نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 228 از 420 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

دوستان من فایل نامبر نگرفتم و پولمم کش نشده ولی چون بچه های با اطلاع بیشتر اینجا هستن و تو فروم FSW 2014 دیگه زیاد سر نمی زنن می خوام سوالمو اینجا مطرح کنم. آیا کش شدن CC و DD تو مدت زمان مساوی انجام می شه؟ سوال دوم اینکه از بچه های ایران آیا تخمینی دارین که چند نفر CC هستن و چند نفر DD؟ چون متاسفانه تو اسپردشیت ایران این مطلب ذکر نشده در حالیکه در جهانی هر نفر نحوه پرداختو مشخص کرده.

Junior Member

دوستان در فرم background declaration قسمتي كه آدرس منزل در ١٠ سال گذشته را بايد بنويسيم تاريخ منزل 5 سال پيش را جوري زدم كه با منزل 7 سال پيش تداخل داره.چقدر اين قضيه براشون مهمه ؟ امكان برگشت مدارك به خاطر اين مورد وجود داره؟

دوست عزیز در مورد کش شدن پول به خصوص در حالت DD منطق خاصی وجود نداره. ممکنه بانک به شما بگه کش نشده ولی CIC بگه کش شده چون به حساب که می‌خوابونن به منزله کش شدن می‌گیرن. ولی در مورد کش شدن کردیت کارت معمولا CIC از روند مشخصی پیروی می‌کنه که شما می‌تونید این روند رو با مشاهده اسپردشیت جهانی و در نظر گرفتن ناک خودتون به دست بیارید. در مورد سوال دومتون پاسخی ندارم متاسفانه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soltaan نمایش پست ها
    دوستان من فایل نامبر نگرفتم و پولمم کش نشده ولی چون بچه های با اطلاع بیشتر اینجا هستن و تو فروم FSW 2014 دیگه زیاد سر نمی زنن می خوام سوالمو اینجا مطرح کنم. آیا کش شدن CC و DD تو مدت زمان مساوی انجام می شه؟ سوال دوم اینکه از بچه های ایران آیا تخمینی دارین که چند نفر CC هستن و چند نفر DD؟ چون متاسفانه تو اسپردشیت ایران این مطلب ذکر نشده در حالیکه در جهانی هر نفر نحوه پرداختو مشخص کرده.
    هرگونه نظر یا راهنمایی ارائه شده توسط بنده، صرفاً نظر شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahbibi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال: در آپدیت مدارک از ما پایان خدمت خواستن ایمیل اینه که
    information concerning military service, including rank, unit and location. Provide certificate of good conduct.
    منظور از جمله آخر چیه{
    Provide certificate of good conduct}؟همون ترجمه کارت کافیه؟ و ترجمه این هم باید با مهر قوه قضاییه و امور خارجه باشه؟
    دوست عزیز اگر به چند صفحه قبلی مراجعه کنید دوستان در این رابطه صحبت کرده اند. پیشنهادشون این بوده که در جواب اسکن کارت پایان خدمت رو بدین و اینکه بگین چنین گواهی حسن انجام خدمت صادر نمی کنن و همین که کارت پایان خدمت می دهند یعنی خوب سپری شده این دوران!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin188 نمایش پست ها
    دوستان در فرم background declaration قسمتي كه آدرس منزل در ١٠ سال گذشته را بايد بنويسيم تاريخ منزل 5 سال پيش را جوري زدم كه با منزل 7 سال پيش تداخل داره.چقدر اين قضيه براشون مهمه ؟ امكان برگشت مدارك به خاطر اين مورد وجود داره؟
    بسیار بعید است اشکالی پیش بیاورد. اگر بقیه چیزها OK باشد، شما فایل نامبر می‌گیرید و اگر این مورد سوال‌برانگیز باشد، ویزاآفیس در زمان آپدیت مدارک از شما توضیح خواهد خواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sghootevarfekr نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر به چند صفحه قبلی مراجعه کنید دوستان در این رابطه صحبت کرده اند. پیشنهادشون این بوده که در جواب اسکن کارت پایان خدمت رو بدین و اینکه بگین چنین گواهی حسن انجام خدمت صادر نمی کنن و همین که کارت پایان خدمت می دهند یعنی خوب سپری شده این دوران!
    با نظر يكي از دوستان در ادامه ي اينكه گفتيد اينجا گواهي حسن انجام خدمت صادر نميكنن ،ميتونيد توضيح بديد که کجا خدمت کرده و درجه اش چی بوده و چه نیرویی بوده.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaan نمایش پست ها
    من قبلا که بررسی می کردم اس اس رو به یک اختلاف 7 تا 14 روزه رسیدم بین CC و DD
    حتی برای کردیت کارد هم یک اختلاف 2 روزه هستش
    یعنی زمانی که سی ای سی اقدام می کنه برای نقد کردن پول اولین نشونه در حساب شخص 2 روز بعد ظاهر می شه.
    امیدوارم پاسخم کمکتون کرده باشه.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    بسیار بعید است اشکالی پیش بیاورد. اگر بقیه چیزها OK باشد، شما فایل نامبر می‌گیرید و اگر این مورد سوال‌برانگیز باشد، ویزاآفیس در زمان آپدیت مدارک از شما توضیح خواهد خواست.
    مرسي علي جان .يك سوال ديگه .دوست منم در application form قسمت كشورهايي كه بيش از ٦ ماه در اون ساكن بوده اشتباهي مسافرت تركيه خود رو نوشته اما جلوش تاريخ زده كه مثلا ٧ روز اونجا ساكن بوده .آيا به اين دليل ممكن است ريجكت بشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin188 نمایش پست ها
    مرسي علي جان .يك سوال ديگه .دوست منم در application form قسمت كشورهايي كه بيش از ٦ ماه در اون ساكن بوده اشتباهي مسافرت تركيه خود رو نوشته اما جلوش تاريخ زده كه مثلا ٧ روز اونجا ساكن بوده .آيا به اين دليل ممكن است ريجكت بشه؟
    خواهش می‌کنم. تصورم این است که اینها نمی‌تواند دلایلی برای ریجکت کردن باشد. روی امضا و تاریخ زدن پای فرم‌ها بسیار حساس هستند و اینکه فرم‌ها کامل پر شده باشند. اما افتادگی‌های جزئی یا مواردی نظیر این که مشخص است اشتباهِ به‌اصطلاح لپی بوده، موردی برای نگرانی ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

واقعا این تاریخ ها تا این حد دقیق نیست که شما خیلی سریع احساس ناراحتی و نگرانی میکنید.
    مثلا وقتی برای زمان آپدیت مدارک پرونده خودتون رو با کاربر دیگری مقایسه میکنید خب توجه کنید که همین کاربر (الیکس عزیز) حدود 10-12 روز بیشتر از شما برای دریافت ایمیل AOR منتظر بود.
    خلاصه اینکه دوست گرامی کلاً خیلی خودتون رو به خاطر چند روز اختلاف اذیت نکنین و به پیشرفت کار امیدوار باشین.
    خیلی ممنون از جوابتون. البته من کنترل کردم اونایی که به تعطیلات ژانویه خوردن حدود 14 روز تاریخ دریافتشون به تاخیر افتاده. در مورد AOR هم برای الیکس پنج هفته طول کشید که دو هفته اش به خاطر تعطیلات بود. یعنی AOR برای همه تقریبا سه هفته ای اومده. ولی در مورد آپدیت من نظم خاصی ندیدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)