نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 271 از 420 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281321371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member ehsaaaan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shark نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان منتظر
    در تاریخ 8 ژانویه سال 2015 من آپدیت و مدیکال رو همزمان دریافت کرده بودم که آپدیتم شامل موارد زیر بود
    1- RPRF
    2- CV
    3- Exemption card
    همه موارد رو هم سابمیت کردم و فکر نمیکردم که دیگه آپدیتی بخوان
    ولی امروز یه ایمیل از پاریس آمد که اینو درخواست کرده :
    please provide details on funds available on your bank account **********( number of my bank account ) for the last 3 months
    این یعنی اینکه ظاهرا گردش سه ماهه شماره حسابم رو که ازش گواهی تمکنمالی تهیه و ارسال کرده بودم خواسته .
    مشکل اینجاست که چون اون حساب حساب جاری بود و سودی بهش تعلق نمیگرفت من اون حساب رو خالی کردم و پول رو به حساب دیگه ای که بهش سود تعلق میگرفت فرستادم ( خوب منطقی هم بود چون اینجوری ضرر میکردم ) حالا نمیدونم باید چیکار کنم چون اگر از حساب قبلیم ( همونی که پاریس گردشش رو خواسته ) گردش سه ماهه بفرستم اینجوری معلوم میشه که پول چند روز بعد از گرفتن گواهه تمکن از حسابم برداشت شده .
    البته همونطور که عرض کردم حساب دومم که پول رو بهش منتقل کردم مشکلی نداره چون مرتبا پر و خالی میشده و اگه ازش گردش شش ماهه بگیرم کاملا نشون میده که مبلغ مورد نیاز برای مدت طولانی تو حساب بوده که این به این معنیه که پول مال خودمه ولی متاسفانه شماره حساب و بانک با حساب اصلیم فرق میکنه
    به نظرتون باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم دوستان یه همفکری کنن
    بد جوری استرس گرفتم الان
    به نظرتون الان بهشون ایمیل بزنم و موضوع رو توضیح بدم یا اینکه برم از حساب دوم که پول رو بهش منتقل کردم گردش سه ماهه بگیرم و روش هم یه توضیح بگذارم و بفرستم ؟
    به نظر میرسه که از حالا به بعد پاریس تصمیم گرفته پرونده ها رو با دقت بیشتری بررسی کنه. علتش میتونه لو رفتن دروغ‌هایی باشه که شاید بعضی از ایرانی‌ها گفته باشن. در هر صورت باعث شده که دوباره پرونده‌ها رو بررسی کنن و مدارک اضافه بخوان حتی از اونهایی که مرحله اپدیت رو گذروندن. در مورد خود من هم بیمه بعد از مرحله آپدیت خواسته شد.
    A day will come at last when I
    Shall take the hidden paths that run
    West of the Moon, East of the Sun

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahraz نمایش پست ها
    فکر نمی کنم موردی باشه، به شرطی که دلیل منطقی برای این کار بهشون ارائه بدی ... که مثلا پول و جابجا کردی به این دلایل و سه ماه آخر اون حساب و جابجایی به حساب جدید . بهتره بدون وقفه باشه که ثابت بشه مال خودتون بوده.
    شما بیمه هم ارائه کرده بودین ؟
    من موقع ارسال مدارک اولیه بیمه رو فرستاده بودم

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

سلام به همه دوستان منتظر
    در تاریخ 8 ژانویه سال 2015 من آپدیت و مدیکال رو همزمان دریافت کرده بودم که آپدیتم شامل موارد زیر بود
    1- RPRF
    2- CV
    3- Exemption card
    همه موارد رو هم سابمیت کردم و فکر نمیکردم که دیگه آپدیتی بخوان
    ولی امروز یه ایمیل از پاریس آمد که اینو درخواست کرده :
    please provide details on funds available on your bank account **********( number of my bank account ) for the last 3 months
    این یعنی اینکه ظاهرا گردش سه ماهه شماره حسابم رو که ازش گواهی تمکنمالی تهیه و ارسال کرده بودم خواسته .
    مشکل اینجاست که چون اون حساب حساب جاری بود و سودی بهش تعلق نمیگرفت من اون حساب رو خالی کردم و پول رو به حساب دیگه ای که بهش سود تعلق میگرفت فرستادم ( خوب منطقی هم بود چون اینجوری ضرر میکردم ) حالا نمیدونم باید چیکار کنم چون اگر از حساب قبلیم ( همونی که پاریس گردشش رو خواسته ) گردش سه ماهه بفرستم اینجوری معلوم میشه که پول چند روز بعد از گرفتن گواهه تمکن از حسابم برداشت شده .
    البته همونطور که عرض کردم حساب دومم که پول رو بهش منتقل کردم مشکلی نداره چون مرتبا پر و خالی میشده و اگه ازش گردش شش ماهه بگیرم کاملا نشون میده که مبلغ مورد نیاز برای مدت طولانی تو حساب بوده که این به این معنیه که پول مال خودمه ولی متاسفانه شماره حساب و بانک با حساب اصلیم فرق میکنه
    به نظرتون باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم دوستان یه همفکری کنن
    بد جوری استرس گرفتم الان
    به نظرتون الان بهشون ایمیل بزنم و موضوع رو توضیح بدم و ازشون سوال بپرسم که چیکار کنم یا اینکه برم از حساب دوم که پول رو بهش منتقل کردم گردش سه ماهه بگیرم و روش هم یه توضیح بگذارم و بفرستم ؟
    سلام

اصلا نگران نباش

مستندات جدید رو بگیر و یک نامه بذار توضیح بده که interest rate بانک اولی خیلی بالاتر بوده برای همین ریخته بودی اونجا.

خیلی خلاصه و to the point.

حساب بانک قبلب رو هم بگیر ریزش رو.

سال های پیش این قضایا کاملا عادی بود و امسال هم به تازگی شروع شده و به هیچ وجه غیر عادی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

اصلا نگران نباش

مستندات جدید رو بگیر و یک نامه بذار توضیح بده که interest rate بانک اولی خیلی بالاتر بوده برای همین ریخته بودی اونجا.

سال های پیش این قضایا کاملا عادی بود و امسال هم به تازگی شروع شده و به هیچ وجه غیر عادی نیست.
    ممنون از پاسختون
    یه سوال دیگه دارم
    من با این پول کار میکنم و این پول رو بعد از اینکه حدود 3 ماه بدون انتقال تو حسابم بوده 12 روز پیش هزینه کردم و البته فردا صبح دوباره بر میگرده به حسابم
    این به نظرتون مشکلی پیش نمیاره که 12 روز رفته بیرون و دوباره برگشته ؟
    البته قبل از برداشت پول پیش بینی کردم این درخواست پاریس رو و قبل برداشت یه گردش شش ماهه که مال 12 روز پیشه تهیه کردم که اونم میتونم ارسال کنم ( البته میترسم تاریخ گردش و تاریخ درخواست گردش با هم نمیخونه مشکل پیش بیاره)

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

اصلا نگران نباش

اگه کسی حساب رو بسته باشه چی؟

یا اصولا گردش حساب اولی حتما لازمه؟ (با توجه به اینکه شماره حساب آورده شده)
    ویرایش توسط f_goo : February 25th, 2015 در ساعت 03:11 PM

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

ممنون از پاسختون
    یه سوال دیگه دارم
    من با این پول کار میکنم و این پول رو بعد از اینکه حدود 3 ماه بدون انتقال تو حسابم بوده 12 روز پیش هزینه کردم و البته فردا صبح دوباره بر میگرده به حسابم
    این به نظرتون مشکلی پیش نمیاره که 12 روز رفته بیرون و دوباره برگشته ؟
    البته قبل از برداشت پول پیش بینی کردم این درخواست پاریس رو و قبل برداشت یه گردش شش ماهه که مال 12 روز پیشه تهیه کردم که اونم میتونم ارسال کنم ( البته میترسم تاریخ گردش و تاریخ درخواست گردش با هم نمیخونه مشکل پیش بیاره)
    هیچ مشکلی نیست

تنها گیرشون اینه که پول خودتون باشه. اگر اعتراف نکنید که پول خودتون نیست و مدارکی هم بدید که این پول تو حسابتون هست و یا این که احیانا چرا جابجا شده در نتیجه نباید مشکلی باشه. فقط نباید اضافه گویی کنید‌ مثلا آفیسر جان ۱۰۰۰ تاش رو هم مادرم بهم قرض داد = گیر شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaaan نمایش پست ها
    به نظر میرسه که از حالا به بعد پاریس تصمیم گرفته پرونده ها رو با دقت بیشتری بررسی کنه. علتش میتونه لو رفتن دروغ‌هایی باشه که شاید بعضی از ایرانی‌ها گفته باشن. در هر صورت باعث شده که دوباره پرونده‌ها رو بررسی کنن و مدارک اضافه بخوان حتی از اونهایی که مرحله اپدیت رو گذروندن. در مورد خود من هم بیمه بعد از مرحله آپدیت خواسته شد.
    ....من فکر میکنم علتی که از شما بیمه خواستن واسه این بوده که 2 تا پرونده فرستادی شک برانگیز بوده براشون چون هر 2 هم یک کد بوده
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

سلام
    دوستان من يه ايميل از پاريس گرفتم با اين مضمون كه پرونده شما به مرحله اي رسيده كه ميخايم تصميم نهايي رو بگيريم اما فهميديم كه پاسپورتت داره منقضي ميشه

يا يه اسكن از پاسپورت جديدت بفرست يا بگو با همين پاسپورتت قصد سفر داري

اين يعني پاس ريكوئست ايا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2014 نمایش پست ها
    ....من فکر میکنم علتی که از شما بیمه خواستن واسه این بوده که 2 تا پرونده فرستادی شک برانگیز بوده براشون چون هر 2 هم یک کد بوده
    شاید. البته بعید میدونم چون پرونده‌هایی که اواخر دسامبر رسیدند تا همین امروز هم با مرحله فرستاده شدن به پاریس و AOR فاصله زیادی دارند. مگر اینکه مورد من رو سریع تر به پاریس اطلاع داده باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2463 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من يه ايميل از پاريس گرفتم با اين مضمون كه پرونده شما به مرحله اي رسيده كه ميخايم تصميم نهايي رو بگيريم اما فهميديم كه پاسپورتت داره منقضي ميشه

يا يه اسكن از پاسپورت جديدت بفرست يا بگو با همين پاسپورتت قصد سفر داري

اين يعني پاس ريكوئست ايا؟
    بله این یعنی 99.9 درصد پاس ریکوئست خواهید شد. تبریک میگم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)