نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 180 از 420 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون، ولی مشکل من اینه که من ایران نیستم و باید گواهی عدم سوء پیشینه ایرانم رو براشون بفرستم، با سفارت تماس گرفتم میگن از طریق اینترپل باید انجام بشه اگه خارج از کشور هستید که 6 ماه طول میکشه!! متاسفانه به دلیل شرایط کاری و زندگیم هم رفتن به ایران و اقدام از داخل ایران برام مقدور نیست!

کسی هست از خارج از ایران تونسته باشه گواهی عدم سوء پیشینه ایرانیش رو گرفته باشه؟
    تا به حال انگشت نگاری شدید؟! یا به قولی تا به حال در ایران گواهی عدم سو پیشینه گرفته اید!؟ اگر انگشت نگاری شده باشید یا سو پیشینه گرفته باشید میشه یک کارایی کرد.

وکیلتون (کسی که وکالت برای این موضوع داره) باید با مدارک شما و خودش (کارت ملی شناسنامه عکس) برن خیابان 12 فروردین روبروی 16 آذر ساختمان دادگستری. اونجا با کمی چک و چونه زدن میتونن یک روزه بگیرن

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Scarlette نمایش پست ها
    دوست عزیز ناک شما هم ظاهرت تعطیله اون دوستتون که هم رشته ما بود و گفتین پولش نقد شده چی شد؟
    من از اپلیکیشن اولم دیگه قطع امید کردم و تموم امیدم برای اپلیکیشن دوم هستش....

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    اولی کی رسیده؟ دومی کی؟

هر دو credit card بودن یا money order?

طبق اسپریدشیتز ایرانیا شما تهش همون 100 روز فایل نامبرت میاد برای ناک دوم، حتا زودتر. امیرحسین 12/11 مدارکش رسیده بوده و 19/1 کش شده. دوماه و 5 روز یعنی منتظر کش شدن مونده. یه ماه هم فایل نامبر طول بکشه (اگر یک ماه طول بکشه) میشه همون 100 روز. مام روز 99 فایل نامبر گرفتیم. 10-12 روز دیگه شما هم کش میشی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    اولی کی رسیده؟ دومی کی؟

هر دو credit card بودن یا money order?
    اولی 104 روز هستش، دومی 53 روز گذشته.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    طبق اسپریدشیتز ایرانیا شما تهش همون 100 روز فایل نامبرت میاد برای ناک دوم، حتا زودتر. امیرحسین 12/11 مدارکش رسیده بوده و 19/1 کش شده. دوماه و 5 روز یعنی منتظر کش شدن مونده. یه ماه هم فایل نامبر طول بکشه (اگر یک ماه طول بکشه) میشه همون 100 روز. مام روز 99 فایل نامبر گرفتیم. 10-12 روز دیگه شما هم کش میشی
    همه این حرفا زمانی درسته که کپ ریچ کلی شامل حالم نشه،
    امیدوارم تا اون موقع رو ساپورت کنه...

Junior Member

همه این حرفا زمانی درسته که کپ ریچ کلی شامل حالم نشه،
    امیدوارم تا اون موقع رو ساپورت کنه...
    با این بحث ها منو نگران کردید.روز ۱۰۳ هستم.البته از ۲۳ اکتبر به این طرف به ناک ما ۴۰۱۱ هیچ فعالیت نداشته.مدارک منم ۲۳ ام اکتبر رسیده.یعنی به من که رسیدن هنگ کردن.ضمن این که ناک ما ۹۹ درصد تا اخر برنامه هم پر نمی شده.می تونم زنگ بزنم سی ای سی ببینم چی شده؟ البته ۳ روز پیش یک ریجکتی در تاریخ اواسط ماه ۱۱ داشتن.میگم شاید وایسادن تعداد زیادی جمع شه بعد با هم بفرستن بانک؟ حتی یک مورد نقد شدن با کردیت کارت هم نبوده در حالی که برادران هندی با مدرک لیسانس به تعداد زیادی شرکت کردن.

سلام می خواستم بدونم مدارک تکمیلی رو که درخواست کردند( تشخیص هویت و کپی کارت پایان خدمت)باید از طریق ایمیل ارسال شود یا باید پست شود؟

یه سوال دیگه اینکه هزینه ویزا رو اگر بخواهیم انلاین با کردیت کارت پرداخت کنیم به چه صورت میشه انجام داد؟ از ایران هم میشه؟
    مانی اردر رو از کجا تهیه میشه کرد؟

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_khorami نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم مدارک تکمیلی رو که درخواست کردند( تشخیص هویت و کپی کارت پایان خدمت)باید از طریق ایمیل ارسال شود یا باید پست شود؟
    بعله با ایمیل میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_khorami نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینکه هزینه ویزا رو اگر بخواهیم انلاین با کردیت کارت پرداخت کنیم به چه صورت میشه انجام داد؟ از ایران هم میشه؟
    مانی اردر رو از کجا تهیه میشه کرد؟
    بعله با کردیت کارد بهتره. چون مانی اردر رو باید بفرستید و پروسس شدنش زمان بره... کردیت کارت بهتره

شما فقط یادتون باشه با کردیت کارد که خواستید بدید چیز پی ان رو روشن کنید که کارتتون رو block نکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)