نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 383 از 420 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط heidari013 نمایش پست ها
    سلام دوستان، از من توی آپدیت RPRF نخواستن! همچنین چیزی ممکنه؟ ممکنه جا انداخته باشن؟ تا حالا همچین موردی بوده؟
    بالاخره اونو درخواست می کنند ازتون. بدون پرداخت landing fees هیچ وقت ویزا یا CoPR صادر نمیشه. خودتون هم می تونید بدون این که ازتون بخوان پرداخت کنید و رسیدشو برای ویزا آفیس بفرستید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

سلام دوستان، از من توی آپدیت RPRF نخواستن! همچنین چیزی ممکنه؟ ممکنه جا انداخته باشن؟ تا حالا همچین موردی بوده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    بالاخره اونو درخواست می کنند ازتون. بدون پرداخت landing fees هیچ وقت ویزا یا CoPR صادر نمیشه. خودتون هم می تونید بدون این که ازتون بخوان پرداخت کنید و رسیدشو برای ویزا آفیس بفرستید.

دقیقا همین طور که امیر جان گفتن، شما خودتون می تونید هر لحظه پرداخت کنید...
    در متنی که از شما RPRFمی خوان به شما یاداوری می کنه که باید پرداخت کنید، اینطوری نیست که شما رو مجبور کنه...
    ولی بدون اون ویزا صادر نمیشه...

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    من خاطرم هست از یکی از دوستان خودم سال پیش خواسته بودن که ایشون هم اخرین نامه "با کمال مسرت"رو ترجمه کرد و فرستاد تو اون نامه سالهای بازنشستگی ذکر شده و تو ایمیل هم توضیح داد که شرکت نفت بیمه مخصوص به خودش رو داره و اون قسمت تو ترجمه رو هایلایت کرد و همون رو قبول کردن و الان هم داره میره لند کنه. شما هم نگران نباشین با همین کارتون حل میشه :-)
    ممنون دوست عزیز. میشه بفرمایید این نامه "با کمال مسرت" چیه و از کجا میشه گرفت؟

Junior Member

سلام
    توی نامه آپدیت من همچین متنی اومده:
    Please note that your application is still subject to admissibility checks and verifications that are deemed necessary. You should not take any irrevocable action such as selling your property, quitting your job, or buying plane tickets until we have advised you of the final decision on your application.
    این برا همه میاد؟ آیا نشون دهنده اینه که پرونده من گیر داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

ممنون دوست عزیز. میشه بفرمایید این نامه "با کمال مسرت" چیه و از کجا میشه گرفت؟
    شما که شرکت نفتی هستین باید با این نامه ها آشنا باشین. یه نامه ای هست که هر سال از طرف امور اداری میاد برای شما و اخرین وضعین شما از لحاظ سابقه و تاریخ استخدام و ارتقا و حقوق و بقیه موارد توش ذکر میشه.این مدرک و با یه نامه ای میاد که اولش نوشته "با کمال مسرت به اطلاع میرساند" که بین دوستان نفتی به این نام مشهوره. شما مراجعه کنین به بخش امار پرسنلی و بگین آخرین نامه رو میخواین چون براتون نیومده و میخواین داشته باشین. کپی اش رو بهتون میدن بگین برابر اصل کنن که بتونین ترجمه تون مهر دادگستری داشته باشه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : May 20th, 2015 در ساعت 08:57 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

سلام
    توی نامه آپدیت من همچین متنی اومده:
    Please note that your application is still subject to admissibility checks and verifications that are deemed necessary. You should not take any irrevocable action such as selling your property, quitting your job, or buying plane tickets until we have advised you of the final decision on your application.
    این برا همه میاد؟ آیا نشون دهنده اینه که پرونده من گیر داره؟
    حکم استخدامی تان را هم ترجمه کنید.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    حکم استخدامی تان را هم ترجمه کنید.
    حکم استخدام و فیش حقوقی رو فرستاده بودم.

سلام ، در آپدیت چی خواستن؟ باید می خواستن

دوستان کسی تا حالا تونسته با پاریس تماس بگیره و صحبت کنه؟ من 0033144432916 رو امتحان کردم فقط یه فایل ضبط شده است و به هیچ جا وصل نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام ، در آپدیت چی خواستن؟ باید می خواستن
    CV، ترجمه کارت معافیت و بیمه خواستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)