نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 379 از 420 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ظاهرا محل کار شما و سوابق کاری شما از دیدگاه افیسر دارای ابهام است و آنها نیاز به توضیحات و مدارکی دارند تا صحت ادعاهای شما اثبات شود.
    خواسته هاشون عجیب و بعضا نشدنیه مثلا لیست تمام کارفرماهای شرکت تازه اون لیستی که کارفرما من میده برای بیمه؟؟
    و یا social security همون بیمه ست؟اخه تو بیمه که عنوان مدیرتولید گفته نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه یکم شما بیشتر در مورد خودتون توضیح بدین به روشن شدن موضوع کمک بیشتری میکنه.شما با چه عنوانی اقدام کرده بودین؟ Manager یا Translator?

چیزی که ظاهرا براشون ایجاد سوال کرده این هست که چرا شما بلافاصله بعد از اتمام تحصیلات و بدون هیچ گونه تجربه قبلی در مدیریت به عنوان "مدیر" استخدام شدید؟
    ایا شما همچین ادعایی در مدارک ارسالی (فرمها،رزومه) داشتین؟ اگه نداشتین که خوب افیسر اشتباه کرده و شما در ایمل توضیح بدین که ظاهرا اشتباهی پیش اومده و شما همچین سمتی نداشتین .
    در اخر هم به شما 30 روز فرصت داده که ثابت کنین شما به عنوان مترجم حرفه ای کار میکردین که در این صورت میبایست اسنادی که ایم موضوع رو تایید میکنه رو براشون بفرستین،نامه ها،کتاب؛مقاله،هر چیزی که افیسر رو متقاعد کنه شما حداقل یک سال تو این زمینه کار کردی.
    منفقط با عنوان مدیرتولید که در حال حاضرر هستم اقدام کردم اصلا نمیدوننم این ماجرای مترجم و ترجمه ها چیه؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    ظاهرا این ایمیل CIIP برای همه کسانیکه فایل نامبر گرفتند اومده. البته موضوع خاص و عجیب غریبی نیست. در واقع کمک به افراد برای اشنایی با محیط کار و ایجاد امادگی قبل از ورود به کاناداست. اگر دوست داشتید میتونید از امکاناتش استفاده کنید. یه موضوع اختیاری هست و هیچ تاثیر مثبت یا منفی روی پرونده مهاجرت شما نداره.
    این ایمیل برای من هم که ویزاگزفتم اومده..مورد خاصی نیست.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahbibi نمایش پست ها
    خواسته هاشون عجیب و بعضا نشدنیه مثلا لیست تمام کارفرماهای شرکت تازه اون لیستی که کارفرما من میده برای بیمه؟؟
    و یا social security همون بیمه ست؟اخه تو بیمه که عنوان مدیرتولید گفته نمیشه؟
    اون قسمت مترجم که احتمالا از ویرایش یک ایمیل ارسال شده باقی مونده که خب کاری به اون نداریم

الان آفیسراز شما لیست بیمه کارفرماتون رو می خواد شامل اسامی پرسنل...البته من تو این قسمت مالیاتی شک دارم ( آیا نامه های مالیاتی شرکت رو هم می خواد یا نه دوستان راهنمایی کنید )
    as submitted by your employer to the authorities of ministry of Finance for tax purposes

همینطور توضیح در مورد نوع محصولاتی که تولید می کنه و اینکه شما چطور بلافاصله بعد از اتمام درس با سمت مدیر یتس مشغول به کار شدید ...
    و بیمه خوتون همراه جزییات بیمه و سمت شما که البته این مورد رو بیمه مشخص نمی کنه تا اونجایی که من می دونم

سعی کنید هر نامه و مدرک دیگه ای می تونید فراهم کنید تا قانع بشن نامه مجدد از کارفرما ..قرارداد کاری ..نامه ارتقا ..

شما هنوز مدیکال ریسیود هم نشدید؟ یا اطلاعاتتون آپدیت نیست؟

ApplyAbroad Veteran

د
    وستان ایمیل CIIP برای منم بعد از یک ماه و اندی از پاس ریکویست دیروز از پاریس اومد. قبلا در مورد این برنامه توضیح داده بودم.

من این دوره رو تقریبا یک ماه پیش گذروندم و هنوز پاس ریکوئست نشده بودم. با مدیکالم اقدام کردم و براشون فرستادم تا رجیستر شم. الان در این ایمیل اشاره شده که شما با همین ایمیل هم میتونید ثبت نام کنید و در آخر گفته ثبت نام به این معنی نیست که شما پروسه تون به سرانجام میرسه (یه متن فرمالیته که یعنی تعهدی ایجاد نمیکنه).

این دوره در دو مرحله برگزار میشه. آشنایی گروهی یا Group Orientation یا به اختصار GO که در بستری آنلاین چند presentator برای شما از مسایل مختلف از جغرافیای کانادا و آب و هوا گرفته تا روشهای نوشتن رزومه و آمادگی برای مصاحبه و پیدا کردن کار رو به صورت اجمالی و بدون در نظر گرفتن شرایط خاص افراد توضیح میدن. جلسه حدود ۷ ساعت طول میکشه و شما تنها از طریق نوشتاری امکان مشارکت در بحث رو دارید. چند روز بعد از جلسه گروهی برای شما تمام اطلاعاتی که در اون جلسه مطرح شده به صورت پکیج الکترونیکی ارسال میشه. لینک وزارتهای مهاجرت استانها ، رزومه های نمونه ، نکات مصاحبه و .... و همینطور سرویسهای مجانی برای تازه واردین مثل زبان یا نوشتن رزومه و یا کارهای قانونی در بدو ورود.

مرحله دوم جلسه خصوصی یک ساعته برای شماست. البته اگر همسرتون (یا فرزند واجد شرایطتون) هم باشن این جلسه یک ساعت به ازای هر نفر اضافه میشه. این جلسه به MAP یا My Action Plan معروفه و پیشاپیش با شما از نظر زمان هماهنگی میشه و آفیسری که مامور شده به طور خاص کیس شما رو بررسی میکنه. ارتباط به صورت ۲ طرفه و شفاهی هست و از بستری که اونها به شما میگن یا Skype برقرار میشه. شما دستکتاپ آفیسر رو میبیند و اون توضیح میده و شما جواب میدید یا سوال میکنید. از نظر رشته و شرایط اقامتتون بسته به محلی که انتخاب کردید در نهایت آفیسر یک Action Plan برای شما آماده میکنه که حاوی کلیه اطلاعات و لینکهایی هست که شما برای شغلتون ، تهیه رزومه و غیره نیاز دارید. آفیسر این فایل رو برای شما و به چند موسسه دیگه به صورت CC در ایمیل ارسال میکنه. این موسسه ها به شما کمکهای تکمیلی در زمینه های مختلف میکنن (و تقریبا همگی برای پیش از ورود شما به کانادا). مثلا به شما راهنمایی میدن در مورد اینکه چطور دوره های تکمیلی مرتبط با رشته تون (Bridging Programs) برای گرفتن لایسنس برای مشاغل Regulated رو بگذرونید. یا دوره های زبان تخصصی برای رشتتون رو چطور بگیرید. این موسسه ها به محض دریافت ایمیل CIIP که در واقع به شما زده شده و برای اونا کپی شده باهاتون تماس میگیرن.

در کل این دوره مفیده و کمک بزرگی به شما خواهد کرد. بهتره زمان بذارید و ثبت نام و شرکت کنید. باز تاکید میکنم که این دوره فقط و فقط برای Pre-Arrival هست و بعد از ورود موسسات دیگه ای هستن که به صورت governement funded یا semi-funded به مهاجرین کمک میکنن. لینک این موسسات رو بهتون میدن در جلسات CIIP و جای نگرانی نیست و یا بعضا مشخصات شما به این موسسات ارجاع داده میشه و خودشون با شما تماس میگیرن.

از بابت تاثیر در روند بررسی پرونده هم به هیچ وجه شرکت کردن یا نکردن در این برنامه برای شما مشکلی پیش نمیاره. مثلا ادعاهای شما با پرونده تون در اداره مهاجرت مطابقت داده نمیشه که بعدا براتون مشکلی پیش بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    در مورد certificates of good conducts قبلا مفصل بحث شد. اینجا رو ببینید.
    RPRF رو هم از ظریق شرکت هایی که تبلیغ میکنن در سایت میتونین پرداخت کنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    برای مورد اول شما اسکن ترجمه و اصل گواهی عدم سوء پیشینه رو براشون بفرستید
    و برای مورد دوم ارائه اسکن ترجمه کارت پایان خدمت کفایت می کنه
    با تشکر از دوستانی که قبلا من رو راهنماییم نمودند. خوشحال میشوم که در مورد سوالهای زیر نیز من را راهنماییم نمایید.

1- .همه مدارک درخواستی و RPRF در یک ایمیل الصاق بشند یا در جواب هر ایمیل جداگانه reply بشه ؟

2- دوستان در یکسری از پاسخها متذکر شده اند که اطلاعاتی همچون فایل نامبر و UCI رو در فایلهای PDF ارسالی وارد کنند. خوشحال میشوم اگر راهنماییم کنید که بر روی فایلهای اسکن شده چجوری این اطلاعات رو اضافه کنم؟

3- دوستانی که ازشون اطلاعات سربازی بهمراه ترجمه کارت سربازی good of conduct خواستند آیا نامه ای هم خودشان در مورد اطلاعات سربازی ( مثل یگان خدمتی و...) بصورت یک فایل پی دی اف جداگانه آماده کرده اند و به ایمیل الصاق کرده اند؟؟

4- ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید که منظور این دو خط که در ایمیلهام آمده است, دقیقا چی هستش ؟ در خط اول که گفته copy منظورش همون reply به ایمیل هستش؟ در خط بعدی چه چیزی رو باید تایید نمایم؟
    Please send them to us, with a copy of this letter, by email to paris-immigration@international.gc.ca
    Please confirm that your payment has been made by responding to this email and attaching a copy of the electronic payment receipt issued to you.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    اون قسمت مترجم که احتمالا از ویرایش یک ایمیل ارسال شده باقی مونده که خب کاری به اون نداریم

الان آفیسراز شما لیست بیمه کارفرماتون رو می خواد شامل اسامی پرسنل...البته من تو این قسمت مالیاتی شک دارم ( آیا نامه های مالیاتی شرکت رو هم می خواد یا نه دوستان راهنمایی کنید )
    as submitted by your employer to the authorities of ministry of Finance for tax purposes

همینطور توضیح در مورد نوع محصولاتی که تولید می کنه و اینکه شما چطور بلافاصله بعد از اتمام درس با سمت مدیر یتس مشغول به کار شدید ...
    و بیمه خوتون همراه جزییات بیمه و سمت شما که البته این مورد رو بیمه مشخص نمی کنه تا اونجایی که من می دونم

سعی کنید هر نامه و مدرک دیگه ای می تونید فراهم کنید تا قانع بشن نامه مجدد از کارفرما ..قرارداد کاری ..نامه ارتقا ..

شما هنوز مدیکال ریسیود هم نشدید؟ یا اطلاعاتتون آپدیت نیست؟
    مرسی بله من دو ماه پیش مدیکال دادم و رسیود هم شد قبل اون هم اپدیت فقط ازمون پایان خدمت همسرم رو خواسته بودن.

Junior Member

سلام من مدارکی که واسه آپدیت ازم خواسته بودن رو چند روز پیش براشون ایمیل کردم ، متاسفانه خانمم یادش رفته بود پاسپورت جدیدشو امضا کنه همونجوری اسکنش کردیم فرستادیم رفت حالا دوباره براشون با امضا ایمیل کنم یا کلا چیزه مهمی نیست بی خیالش شیم ؟

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط afrodit510 نمایش پست ها
    سلام من مدارکی که واسه آپدیت ازم خواسته بودن رو چند روز پیش براشون ایمیل کردم ، متاسفانه خانمم یادش رفته بود پاسپورت جدیدشو امضا کنه همونجوری اسکنش کردیم فرستادیم رفت حالا دوباره براشون با امضا ایمیل کنم یا کلا چیزه مهمی نیست بی خیالش شیم ؟
    تو آپدیت امضا پاسپورت اهمیتی نداره (حتی اگر صفحه امضا رو نمی فرستادید هم مشکلی نبود، برای آپدیت تنها صفحه عکسدار پاسپورت که مشخصات ذکر شده مورد نیاز است ولی چون روبروی صفحه امضا می باشد، اکثرا اسکن دو صفحه را می گیرند، در صورتی که نیازی نیست)
    ولی ایشالا بعدا زمانی که پاس ریکوئست شدید، حتما باید پاسپورت امضا شده را بفرستید.
    به نظرم الان امضا کنند که بعدا یادتون نره
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    با توجه به اسپرید شیت، هنوز آپدیتتون دیر نشده، این وسط اونطرف هم حدودا یه هفته تعطیلی داشتن، من خودم شخصا با تماس تلفنی به هیچ جوابی نرسیدم اما ایمیلها رو جواب دادن. اما بودن کسایی که تلفنی هم پیگیری داشتن
    میدونم خیلی سخته اما 2-3 هفته دیگه هم صبر کنین البته این نظر منه باز اگه خودتون ارزیابیتون اینه که باید تماس بگیرین، میتونین
    به هر حال تصمیم نهایی با خودتونه
    سلام دوستان، این ایمیل CIIP برای ما هم دو بار اومد ولی همچنان خبری از AOR،آپدیت و مدیکال نیست به توصیه دوستان با تجربه تر چند هفته ای صبر کردم لطفا راهنمایی بفرمایید چطور پیگیری کنم و آیا دوستانی شرایط مشابه دارند؟

16 دسامبر 2014رسید مدارک

4 مارس 2015فایل نامبر

ناک هم 5125 (مترجمی زبان)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)