نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 327 از 420 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام دوستان.
    ایمیل passport request من هم امروز اومد . به امید خبرهای خوب برای تمام دوستان.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Junior Member

سلام دوستان
    از من در تاریخ 26 مارچ آپدیت مجدد خواستن به شرح زیر:
    Dear Applicant:

The documents and/or information listed below are required to complete your application for permanent residence in Canada.

We will update your file but not acknowledge receipt of the documents. We will contact you when it is necessary.

Please note that all communication with our section must be in English or French, Canada’s two official languages. If you provide any document in another language other than English or French, it should be translated.

Please note that if we do not receive these documents and/or information within 30 days your application will be examined on the basis of the material available. This could result in the refusal of your application.

DOCUMENTS REQUIRED :

Original of police certificate(s), issued within the last three months, for Mrs XXX

همونطور که مشاهده می کنید گواهی پلیس صادر شده در سه ماه گذشته برای همسرم را خواستند (البته من قبلا با مدارک برای هر دومون فرستاده بودم؟). حالا سوال من اینه که من باید این گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمه آن را ایمیل کنم براشون. یعنی اسکن کنم؟ آخه گفته original of police certificate...
    سپاسگزار می شم اگه راهنمایی کنید.

من اصل مدرک رو به همراه ترجمه با دی اچ ال فرستادم سفارت پاریس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از من در تاریخ 26 مارچ آپدیت مجدد خواستن به شرح زیر:
    Dear Applicant:

The documents and/or information listed below are required to complete your application for permanent residence in Canada.

We will update your file but not acknowledge receipt of the documents. We will contact you when it is necessary.

Please note that all communication with our section must be in English or French, Canada’s two official languages. If you provide any document in another language other than English or French, it should be translated.

Please note that if we do not receive these documents and/or information within 30 days your application will be examined on the basis of the material available. This could result in the refusal of your application.

DOCUMENTS REQUIRED :

Original of police certificate(s), issued within the last three months, for Mrs XXX

همونطور که مشاهده می کنید گواهی پلیس صادر شده در سه ماه گذشته برای همسرم را خواستند (البته من قبلا با مدارک برای هر دومون فرستاده بودم؟). حالا سوال من اینه که من باید این گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمه آن را ایمیل کنم براشون. یعنی اسکن کنم؟ آخه گفته original of police certificate...
    سپاسگزار می شم اگه راهنمایی کنید.
    بله کفایت میکنه. من خودم حتی عدم سو پیشینه رو اصلش رو با مدارک نداده بودم. شما یه اسکن از ترجمه و یه اسکن از اصل گواهی بگیرید و ارسال کنید. ضمنا دقت کنید که بهتون نگفته باشه پست کنید ، اگر گفته باید همونطور که دوستمون گفتن با کوریر ارسال کنید. اما اگر نگفتن ایمیل کافیه. من هم مدارک آپدیتم رو همرو ایمیل کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی الکترونیک آزاد قزوین

سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک
    امروز عصر ایمیل فایل نامبر من هم اومد
    NOC: 2241
    Delivered to CIO: 2014/12/29
    2015/03/10: Money Cash
    PER:2015/03/30
    به امید موفقیت دیگر دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اینو هم بگم که Fee Payment من Money Order بود. چون تو پست های دیگه نوشته بودن که 29 دسامبر از یه ساعتی پرونده ها به Overal cap رسیده و فقط اونایی که CC بودن شارژ شدن و بقیه برگشت خوردن. پس کسایی که پرونده هاشون 29 دسامبر رسیده خیالشون راحت باشه که اگه کپ ناکشون پر نشده باشه حتما به پرونده هاشون رسیدگی میشه.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Math , Sharif University of Technologhy

چطور میشه فهمید که پرونده رو visa office تحویل گرفته یا خیر؟!

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1353 نمایش پست ها
    اینو هم بگم که Fee Payment من Money Order بود. چون تو پست های دیگه نوشته بودن که 29 دسامبر از یه ساعتی پرونده ها به Overal cap رسیده و فقط اونایی که CC بودن شارژ شدن و بقیه برگشت خوردن. پس کسایی که پرونده هاشون 29 دسامبر رسیده خیالشون راحت باشه که اگه کپ ناکشون پر نشده باشه حتما به پرونده هاشون رسیدگی میشه.
    با تشکر
    یکی از دوستان دلیل ریجکت شدنش رو نوشته پرشدن کپ کلی
    واقعا همچین چیزی صحت داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1353 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک
    امروز عصر ایمیل فایل نامبر من هم اومد
    NOC: 2241
    Delivered to CIO: 2014/12/29
    2015/03/10: Money Cash
    PER:2015/03/30
    به امید موفقیت دیگر دوستان
    سلام دوست عزیز من هم شرایطم مشابه شماست
    تبریک میگم
    29 دسامبر مدارک خیلی ازدوستان رسیده اما ما زودتر فایل نامبر گرفتیم,ممکنه به ناک مربوط باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramazani نمایش پست ها
    یکی از دوستان دلیل ریجکت شدنش رو نوشته پرشدن کپ کلی
    واقعا همچین چیزی صحت داره؟
    سلام
    در مورد ناك ما(2241) كه چنين چيزي صادق نبود پس نتيجه ميگيريم كه كپ كلي لااقل تا 29 دسامبر پر نشده بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)