نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 325 از 420 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام دوست عزیز، ما هم مثل شما در مرحله انتظار بعد از مدیکال و اپدیت هستیم. آپدیت ما شامل رزومه، لندینگ فی و مدیکال بود. راستش من تنها روی فیش پرداخت این اطلاعات رو نوشتم و رزومه ها رو فقط با سابجکت خود ایمیل دریافتی رپلای کردم و در متن ایمیل اطلاعات دیگه ای ننوشتم. و برای مدیکال و رزومه هایی که فرستادم ایمیل اتومات اومد که ایمیلها دریافت شده. امیدوارم مشکلی نباشه. جهت ابراز حس همدردی شما هم نگران نباشید. شاید بتونیم دوباره ایمیل بفرستیم. بذارین ببینیم از دوستان کسی اطلاعات بیشتری داره یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه اشتباهی کردم ..دوستانی که اطلاع دارن یا پاس ریکوئست شدن یا DM شدن ممنون میشم راهنمایی کنن

موقعی که آپدیت رو ایمیل کردم دقت نکردم به این لینک

For information on how to update your application, please refer to the instructions on our website at http://www.canadainternational.gc.ca/fra...spx?view=d
    When submitting additional documents regarding your application, you must include the following:
    • file number, if available
    • full family name, as it appears on your passport
    • full given name, as it appears on your passport
    • date of birth
    • country of birth
    • mailing address
    • e-mail address, if you agree to e-mail communication
    • telephone number

من این bold ها رو مشخص نکردم ...آدرس و کشور و تاریخ تولد ...!!
    فقط آخر ایمیل :

اسم و فامیل
    تلفن

حالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟من فرض رو بر این گذاشتم که با فایل نامبری که ذکر میشه همه اینا هم مشخص میشه و اون موقع اون لینک رو چک نکرده بودم متاسفانه که نوشته must include ... حالا دوستانی که تجربه دارن اگه فکر میکنن لازمه من تا وقت دارم یک ایمیل دیگه آپدیت بفرستم ؟

Junior Member

سلام دوستان

سال نو مبارك
    من ١٣ فوريه per گرفتم ولي تا حالا نه aor گرفتم و نه update. با كانادا تماس گرفتم و اونها كانفرم كردن كه ٢٧ فوريه مدارك من رو پاريس دريافت كرده، حالا نمي دونم چه كار كنم؟ آيا شما شماره يا ايميلي از پاريس دارين كه بشه پيگيري كرد؟ من خيلي نگرانم. براي GCMS هم مي خواستم درخواست بدم كه سايتش پذيرش جديد نداره ظاهرا. ممنون ميشم اگه دوستان اطلاعاتي دارن با من به اشتراك بزارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanzp نمایش پست ها
    سلام دوستان

سال نو مبارك
    من ١٣ فوريه per گرفتم ولي تا حالا نه aor گرفتم و نه update. با كانادا تماس گرفتم و اونها كانفرم كردن كه ٢٧ فوريه مدارك من رو پاريس دريافت كرده، حالا نمي دونم چه كار كنم؟ آيا شما شماره يا ايميلي از پاريس دارين كه بشه پيگيري كرد؟ من خيلي نگرانم. براي GCMS هم مي خواستم درخواست بدم كه سايتش پذيرش جديد نداره ظاهرا. ممنون ميشم اگه دوستان اطلاعاتي دارن با من به اشتراك بزارن.

دوست عزیز من جدیدا دیدم AOR واسه چند تا از بچه ها نیومد ولی آپدیت و مدیکال اومد. جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz65 نمایش پست ها
    دوست عزیز من جدیدا دیدم AOR واسه چند تا از بچه ها نیومد ولی آپدیت و مدیکال اومد. جای نگرانی نیست.

ممنون دوست عزيز
    ولي فكر نمي كنيد دير شده ؟ من تو اسپردشيت نگاه كردم دوستاني كه همزمان من بودن آپديت گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط matraki نمایش پست ها
    بهتره خودتون بسازید و user وpass رو برای اون کسی که پرداخت میکنه فبفرستید.اینطوری رسید پرداخت از طرفcic میاد به ایمیل شما وبعد شما اسم و مشخصات خودتون رو روی اون مینویسید باهر نرم افزاری که میتونید و برای پاریس میفرستید.
    من از این لینک استفاده کردم:

https://eservices.cic.gc.ca/epay/welcome.do?lang=en

من دقیقا با همین روش پرداخت کردم ، منتها مشخصات خودم رو روی رسید ننوشتم ، فقط به ای دی که توی ایمیل اپدیت بود رسید و اتچ کردم و فرستادم ، البته توی ایمیل مشخصات کامل و تمام مواردی که خواسته بودم ذکر کردم . بنظر شما دوباره ایمیل کنم رسید و یا لازم نیست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh1999 نمایش پست ها
    من دقیقا با همین روش پرداخت کردم ، منتها مشخصات خودم رو روی رسید ننوشتم ، فقط به ای دی که توی ایمیل اپدیت بود رسید و اتچ کردم و فرستادم ، البته توی ایمیل مشخصات کامل و تمام مواردی که خواسته بودم ذکر کردم . بنظر شما دوباره ایمیل کنم رسید و یا لازم نیست ؟
    سلام دوست عزیز
    به نظرم یک ایمیل جدید بزن و مشخصات خودتو توی رسید بنویس و توضیح بده که تو قبلی یادت رفته بوده مشخصات را وارد کنی، این کار مشکلی نداره و مطمئن هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanzp نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز
    ولي فكر نمي كنيد دير شده ؟ من تو اسپردشيت نگاه كردم دوستاني كه همزمان من بودن آپديت گرفتن
    نگران نباشید هنوز تعدادی از دوستان که جلوتر از بنده و شما بودن هم آپدیت نگرفتن. خود من هم 9 فوریه فایل نامبر گرفتم و هنوز خبری نیست. به امید خدا توی همین یکی دو هفته باید آپدیتا بیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    برا فرستادن مدارک آپدیت چقدر زمان می دن؟ 1 یا 2 ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heidari013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برا فرستادن مدارک آپدیت چقدر زمان می دن؟ 1 یا 2 ماه؟
    ...بستگی داره به ایمیلتون برا بعضی ها نوشته 30 روز برا بعضی ها 60 روز
    sent to cio:11 july 2014
    recieved:15 july 2014,cc charged:9 nov ,PER:12 nov ,AOR:3 Dec,
    update:17 Feb

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه اشتباهی کردم ..دوستانی که اطلاع دارن یا پاس ریکوئست شدن یا DM شدن ممنون میشم راهنمایی کنن

موقعی که آپدیت رو ایمیل کردم دقت نکردم به این لینک

For information on how to update your application, please refer to the instructions on our website at http://www.canadainternational.gc.ca/fra...spx?view=d
    When submitting additional documents regarding your application, you must include the following:
    • file number, if available
    • full family name, as it appears on your passport
    • full given name, as it appears on your passport
    • date of birth
    • country of birth
    • mailing address
    • e-mail address, if you agree to e-mail communication
    • telephone number

من این bold ها رو مشخص نکردم ...آدرس و کشور و تاریخ تولد ...!!
    فقط آخر ایمیل :

اسم و فامیل
    تلفن

حالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟من فرض رو بر این گذاشتم که با فایل نامبری که ذکر میشه همه اینا هم مشخص میشه و اون موقع اون لینک رو چک نکرده بودم متاسفانه که نوشته must include ... حالا دوستانی که تجربه دارن اگه فکر میکنن لازمه من تا وقت دارم یک ایمیل دیگه آپدیت بفرستم ؟
    سلام و تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن
    مورد دیگه اینکه
    من حتی به همون ایمیل ریپلای نکردم که آفیسر ببینه تو ایمیل خودش ازم چی خواسته بوده
    اگه دوباره با اون مشخصات کامل ریپلای کنم مزاحمت برای آفیسر نباشه و دردسر نشه برام ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)