نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 321 از 420 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

با سلام،
    ایمیل مدیکال امروز واسه بنده اومده ولی خبری از ایمیل اپدیت و لندینگ فی نیست.
    ممنون می شوم کسی راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad123 نمایش پست ها
    با سلام،
    ایمیل مدیکال امروز واسه بنده اومده ولی خبری از ایمیل اپدیت و لندینگ فی نیست.
    ممنون می شوم کسی راهنمایی کنه
    نگران نباشید گاهی با یکی دو روز فاصله آپدیت و مدیکال میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0oz نمایش پست ها
    درود

حدود 6 ماه سابقه کار دارم که دو ماه اولش با پایان سربازی همزمان هست اما بیمه دارم.
    بعد شش ماه بیکار بودم.
    بعدش هم که دیگه تا الان سر کار هستم با بیمه.
    شاید فقط اون دو ماه اول مورد سوال باشه هر چند من به اون شش ماه اصلا نیازی نداشتم و فقط جهت تاریخچه روی مدارک قرار دادم.

شاد باشید.
    سلام
    یک سوال..
    چطور در حین خدمت سربازی بیمه داشتید؟ منظورتون همین بیمه ایه که به عنوان سرباز رد میشه یا اینکه از طرف شرکت محل کارتون براتون بیمه رد میشده؟ آخه من شنیدم در حین سربازی بیمه نمیتونه از طرف شرکت رد بشه.
    پیشاپیش ممنونم از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط farazfarokhi نمایش پست ها
    من فقط پاسپورت و ١ عكس كه بعد اسكن بهم برگردوندن و برگه مديكال ٣٥٠ پول نقد ٩٠ پول راديولوژي و ٤٦ پول ازمايش
    ممنون از جوابتون. ممكنه بعد از اين مرحله هم گردش حساب و يا مدارك ديگه اي بخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZADYAR20 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. ممكنه بعد از اين مرحله هم گردش حساب و يا مدارك ديگه اي بخوان؟
    اميدوارم كه نخوان ولي بله از بعضيا امسال اپديت دوم خواستن

Junior Member

سلام دوستان، من مديكالمو توسط دكتر فرخي در تاريخ ٢٤ اسفند انجام دادم. متاسفانه به دليله نزديك شدنه تعطيلات عيد دكترهاي ديگه نبودن و براي من حق انتخابي از بين دكترهايي كه دوستان تعريف ميكردن وجود نداشت. ايشون به من هيچ رسيدي ندادن و فقط گفتن بين يك هفته تا ده روز نتيجه رو آپلود ميكنن تو ايمديكال. به نظره شما بعد از عيد حتما از ايشون رسيد بگيرم و براي ويزا آفيس ايميل كنم؟؟ ( توي ايميل مديكال ازم نخواستن كه رسيدي واسشون بفرستم، فقط يك فرم فرستادن كه من دادم به دكتر فرخي)
    نگرانم كه نكنه به هر دليلي اين كار انجام نشه و من چيزي كه نشون بده مديكال رو انجام دادم ظرفه يك ماهه گفته شده، نداشته باشم.
    خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد و بگيد آيا توي استتوس نوشته ميشه كه مديكال رسيده؟؟ خوده دكتر گفت نوشته نميشه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golgoli82 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مديكالمو توسط دكتر فرخي در تاريخ ٢٤ اسفند انجام دادم. متاسفانه به دليله نزديك شدنه تعطيلات عيد دكترهاي ديگه نبودن و براي من حق انتخابي از بين دكترهايي كه دوستان تعريف ميكردن وجود نداشت. ايشون به من هيچ رسيدي ندادن و فقط گفتن بين يك هفته تا ده روز نتيجه رو آپلود ميكنن تو ايمديكال. به نظره شما بعد از عيد حتما از ايشون رسيد بگيرم و براي ويزا آفيس ايميل كنم؟؟ ( توي ايميل مديكال ازم نخواستن كه رسيدي واسشون بفرستم، فقط يك فرم فرستادن كه من دادم به دكتر فرخي)
    نگرانم كه نكنه به هر دليلي اين كار انجام نشه و من چيزي كه نشون بده مديكال رو انجام دادم ظرفه يك ماهه گفته شده، نداشته باشم.
    خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد و بگيد آيا توي استتوس نوشته ميشه كه مديكال رسيده؟؟ خوده دكتر گفت نوشته نميشه!!
    sسلام وست عزیز به نظر من بهتر است رسید رو بگیرید که اگر لازم باشد بفرستید و یا حداقل مدرکی که نشون بده مدیکال رو انجام داده اید رو داشته باشید که اگر دوستان گفتن لارم است بفرستید سریعا برای فرستادن ان اقدام کنید

پزشک باید حتما رسید مدیکال را در اختیار شما قرار دهد و شما می توانید برای محم کاری انرا به ویزا آفیس ایمیل کنید.بعد از مدت نسبتا کوتاهی می توانیدتایید دریافت مدیکال را در سایت ببینید.

Junior Member ro0oz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2023 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال..
    چطور در حین خدمت سربازی بیمه داشتید؟ منظورتون همین بیمه ایه که به عنوان سرباز رد میشه یا اینکه از طرف شرکت محل کارتون براتون بیمه رد میشده؟ آخه من شنیدم در حین سربازی بیمه نمیتونه از طرف شرکت رد بشه.
    پیشاپیش ممنونم از جوابتون.
    درود
    من تو شرکتی که کار می کردم واسم بیمه رد کرد. درسته هنوز خدمتم تموم نشده بود اما مرخصی داشتم و مشغول بکار شدم و بیمه هم رد شد. البته بگم که سابقه سربازی رو جز سابقه بیمه هنوز نیاوردم.

شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0oz نمایش پست ها
    درود
    من تو شرکتی که کار می کردم واسم بیمه رد کرد. درسته هنوز خدمتم تموم نشده بود اما مرخصی داشتم و مشغول بکار شدم و بیمه هم رد شد. البته بگم که سابقه سربازی رو جز سابقه بیمه هنوز نیاوردم.

شاد باشید
    در تایید صحبتهای این دوستمون بنده هم همراه با خدمت سربازی عصرها در دانشگاه بصورت حق التدریس ، تدریس میکردم که بیمه برام رد میشد و هیچ مشکلی هم با سربازی نداشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)