نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 410 از 420 نخستنخست ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,091 تا 4,100 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamirmo نمایش پست ها
    سلام. این داستانا واسه مهاجرت کانادا کاملن عادیه. یعنی اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد. یه جورایی ظاهرا شانسیه. من مدیکالم و آپدیت مدارک و RPRF اوایل دیماه بود. استارت پروسس اواسط بهمن. تاااااازه یک هفته پیش ایمیل زده پاسپورتت رو Renew کن. حالا بعد از این همه وقت هنوز معلوم نیست اوکی میشه یا نه...... تازه من سال 2008 هم یه پرونده داشتم که نهایتا همه پرونده های اون دوره رو بعد از 4 سال کنسل کردن.
    سلام دوستان عزیز
    دیروز پاس ریکوئست منم اومد بالاخره بعد از 400 روز و دقیقا توی روز تولدم .... انگاری لازم بود من یه پست اعتراضی توی این فروم بزارم تا اوکی بشه.
    دوستان میشه راهنمایی کنین که برای گرفتن ویزا آنکارا بهتره یا استانبول؟

Junior Member

سلام دوستام ما هم دیروز پاس رکویست شدیم

Junior Member

سلام
    بعد از دریافت پاسپورتم جهت درج ویزای اقامتی ، متوجه شدم یک ویزای یک بار ورود یک ساله توش زدن. ایا عادیه؟
    حالا اگر من بخوام لندینگ کنم و قبل از دریافت کارت اقامتم برگردم، ایا میتونم بدون درد سر برگردم کانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pssh2000 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از دریافت پاسپورتم جهت درج ویزای اقامتی ، متوجه شدم یک ویزای یک بار ورود یک ساله توش زدن. ایا عادیه؟
    حالا اگر من بخوام لندینگ کنم و قبل از دریافت کارت اقامتم برگردم، ایا میتونم بدون درد سر برگردم کانادا؟
    بابت ویزاتون تبریک میگم.
    بله کاملا عادیه
    تاجایی که من میدونم اگه قصد اقامت کمتر از سه ماه ( مدتی که طول میکشه تا کارت pr رو دریافت کنین) دارین باید در زمان لندینگ آدرس دوست یافامیلی کسی رو بدین که کارت بدست اون برسه.
    اونم بعد از دریافت کارت احتمالا براتون پستش میکنه ایران

Junior Member Nelon_nelon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sience & Research-Environmet Eng.

سلام دوست من من هم تو فوریه برام مدیکال اومد و 19 آکوست پاس ریکوئیست شدم. راستی یه نکته ای بگم و اون اینکه اصلا به بررسی آنلاین کاری نداشته باشین چون خیلی از جمله هاش ناقصه و روزی که من decision made شدم کلا تصحیحش کردن. مثلا من 30 جولای ازم مدارک خواسته بودن و فرستاده بودم . اونوقت یه هفته قبل اینکه تصمیم نهایی رو بگیرن نوشته بودن که شما مدارک مرتبط با درخواست مار و بفرستید. من حسابی اضطراب گرفتم و بعد فهمیدم سیستم آنلاینشئن خیلی هم کامل نیست.
    در ضمن اگر پاس شما چند ماه بعد مدیکال تاریخ داره بیخود لازم نیست تعویض کنید . چونکه تاریخ انقضای ویزای شما روز مدیکال شما است. اما اگه پاس شما زودتر منقضی میشه حتما عوض کنید. با یک ایمیل شفاف سازی کنید .

Junior Member Nelon_nelon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sience & Research-Environmet Eng.

مبارکه . من هم دقیقا مثل شما مدیکام در ماه فوریه بود و الان پاس ریکوئیست شدم.

Junior Member

سلام
    به هر دو نفر مبارک باشه
    جسارته میتونم بپرسم چندم فوریه بودین
    مدیکال من 16 فوریه بود و 4 مارچ هم ریسیود شد
    راستش واقعا دیگه کلافه شدم

سلام.2014 ازم آپدیت خواستند ضمن اینکه خانمم رو هم اضافه کردم و مدیکال جفتمونو پارسال فرستادیم.خبری تبود تا اینکه الان دیدم در سایت به بخش آدرس ، آدرس جدیدمو وارد کردند حالا با این اوضاع به نظر شما کارم بالاخره کی درست میشه؟ هرچند که دیگه واقعا بی خیال دارم میشم 98%
    2009 اقدام کردم.پروندم ورشو هستش

Junior Member

دوستان میشه لطفا" من رو راهنمایی کنید.
    ما برای FSW2014 اقدام کردیم و تا الان آپدیت رو فرستادیم و مدیکال رو هم انجام دادیم. ولی منتظر یه عضو جدید تو خانواده هستیم که به ویزا آفیس هم اعلام کردیم و بهمون گفتند یه سری مدارک هم برای ایشون باید بفرستیم. کسی از دوستان موقعیتی مثل ما داره ؟ میدونید که مدارکی رو که ازمون خواستند باید پست کنیم یا مثل مدارک آپدیت براشون ایمیل کنیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط far_nam نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا" من رو راهنمایی کنید.
    ما برای FSW2014 اقدام کردیم و تا الان آپدیت رو فرستادیم و مدیکال رو هم انجام دادیم. ولی منتظر یه عضو جدید تو خانواده هستیم که به ویزا آفیس هم اعلام کردیم و بهمون گفتند یه سری مدارک هم برای ایشون باید بفرستیم. کسی از دوستان موقعیتی مثل ما داره ؟ میدونید که مدارکی رو که ازمون خواستند باید پست کنیم یا مثل مدارک آپدیت براشون ایمیل کنیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مثل بقیه مدارکتون براشون ایمیل کنید همراه با مشخصات پروندتون که شامل فایل نامبر و اسم مین اپلیکنت و ... میباشد.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)