آپدیت کرده باشند!).
    کسی از دوستان هست در تأیید یا رد این فرضیه نظری داشته باشه؟؟

تو این حالت آپدیت به خودی خودش مهم نیست. بلکه مهم پرداخت RPRF هست. اونایی هم که آپدیت نخوان تو نامه آپدیت فقط این ازش خواسته میشه و همزمان آزمایشات مدیکال. اینه که برای ماها که آپدیت دیر شده یه مقدار نگرانی بوجود اومده. متاسفانه ایمیل هم که زدم جز یه جواب اتوماتیک چیزی نگفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    طبق اسپردشیت، برای دوستانی که مترجمی کد 5125 اقدام کرده اند ظاهرا پروسه صدور آپدیت و مدیکال داره با کندی پیش میره چون خیلی از این دوستان با وجود اینکه AOR رو اواخر سال قبل یا اوایل سال جدید دریافت کرده اند (26 نوامبر 2014 تا 8 ژانویه 2015) همچنان منتظر دریافت مدیکال/آپدیت توی صف هستند در حالیکه بعضی از رشته ها مثل کدهای 2131، 2132 و 2133 گوی سبقت رو از بقیه رشته ها ربوده اند من احتمال میدم که تا مرحله صدور PER همه چی یه روال منطقی رو طی می کنه (بر اساس تاریخ دریافت مدارک) ولی وقتی به ویزا آفیس رسید اونجا بر اساس اولویتهای رشته ای که از قبل براشون تعیین شده (و البته شرایط خاص هر پرونده) نسبت به پیشبرد پروسه پرونده ها اقدام می کنند. گواه من هم اطلاعات این NOC خاص توی اسپردشیت هست و بقیه کد رشته ها رو مقایسه نکرده ام چون تعداد افراد دارای AOR و منتظر آپدیت/مدیکال توی این کد رشته از بقیه رشته ها بیشتر است (البته به فرض اینکه دوستان آخرین اطلاعات خود رو توی اسپردشیت آپدیت کرده باشند!).
    کسی از دوستان هست در تأیید یا رد این فرضیه نظری داشته باشه؟؟
    تو اسپرد شیت لااقل یه نفر مترجمی دیدم که سریع کارش انجام شد هرچند بعد من پروندشون رسیده. اولویت اینجا خیلی مفهوم نیست برای اینکه به هر حال اونایی که PER گرفتن باید رسیدگی بشن. اما شاید آفیسر های مختلف کد رشته های جداگونه رو بررسی کنن. یا پرونده یه مشکلی داشته باشه و یا مثه کیس من addendum بفرستی که خودتو گرفتار کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    تو اسپرد شیت لااقل یه نفر مترجمی دیدم که سریع کارش انجام شد هرچند بعد من پروندشون رسیده. اولویت اینجا خیلی مفهوم نیست برای اینکه به هر حال اونایی که PER گرفتن باید رسیدگی بشن. اما شاید آفیسر های مختلف کد رشته های جداگونه رو بررسی کنن. یا پرونده یه مشکلی داشته باشه و یا مثه کیس من addendum بفرستی که خودتو گرفتار کنی.
    دوست عزیز حرف شما کاملا درسته منتها من منظورم سرعت رسیدگی به بعضی کد رشته های خاص در مقایسه با دیگر رشته ها بود نه بررسی یا عدم بررسی (که شکی نیست همه پرونده هایی که AOR گرفته اند بالاخره بهشون رسیدگی میشه) ضمن اینکه در مورد مشکلات خاص هر پرونده، بنده توی عرایضم به شرایط خاص هر پرونده (که شامل آفیسر مربوطه، بک گراند چک پرونده و غیره) نیز اشاره کردم. البته همانطور که بالا نوشتم این فرضیه من بر اساس مشاهده جامعه آماری کوچکی در کد رشته های فوق الذکر هست و قطعا چندان قابل اتکا نمی باشه

[QUOTE=archvadood;1874217]دوست عزیز
    با این اوصاف خود بنده که 15 ژانویه per گرفتم باید دقیقا تا یک هفته ی دیگه ایمیل AOR رو دریافت کنم تا این فرضیه به قضیه تبدیل بشه ![/QUO
    تئوری شما واسه من که صدق نمی کنه 30 ژانویه فایل نامبر هنوز aorنیومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)