نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 412 از 420 نخستنخست ... 312362402403404405406407408409410411412413414415416417418419420 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,111 تا 4,120 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymann4747 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بالاخره بعد از حدود 420 روز بنده هم پاسریکوئیست شدم. (فکر کنم جز رکورد دار ها باشم).
    با توجه به نگرانی های دوستان چند نکته را کهخودم تجربه کردم با شما به اشتراک می گذارم. شاید بتونه یک مقداری عزیزان منتظر را آسوده تر کند.
    -
    بنده وکیل نداشتم ولی دوستان بسیار نزدیکی داشتم که وکلایمعتبری داشتند (جهت اطلاع).
    - نزدیک به 12 سال سابقه کار دارم که بیش از 10 سال در شرکتهای تحریمی بوده است به همراه سالی حدود 3 بار سفر خارجی.
    - یکی از دوستان بنده که در 10 سال گذشته، 5 سال خارج ازایران زندگی کرده بود و در ایران هم مدتی در شرکت تحریمی کار کرده بود و حداقلسالی 10 سفر خارجی (حتی به کشورهای عربی) داشت در مدت 210 روز پاس ریکوئیست شد.!!!
    - در این مدت فقط یکبار ایمیل پیگیری فرستادم، آن هم بعد از 9ماه که شخصا بهم یک جواب کوتاه دادند که پرونده در حال بررسی است و با شما تماسگرفته خواهد شد (توصیه میکنم زیاد بهشون ایمیل پیگیری نزنید).
    -
    از بنده یکبار آپدیت خواستن، که شامل CV, Military Card & RPRFبود.
    - به نظرم اسم آفیسرها خیلی مهم نیست و روی آن تمرکز نکنید،اما جهت اطلاع اون دوستانی که براشون مهمه آفیسر بنده CC/ML بوده است.
    و اینکه بنده در اسپرید شیت عضو نیستم و به غیراز 2 بار، به اسپرید شیت سری نزدم. 3 تا از دوستان بنده که 2014 اقدام کردند اصلا ازوجود چنین فروم و اسپرید شیتی بی خبر هستند، بنابر این به نظرم خیلی اعصاب خودتانرا با اسپرید شیت و مقایسه خودتان با دیگران بهم نریزید و در مواقع نیاز از تجربیات دوستان استفاده کنید.(زمانی که بنده تو اینفروم شروع به فعالیت کردم تقریبا تمام کارهامو انجام داده بودم.).

دوستان عزیز تاریخ هایی که در زیر گذاشتم ممکنه2،3 روز عقب یا جلو باشد (زیرا به ایمیل ها مراجعه نکردم و بر اساس حضور ذهنم میگذارم.)
    NOC:2132, Received by CIO (2014-05-28), AOR (2014-OCT-10), Medical done& RPRF (2014-Nov-01), Process Started (2014-02-12), Pass Requested(2014-07-31)

به امید خدا همگی به زودی پاسریکوئیست می شوید و به خودتان فشار و استرس وارد نکنید.
    راستش حالا که بعد از 3 بار اپلای ( از 2006 تاکنون) پاس ریکوئیست شدم عجیب مردد به رفتن هستم، چون زندگی اینجا بد نیست و از اینبه بعد بهتر هم خواهد شد. (تا ببینیم سرنوشت برای ما چه مقدر می سازد).
    اول از همه تبریک به شما دوست عزیز. دوم تمام حرفهای شما درست و بجاست اگر بخواهد چیزی درست شه مسیر خودش را می ره. فقط یک نکته که در ارتباط با پیگیری، اتفاقا" این پیگیری از هر چیزی به نظر من مهمتره اما از نوع مودبانه و محترمانه و دوستانه و گاهی هم پاچه خوارانه شاید بخندید ولی اینهایی که گفتم صحت داره فقط ممکنه ایالت با ایالت یکم کم و زیاد باشه. اینجا انشاا... می آیید بهتر آشنا می شوید ولی اینجا باید در هرچیزی مصر و پیگیر باشید اما در فواصل معین مثل دو سه هفته یکبار و البته محترمانه و با شرایط فوق که گفتم. فلسفه فکری کانادایی اینه: کسی که پیگیری می کنه و مصر هست یعنی واقعا" طالب آن شرایطه پس از هر کس دیگری برای بدست آوردن آن شایسته تره. دقیقا" دوست من از زمان اپلای کردنش مرتب پیگیر بود آخرش این شد که یکسال زودتر از بقیه کسانی که با او اقدام کرده بودند ویزاشو گرفت و قبل از اینکه سفارت بسته شه با هزینه خیلی کمتر از بقیه ماها مهاجرت کرد. خود من بعد از جریان دوستم پیگیر بودم و دقیقا" نسبت به بعضی از دوستان هم تاریخی خودم هم زودتر مدیکال دادم هم زودتر ویزا گرفتم. اینجا هم برای پیدا کردن کار همین شرایط اما بیشتر صادقه. اصلا" فکر نکنید با پیگیری وقت آفیسر گرفته می شه بلکه اسم شما تو ذهنش می مونه وقتی داره پرونده را بررسی می کنه بیشتر تمایل به کار کردن روی آن داره. و یادتون باشه که مثل برخی دوستان طلبکار نباشید که بابا ویزای ما چی شد و از این حرفا.
    اینجا برای این جور چیزها یک نوع ساندویچ دارند یعنی چی؟ یعنی اینکه نان ساندویچ که میشه تعریف کردن و خوب گفتن از طرف وسط ساندویچ میشه آن نکته بده که با ملایمت گفته می شه. این ساندویچ را همه جا اینجا بکارتون می آید.
    موفق باشید.

Junior Member

منم پنج شنبه شب پاس ریکویست شدم.

Junior Member

تبریک به همه پاس ریکوئستی ها
    چند تا سوال:
    1- برای بررسی شرایط بهتر لندینگ چه پست هایی مناسبتره؟
    2- در اقامت FSW میشه به مونترال (کبک)رفت ؟(در فرم ثبت نام تورنتو ثبت کردیم)
    3- اگه قصد درس خوندن برای یه دوره ارشد داشته باشیم ایرادی نداره یااینکه باید ابتدا کاری پیدا کنیم؟
    4-چقدرسرمایه اولیه لازمه تا بخواهیم از اینجابریم و یه جایی اونجا پیدا کنیم ؟
    5-برای اینکه زودتر درآمد پیداکنیم (مهندسی) چه قابلیت هایی را اینجا ارتقا بدیم؟
    6- اونجا برای بچه دارشدن کمکی(مالی یا خدمات پزشکی )میدن؟
    ممنون میشم با اطلاعات بروزکمکم کنید

Junior Member

1. We received your application for permanent residence on December 19, 2014.
    2. We started processing your application on June 24, 2015.
    3. We transferred your application to the Paris office on April 15, 2015. The Paris office may contact you.
    4. We sent you correspondence on June 1, 2015. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    5. We sent you medical instructions on June 1, 2015. To avoid delays, please provide us the information requested in the letter as soon as possible. Please consider delays in mail delivery before contacting us.
    6. Medical results have been received.
    سلام دوستان ایتم شماره 3و4و5 تازه امروز اضافه شد در صورتیکه من اطلاعات خواسته شده بهمراه رزومه و مدیکالمو 16جون ارسال کردم و یک هفته بعدش ایتم شماره 6 و دو هفته بعدش ایتم شماره 3 اضافه شد. می خواستم بدونم که Application Status شما هم این ایتم هارو داره؟(در ضمن وضعیتم هنوز In processهست)
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان، ازمن آپدیت مدارک خواستن فرمIMM5562 supplementary travel info. دوباره بفرستم. من الان ساکن ایران نیستم , تو این فرم گفته List all trips you have taken outside of origin or of residence in the last ten years.من باید مسافرتهای بین ایران و کشوری که اقامت دارم رو هم مینوشتم؟ یا فقط مسافرتهایی که از این دو کشور به جاهای دیگه بوده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alliance نمایش پست ها
    سلام دوستان، ازمن آپدیت مدارک خواستن فرمIMM5562 supplementary travel info. دوباره بفرستم. من الان ساکن ایران نیستم , تو این فرم گفته List all trips you have taken outside of origin or of residence in the last ten years.من باید مسافرتهای بین ایران و کشوری که اقامت دارم رو هم مینوشتم؟ یا فقط مسافرتهایی که از این دو کشور به جاهای دیگه بوده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    شما باید تمام سفرهای خارجی را عنوان کنید حتی بین ایران و کشوری را که اقامت دارید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fagy نمایش پست ها
    تبریک به همه پاس ریکوئستی ها
    چند تا سوال:
    1- برای بررسی شرایط بهتر لندینگ چه پست هایی مناسبتره؟
    2- در اقامت FSW میشه به مونترال (کبک)رفت ؟(در فرم ثبت نام تورنتو ثبت کردیم)
    3- اگه قصد درس خوندن برای یه دوره ارشد داشته باشیم ایرادی نداره یااینکه باید ابتدا کاری پیدا کنیم؟
    4-چقدرسرمایه اولیه لازمه تا بخواهیم از اینجابریم و یه جایی اونجا پیدا کنیم ؟
    5-برای اینکه زودتر درآمد پیداکنیم (مهندسی) چه قابلیت هایی را اینجا ارتقا بدیم؟
    6- اونجا برای بچه دارشدن کمکی(مالی یا خدمات پزشکی )میدن؟
    ممنون میشم با اطلاعات بروزکمکم کنید
    جواب سوالهای شما:
    1-شما فروم مربوط به زندگی در کانادا، کار در کانادا، و سفر به کانادا را مطالعه کنید اطلاعات زیادی را به دست می آورید بخصوص درمورد شهری که می خواهید ساکن شوید.
    2- شما اگر فدرال اقدام کردید همه جای کانادا می توانید لند کنید.
    3- اگر از نظر هزینه زندگی مشکلی ندارید بله می توانید ادامه تحصیل دهید فقط در نظر داشته باشید که دوره ارشد معمولا" فاند نداره و هزینه به عهده خودتان هست البته می توانید از دولت وام بگیرید اما قبلش خوب بررسی کنید.
    4- همان مقداری که دولت فدرال خواسته که بعنوان تمکن مالی ارائه بدهید حداقل هزینه مناسبی هست که بهتره همراهتان باشه. البته کمتر از این هم آمدند اما در اینصورت باید از همان روزهای اول هر کاری شده پیدا کنید که دچار مشکل نشوید. این را هم درنظر داشته باشید که اگر بخواهید ادامه تحصیل بدهید بهتره بیشتر از این همراه داشته باشید.
    5- فکر کنم هر رشته مهندسی شرایط خودش را داره با توجه به نیازهای آن رشته و شرایط کانادا و شهر محل سکونت. برخی از آنها را باید اینجا حتما" آپدیت کنید مثل مهندسی راه و ساختمان یا آرشیتکت و برخی هم با یک دوره کوتاه مدت و یک مدرک ساده کانادیی اش می کنید که بهتر کار پیدا کنید.
    6- بسته به ایالتی که در آن زندگی می کنید متفاوت هست.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

نقل قول نوشته اصلی توسط bobi2014 نمایش پست ها
    3. We transferred your application to the Paris office on April 15, 2015. The Paris office may contact you.
    4. We sent you correspondence on June 1, 2015. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    5. We sent you medical instructions on June 1, 2015. To avoid delays, please provide us the information requested in the letter as soon as possible. Please consider delays in mail delivery before contacting us.
    سلام دوستان ایتم شماره 3و4و5 تازه امروز اضافه شد در صورتیکه من اطلاعات خواسته شده بهمراه رزومه و مدیکالمو 16جون ارسال کردم و یک هفته بعدش ایتم شماره 6 و دو هفته بعدش ایتم شماره 3 اضافه شد. می خواستم بدونم که Application Status شما هم این ایتم هارو داره؟(در ضمن وضعیتم هنوز In processهست)
    مرسی
    سلام به همه دوستان...
    امروز وضعیت پرونده من همینطوری شدش.. یکدفعه همه این موارد بالا رو هم برای من هم اعلام کردن... فقط حدود 12 روز پیش We started processing your application on March 23, 2015. را اعلام کردند.. با توجه به اینکه تاریخ started process را 23 مارچ اعلام کردند.. آیا الان من در مرحله starting process قرار گرفته ام یا خیر؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان...
    امروز وضعیت پرونده من همینطوری شدش.. یکدفعه همه این موارد بالا رو هم برای من هم اعلام کردن... فقط حدود 12 روز پیش We started processing your application on March 23, 2015. را اعلام کردند.. با توجه به اینکه تاریخ started process را 23 مارچ اعلام کردند.. آیا الان من در مرحله starting process قرار گرفته ام یا خیر؟؟
    همانطور که تو بند 5 گفته مدارکی را که خواستند شماباید ارسال کنید و در بند 6 هم گفته مدیکال شما دریافت شده و به محض دریافت مبلغ لندینگ و سایر مدراکی که ارسال کردید پرونده شما بررسی نهایی می شه و به امید خدا ویزا صادر می شه که البته این پروسه در مواردی 2-3 هفته تا 1 سال هم طول کشیده. البته اگر مشکل خاصی نباشه سریع انجام می شه. نگران نباشید. مرتب ایمیل تون را چک کنید چون ممکنه گاهی قبل از صدرو ویزا مدرک دیگری را هم ازتون بخواهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط bobi2014 نمایش پست ها
    مرسی
    سلام واسه منم دقیقا اینطوری شد امروز ...
    NOC code : 2232
    Irsafam Institute - Results : Listening : 8.5 - Reading : 8.5 - Writing : 7 - Speaking : 7 - Overall : 8

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)