نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 416 از 420 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417418419420 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم برای تجدید (renew) پاسپورتی که بیش از 1 سال از تاریخ انقضای آن باقی مونده چه کار باید کرد؟ کسی از دوستان اگر تجربه ای داره لطفا به اشتراک بگذارند.
    سپاسگزارم
    من یک بار پاسپورت پسرم رو که حدود یک سال و دو سه ماه اعتبار داشت بردم پلیس+10 . اونا گفتن چون بیش از یکسال از اعتبارش مونده باید برید اداره گذرنامه ولی کاری پیش اومد که من دیگه کار رو دنبال نکردم و دو سه ماه که گذشت و از اعتبار یک سال مونده بود بردم پلیس +10 اونا عوضش کردن

Junior Member

سلام دوستان
    من هنگام درخواست برای اقامت مجرد بودم و یک ماه هم هست ویزام صادر شده
    در حال حاضر میخام بدونم شرایط قبل از لند کردن چه جوریه و چقدر طول میکشه بشه همسر را هم اضافه کرد یا حتما باید من مدتی وارد خاک کانادا بشم و بعد اقدام کنم برای ایشون
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی الکترونیک آزاد قزوین

دوستان سلام
    خواستم که با کمال مسرت اعلام کنم که پاس ریکوئست ما هم اومد. همینجا از کلیه دوستانی که به هر نحوی ما رو تا رسیدن به اینجا مساعدت کردند صمیمانه تشکر می کنم و به دوستان منتظر عرض کنم که قطعا چنین لحظه ای رو به زودی تجربه خواهند کرد. جدول آپدیت شده و پایین ایمیل ما رو هم جناب ML امضا کرده.
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    بالاخره بعد از تقريبا 340 روز انتظار ما هم پاس ريكوئست شديم. خواستم از همه كمك ها و تجربياتي كه شما دوستان عزيز در اختيارمون قرار داديد تشكر كنم. خيلي از نكات و نظرات اشاره شده در فروم، در دوران انتظار، قوت قلبي براي همه دوستان منتظر محسوب ميشه. اميدوارم همه دوستان منتظر هم طعم شيرين اون لحظه اي كه ايميل رو دريافت كردم، بزودي بچشند.
    چون تو اسپريد شيت نيستم شرايط خودم رو دوباره بيان ميكنم:

دريافت مدارك در سي آي سي: 26 نوامبر 2014
    دريافت ايميل فايل نامبر: 12 فوريه 2015
    دريافت ايميل مديكال و لندينگ في: 10 آوريل 2015
    ارسال مديكال: 15 آوريل 2015
    تاييد پرداخت لندينگ في دو ماه بعد بدليل اشتباه ويزا آفيس: 2 جولاي 2015
    دريافت ايميل پاس ريكوئست: 28 اكتبر 2015

(توضيح اينكه طبق محاسبات من و نتيجه گيري خودم از روي مورد مشابه، معمولا 4 ماه از زمان تاييد پرداخت لندينگ في، ايميل پاس ريكوئست ارسال ميشه. البته با توجه به نوع مدارك ارسالي اين مدت ميتونه براي هركس متفاوت باشه. از من هيچ آپديتي خواسته نشد چون مداركم خيلي كامل بود. ولي در مورد مشابهي كه گفتم آپديت خواسته بودن و طرف 60 روز بعد آيديت رو ارسال كرده بود. ولي باز هم 4 ماه بعد از لندينگ في پاس ريموئست شد. گفتم شايد براي بعضي ها اين موضوع جالب باشه. بايد بگم كه بعد از اينكه فهميدم اونها امكان اشتباهشون زياده، توي ايم مدت 4 ماه 2 بار ايميل پيگيري بهشون زدم و هر باز كل شرايط و تاريخ ها رو تشريح كردم تا اگه باز هم اشتباهي رخ داده باشه خودشون پي ببرن).

در ضمن تا همين الانشم كه دارم اين پيام رو ارسال مي كنم وضعيت پروندم در سايت بررسي آنلاين، In process هستش. خواستم بگم كه اين سايت آنلاين زياد هم قابل اعتماد نيست. نه تاريخ هايي كه توش قيد شده و نه نحوه آپديت شدنش. هر چند من خودم بارها و بارها بهش سر زدم اين مدت.
    راستي ويزامون هم تا همون يكسال بعد از مديكال اعتبار داره

موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان وقتی تو پروفایل سایت decition made می زنه به چه معنی است.

با سلام و تبریک خدمت همه پاس ریکوئستی های عزیز
    نمی دونم جای مطرح کردن این موضوع اینجاست و آیا من می تونم مطرحش کنم یا نه به همین خاطر پیشاپیش از کلیه مدیران محترم فروم کمال عذر خواهی رو دارم
    طی هماهنگی های صورت گرفته در گروهای وایبر واتس اپ و تلگرام دوستان برنامه اسکیلد ورکر2014، جمعه 22 آبان ماه ساعت 11 صبح آلاچیقهای ضلع شرقی پارک قیطریه گردهمایی به منظور استفاده از تجربیات اعضا تشکیل می گردد که از کلیه اعضا که امکان حضور دارند دعوت به عمل می آید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin11 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتی تو پروفایل سایت decition made می زنه به چه معنی است.
    این یعنی خبرای خوب اومده یعنی پاس ریکوئست به زودی می رسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم برای تجدید (renew) پاسپورتی که بیش از 1 سال از تاریخ انقضای آن باقی مونده چه کار باید کرد؟ کسی از دوستان اگر تجربه ای داره لطفا به اشتراک بگذارند.
    سپاسگزارم
    برای تمدید پاسپورتی که بیش از یک سال اعتبار داره شما اول پرونده تقاضای پاسپورت رو از پلیس به اضافه 10 تهیه می کنید بعد می رید اداره گذرنامه واقع در تهران پارس به مامور گذر نامه می گید قراره یه ویزای طولانی مدت تو پاستون بخوره و باید پاستون عوض شه اونم راحت تو اون پرونده یه دستور میده و مهر می زنه بقیه مراحلش مثل قبل از پلیس به اضافه 10 پیگیری میشه و تا زمان رسیدن پاسپورت جدید به دست شما کمتر از یک هفته طول می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidajaberi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنگام درخواست برای اقامت مجرد بودم و یک ماه هم هست ویزام صادر شده
    در حال حاضر میخام بدونم شرایط قبل از لند کردن چه جوریه و چقدر طول میکشه بشه همسر را هم اضافه کرد یا حتما باید من مدتی وارد خاک کانادا بشم و بعد اقدام کنم برای ایشون
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    یکی از دوستان تقریبا مشابه شما در حین پروسه متاهل شدن که پس از اطلاع رسانی به مصاحبه دعوت شدن و در همون جلسه مصاحبه طی 15 دقیقه ویزای هردوشون تو پاریس صادر شد(مصاحبه دو هفته پیش برگزار شد)

راستی من یادم رفت اطلاع رسانی کنم ویزای ما هم تو مصاحبه صادر شد 22 oct

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)