نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 391 از 420 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام دوستان...جهت اطلاعتون...برای دوستانی که مهاجرن و شاید در آینده قصد ادامه تحصیل داشته باشند...
    من چون قصد دارم بعدا تو کانادا تحصیل کنم و تا دو ماهه دیگه از ایران خارج میشم..رفتم دانشگاه آزاد .سازمان مرکزی.امور بین الملل.آقای طباطبایی...اصل ریزنمراتم را با ترجمه بردم و ایشون یک فرم درخواست پر کرد وفرستاد پیش خانم مرادی و پس از تایید مدارک من و صحت ترجمه ها یک نامه سوری خطاب به دانشگاه محل تحصیلم تایپ کردند و روی پرونده ام گذاشتند....آقای طباطبایی گفت اصل ریزنمرات و مدرکت را می تونی با خودت اون ور ببری و هر وقت که خواستی برای دانشگاهی اپلای کنی ،ترجمه هایت را والدینت بیارن و اسمت رابدن..ما پرونده ات را در میاربم و مطابق با آن واسه هر جا بخواهی می فرستیم....
    مگه فرم هایی که ارزیابی میشن از طرف موسسات اونطرف مثل wes، برای ارائه کفایت نمیکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    مگه فرم هایی که ارزیابی میشن از طرف موسسات اونطرف مثل wes، برای ارائه کفایت نمیکنه ؟
    نه دوست عزیز WES فقط برای مهاجرت و کارهای عمومی هست
    بدرد دانشگاه نمیخوره برای دانشگاه آزاد را توضیح دادن برای دانشگاه دولتی هم باید ترجمه مدرک ببرید بخش بین الملل دانشگاه توی پاکت بزارن و سییل میکنن و میدن به شما تا با خودتون بیارین

Junior Member

دوستانی که pass request شدن میشه بگن چه مدارکی رو توی ایمیل pass request سفارت آنکارا می خواد؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahmah نمایش پست ها
    دوستانی که pass request شدن میشه بگن چه مدارکی رو توی ایمیل pass request سفارت آنکارا می خواد؟
    مرسی
    برای دریافت ویزا
    میبایست
    پاسپورت را با دو تا عکس و فرم ارسالی پر شده و کپی ایمیل دریافتی رو
    به دفتر وک در انکارا تحویل بدین (شخصا یا توسط شرکت هایی که این کار رو انجام میدن.)
    توضیحات بیشتر رو میتونین در تاپیک های مربوطه در اینجا و اینجا ببینید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : June 2nd, 2015 در ساعت 09:36 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

دوستان عزیز
    خواستم بدونم کسی میدونه حدودا چه مدت بعد از پرداخت لندینگ فی، فرم مدیکال فرستاده می شود؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط far_nam نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون. میشه بفرمایید آفیسرتون کی هست؟
    سلام شرمنده که دیر جواب دادم آفیسر من MF/MB هستش که ظاهرا سخت گیره و از همه مدارک زیادی میخواد

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تا آخر خرداد وقت دارم مدیکال و آپدیتم رو بفرستن .تا الان جدی نگرفته بودم ولی الان نگرانم وچند تا سوال دارم.ممنون میشم کمکم کنید(آفیسر من جناب MF/MB هستش)
    1-لندینگ فی رو چطوری پرداخت کنم؟ یک دوست در سوئد داریم که هزینه WES و بررسی پرونده رو از طریق ایشون با CC پرداخت کردیم .اگه بخوایم RPRF رو هم از CC ایشون استفاده کنیم باید به اصطلاح به چه حسابی بریزه؟؟؟
    2-در مورد بیمه یا Social Security Record کسی تجربه داره؟ آیا سوابق رو از سایت بگیرم بدم تامین اجتماعی مهر بزنه و ببرم ترجمه کافیه؟ و نگرانی بعدی این که بیمه من همیشه مرتب نبوده و از من قراردادهای کاری هم خواستن.بیمه از جاهای مختلف رد شده برام و چندین ماه هم رد نشده.یعنی سوابق بیمه با سوابق کاری که فرستاده بودم مطابقت نداره.خیلی نگرانم
    3-ترجمه قراردادهای کاری حتما باید مهر دادگستری بخوره یا با سربرگ مترجم کافیه؟
    بسیار ممنون از لطف و توجه شما

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

دوستان عزیز، بالاخره من هم پاس ریکویست شدم.آفیسرم هم CC بود.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    دوستان عزیز، بالاخره من هم پاس ریکویست شدم.آفیسرم هم CC بود.
    sanysh عزیز بهت خیلی خیلی تبریک میگم.خواهش میکنم اگه در مورد سوالاتی که من در پست قبلی پرسیدم تجربه داری کمکم کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ramazani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تا آخر خرداد وقت دارم مدیکال و آپدیتم رو بفرستن .تا الان جدی نگرفته بودم ولی الان نگرانم وچند تا سوال دارم.ممنون میشم کمکم کنید(آفیسر من جناب MF/MB هستش)
    1-لندینگ فی رو چطوری پرداخت کنم؟ یک دوست در سوئد داریم که هزینه WES و بررسی پرونده رو از طریق ایشون با CC پرداخت کردیم .اگه بخوایم RPRF رو هم از CC ایشون استفاده کنیم باید به اصطلاح به چه حسابی بریزه؟؟؟
    2-در مورد بیمه یا Social Security Record کسی تجربه داره؟ آیا سوابق رو از سایت بگیرم بدم تامین اجتماعی مهر بزنه و ببرم ترجمه کافیه؟ و نگرانی بعدی این که بیمه من همیشه مرتب نبوده و از من قراردادهای کاری هم خواستن.بیمه از جاهای مختلف رد شده برام و چندین ماه هم رد نشده.یعنی سوابق بیمه با سوابق کاری که فرستاده بودم مطابقت نداره.خیلی نگرانم
    3-ترجمه قراردادهای کاری حتما باید مهر دادگستری بخوره یا با سربرگ مترجم کافیه؟
    بسیار ممنون از لطف و توجه شما
    سلام

سابقه کاری منم با بیمه ام مطابقت نداشت اما مشکلی پیش نیومد. آفیسر من dl بود
    تو آپدیت دوم ازم بیمه خواستن منم فقط با مهر مترجم فرستادم به همراه اصلش و جالب اینجاست دو هفته بعدش پاس ریکوئست شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)