نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 176 از 420 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186226276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط siya_kh1983 نمایش پست ها
    دوستان میشه ایمیلی که AOR میاد ازش و اینجا بگین... نگرانم که بره تو SPAM و من هم به اشتباه که معمولا این اشتباه هر روز صبح انجام میشه، SPAM و خالی کنم...
    الیته یکی از دوستان ایمیل زیر رو دادن... ولی فکر کنم دو تا ایمیل هست که امکان داره از یکی از این ایمیل ها بیاد...
    paris-immigrationintenational@g*.**
    ایمیلی که نوشتید مال آپدیت هست. AOR از آدرس زیر میاد.
    Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca

سلام دوستان
    الان 105 روز هست که من مدیکالم رو فرستادم و 75 روز هست که اپدیت مدارکم رو فرستادم و تا الان پاس ریکوئست نشدم. توی وضعیت پرونده ام خط رسیدن مدیکال اضافه شده اما خط پراسسینگ استارتد شروع نشده.

به نظرتون بهترین کار چیه؟ منتظر بمونم یا بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که چی شده؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2463 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان 105 روز هست که من مدیکالم رو فرستادم و 75 روز هست که اپدیت مدارکم رو فرستادم و تا الان پاس ریکوئست نشدم. توی وضعیت پرونده ام خط رسیدن مدیکال اضافه شده اما خط پراسسینگ استارتد شروع نشده.

به نظرتون بهترین کار چیه؟ منتظر بمونم یا بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که چی شده؟

مرسی
    به نظر من ایمیل بزنین. شاید به خاطر وقفه ای که بین فرستادن مدیکال و آپدیت بوده، اینطور شده باشه. فقط سوالتون طوری مطرح نکنین که تلقی استاتوس آپدیت ازش بشه چرا که شاید جواب ندن.

سلام ، من با صحبتی که در صفحات قبل با xanrown عزیز داشتم، تصمیم گرفتم مجدد ایمیلی به ویزا آفیس پاریس زدم و مجددا یه اتو ریپلای دریافت کردم به این مضمون:
    This confirms the reception of your email at the Embassy of Canada in Paris.

We will reply to your email as soon as possible. If you have submitted documents or complementary information relating to your application to our office, this is the only email you will receive.

Kindly note that due to the high number of emails received on a daily basis, we will not respond to requests regarding status updates of applications currently in process, if it is still within our normal processing times. We will also not respond to queries regarding how to submit an application as the information may be found on the CIC website – see below.
    Other queries will receive a reply within 10 days.
    این ایمیل رو چهارشنبه گذشته زدم و هنوز جواب جداگانه ای برام نیومده.
    بی‌ریشه، ولی چنان به جا سُتوار
    که‌ش خود به تَبَر کَنی ز جای، اِلاّک.
    چون گردوی پیرِ ریشه در اعماق
    می نعره زند که از من است این خاک.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    سلام ، من با صحبتی که در صفحات قبل با xanrown عزیز داشتم، تصمیم گرفتم مجدد ایمیلی به ویزا آفیس پاریس زدم و مجددا یه اتو ریپلای دریافت کردم به این مضمون:
    This confirms the reception of your email at the Embassy of Canada in Paris.

We will reply to your email as soon as possible. If you have submitted documents or complementary information relating to your application to our office, this is the only email you will receive.

Kindly note that due to the high number of emails received on a daily basis, we will not respond to requests regarding status updates of applications currently in process, if it is still within our normal processing times. We will also not respond to queries regarding how to submit an application as the information may be found on the CIC website – see below.
    Other queries will receive a reply within 10 days.
    این ایمیل رو چهارشنبه گذشته زدم و هنوز جواب جداگانه ای برام نیومده.
    سابجکت ایمیل جوابشون چی بود؟ برای من نوشته RE / CT و بعدش اسم و شماره پروندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    بله همینطوره. من نزدیک دو ماه از AOR میگذره اما هنوز مدیکال ریکوئست نشدم. نکته جالب اینه که این ناک خیلی خلوته ولی چرا اینقدر کند پیش میره جای تعجب داره.
    دقیقاً همینطوره، بخاطر همین فکر می کنم یه جورایی NOC ها اولویت بندی شده و دیگه اینجا قانون FIFO - First in Fist Out یا چیزی مشابه آن (First in "almost" First Out !) صدق نمیکنه، البته به نظر من جای هیچ نگرانی نیست و بالاخره به قول شادمهر "یه روزم نوبت من میشه" واسم نامه بیاد.. کافیه برای یکی از دوستان 5125ی ردیفهای 87-104 اسپردشیت، آپدیت/مدیکال بیاد تا بقیه از فکر و خیال در بیان ! Let's just keep our fingers crossed

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    سابجکت ایمیل جوابشون چی بود؟ برای من نوشته RE / CT و بعدش اسم و شماره پروندم.
    سابجکت ایمیلconfirmation هست.
    بی‌ریشه، ولی چنان به جا سُتوار
    که‌ش خود به تَبَر کَنی ز جای، اِلاّک.
    چون گردوی پیرِ ریشه در اعماق
    می نعره زند که از من است این خاک.

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    به نظر من ایمیل بزنین. شاید به خاطر وقفه ای که بین فرستادن مدیکال و آپدیت بوده، اینطور شده باشه. فقط سوالتون طوری مطرح نکنین که تلقی استاتوس آپدیت ازش بشه چرا که شاید جواب ندن.
    خيلي ممنون. اما خوب چه جوري بزنم؟
    مثلا بگم اگه مشكلي هست بگيد؟ يا بگم كي پاس ريكوئست ميشم؟ يا بگم دليل اين كه اينقدر طول كشيده چيه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری/دانشگاه هنر تبریز

[QUOTE=samaneh3970;1874310]
    نقل قول نوشته اصلی توسط archvadood نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من یه تئوری دارم و خیلی احتمال میدم که رد خور نداشته باشه و اون اینکه ایمیل AOR تقریبا سه هفته بعد از Per میرسه...اون دوستانی هم که 36 روز طول کشیده بعلت تعطیلات ژانویه بوده که خوب طبیعیه
    با این اوصاف خود بنده که 15 ژانویه per گرفتم باید دقیقا تا یک هفته ی دیگه ایمیل AOR رو دریافت کنم تا این فرضیه به قضیه تبدیل بشه ![/QUO
    تئوری شما واسه من که صدق نمی کنه 30 ژانویه فایل نامبر هنوز aorنیومده
    شما کی per گرفتی؟؟؟! 30 ژانویه که هنو نرسیده! اگه منظورتون 30 دسامبره که خوب خورده به نعطیلات

سلام دوستان کسی بوده که به کپ نرسیده باشه در یک کد رشته ای بعد با یه nocدیگه اقدام کرده باشه وشارژ شده باشه؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)