نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 420 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    سلام ، نه فقط CV خواستن
    کلا از بین دوستانی که فایل نامبر گرفتند ( یا حتی هنوز نگرفته اند) کسی بوده (یا میشناسید) برای امسال که سابقه بیمه ازش خواسته باشند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    ضمن تبریک به دوستان مدیکال گرفته:

- آیا فرم های مدیکال در همان ایمیل اتچ شده است یا باید برایتان پست شود؟
    - آیا مجدد گواهی تمکن مالی (گردش حساب) از شما خواسته اند یا نه؟
    سلام
    فرم های مدیکال در ایمیل جدا میاد. البته من خودم هنوز با اینکه ایمیل اصلی مربوط به مدیکال رو گرفتم، هنوز ایمیل مربوط به instructions مدیکال رو نگرفتم و منتظرم.
    از من گواهی تمکن مالی نخواستن

Junior Member

سلام
    دوستان امکانش هست بفرمایید مدراکتون را چهزمان ارسال کردین و برای چه رشته ای اقدام کردین که فایل نامبر و مدیکال گرفتین؟ راسیاتش می خواستم بدانم از اقدام کنندگان امسال کسی مدیکال هم گرفته؟
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

بچه ها آپديت مدارك ما اومد و ازمون رزومه خواستن , و جالبش اينجاست كه ما مي خواستيم پاسپورتمون رو تمديد كنيم و اونها تو آپديت ازمون پاسپورت جديد خواستن
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

Junior Member

اقا ما مدارکمون 4 جولای ارسال شده 9 جولای سیدنی دریافت شده ولی هنوز خبرب از فایل نامبر نیست...فی پیمنت هم از طریق کردیت خواهر خانم در کاناداست..تا الان خبری نبوده؟ به نظر شما دیر نشده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    بچه ها آپديت مدارك ما اومد و ازمون رزومه خواستن , و جالبش اينجاست كه ما مي خواستيم پاسپورتمون رو تمديد كنيم و اونها تو آپديت ازمون پاسپورت جديد خواستن
    اینطور که بوش میاد سال 2015 رو تو کانادا تحویل می کنید. احتمالن پاس جدید میخوام ازتون که ویزا بدن بهتون به سلامتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    اقا ما مدارکمون 4 جولای ارسال شده 9 جولای سیدنی دریافت شده ولی هنوز خبرب از فایل نامبر نیست...فی پیمنت هم از طریق کردیت خواهر خانم در کاناداست..تا الان خبری نبوده؟ به نظر شما دیر نشده است؟
    نه دوست عزیز فعلن که فقط بچه هایی فایل نامبر گرفتن که مدارکشون تو می رسیده بوده اداره مهاجرت. شما که 10 روز بعد از جولایی. صبر داشته باش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    تقریبا برای دوستان دیگر ۴ ماه از دریافت مدارک تا گرفتن فایل نامبر طول کشیده. پس هنوز وقت هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    اینطور که بوش میاد سال 2015 رو تو کانادا تحویل می کنید. احتمالن پاس جدید میخوام ازتون که ویزا بدن بهتون به سلامتی
    والا من خيلي گيج هستم ، من و همسرم توي دي ماه عروسيمون هست و الان همه ي برنامه ي زندگيمون بهم ريخته ، همين الان مديكال اومده و من هزار تا كار بايد بكنم ، نمي دونم اول برم پاسپورتمو تمديد كنم يا اول برم مديكال بدم ، هزينه ي RPRF رو نمي دونم چه جوري پرداخت كنم
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    والا من خيلي گيج هستم ، من و همسرم توي دي ماه عروسيمون هست و الان همه ي برنامه ي زندگيمون بهم ريخته ، همين الان مديكال اومده و من هزار تا كار بايد بكنم ، نمي دونم اول برم پاسپورتمو تمديد كنم يا اول برم مديكال بدم ، هزينه ي RPRF رو نمي دونم چه جوري پرداخت كنم
    نگران نباشید همه چی درست میشه. من قبلن پاسپورتم رو عوض کردم و 4روزه برام اومد. یه سوال از پلیس 10+ کنید اگر زیر 10 روز طول میکشه اول پاسپورت رو عوض کنید که با پاسپورت جدید برید برای مدیکال. البته نظر من اینه ها اگر من بودم این کارو می کردم. حالا بذارید بقیه دوستان بیان نظر بدن شاید اطلاعات بهتری داشته باشن.
    همسرتون هم جز برنامه مهاجرتیتون بوده؟ چون فکر می کنم اگر نبوده باشه اون هم جدا یه پروسه ای رو میطلبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)