نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 51 از 420 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohad_Mir نمایش پست ها
    Processing Started برای افراد مختلف فرق می کنه.... برای ما بعد از AOR خط دوم اضافه شد یعنی زمانی که حتی اپدیت مدارک رو نخواسته بودن...

با توجه به فرمایش شما اضافه شدن این خط Processing Started به آفیسر پرونده مریوط میشه یا به CIC ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    با توجه به فرمایش شما اضافه شدن این خط Processing Started به آفیسر پرونده مریوط میشه یا به CIC ؟
    دقیقا نمی دونم... با توجه به متفاوت بودن زمان Processing Started برای نفرات مختلف، فکر نمی کنم ایتم مهمی باشه...

Junior Member

سلام به همه... نمیدونم این سوال مربوط به اینجا میشه یا نه. میخواستم بدونم کسایی که مدیکال ریکویست شدن، هیچ کدومشون تجربه ی اینو داشتن که آفیسر از محل کارشون استعلام کنه؟ اگه داشتید لطفا بگید به چه طریقی بوده..ایمیل یا تلفن؟ این سوال رو در فروم راهنمایی هم پرسیدم که جوابایی گرفتم ولی گفتم اینجا هم که مال کسایی هست که پروندشون به جاهای خوبی رسیده (زدم به تخته!!) بپرسم که جوابای بهتر و دقیقتری بگیرم. ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza4 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    به نظر من اصلا جای نگرانی نیست. وقتی پول برداشت میشه یعنی می خوان پرونده شما رو به جریان بندازن و فایل نامر میدن .کمی صبر کن اگه خبری نشد ایمیل بزن و پیگیری کن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط unfor9iven نمایش پست ها
    حتما ایمیل بزنید و پیگیری کنید ، چون پول کم شده از حسابتون حتما فایل نامبر میگیرید، اگه پروندتون مشکل داشت پول رو کم نمیکردن از حسابتون.
    لزوما این‌طور نیست. برداشت پول، شرط لازم برای صادر شدن فایل نامبر هست، ولی شرط کافی نیست.

بررسی پرونده‌ها ۳ مرحله دارد:

- Completeness check
    - Eligibility Review
    - Selection and Admissibility

در مرحلۀ نخست، فقط کامل بودن مدارک، پر شدن فرم‌ها و امضاها و... چک می‌شود و در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، پول برداشت می‌شود. (اگر نه، پرونده بدون برداشت پول، برگشت می‌خورد.) [آمار این صفحه در سایت CIC هم مربوط به پرونده‌هایی است که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.]

در مرحلۀ دوم، بررسی می‌شود که آیا پرونده برای process شدن ویژگی‌های لازم را دارد؟ در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، پرونده به مرحله بعد می‌رود. (اگر نه، پرونده همراه با نامه‌ای که دلایل ریجکت را توضیح می‌دهد، برگشت می‌خورد و پول هم ریفاند می‌شود.)

در مرحلۀ سوم، امتیازها محاسبه می‌شود و سایر موارد مثل تمکن مالی لازم چک می‌شود. در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، PER یا همان فایل نامبر صادر می‌شود و پرونده به ویزا آفیس مربوطه ارسال می‌شود. (اگر نه، پرونده ریجکت می‌شود و پول ریفاند نمی‌شود.)

منبع (راهنمای رسمی CIC):
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...G7TOC.asp#eg77

Junior Member

دوستان آيا در آپديت مدارك CV مي خواهند يا رزومه؟ چون اكثرا نوشتند CV. در حالي كه CV در كانادا براي مشاغلي چون وكالت، استادي... كاربرد دارد. معمولا مشاغل ديگر رزومه استفاده مي شود. لطفاً يك تعريف دقيق از اينكه چه چيزي را مي خواهند بدهيد ممنون مي شوم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط denaghotbi نمایش پست ها
    دوستان آيا در آپديت مدارك CV مي خواهند يا رزومه؟ چون اكثرا نوشتند CV. در حالي كه CV در كانادا براي مشاغلي چون وكالت، استادي... كاربرد دارد. معمولا مشاغل ديگر رزومه استفاده مي شود. لطفاً يك تعريف دقيق از اينكه چه چيزي را مي خواهند بدهيد ممنون مي شوم.
    CV همان رزومه است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

سلام دوستان
    من مدیکالم ارسال شده و هزینه، رزومه رو حدود یکماه پیش با پست ارسال کردم
    در وضعیت بنده فقط نوشته که مدیکال دریافت شده و ردیف processing started ظاهر نشده است . می تونین راهنمایی کنین که چرا؟
    2- با توجه به اینکه یک سال از پاسپورتم مونده می خوام تعویض کنم. آیا می تونم تعویض کنم یا نه؟ اگر نه راه حلش چیه؟
    ممنونم از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر - دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدیکالم ارسال شده و هزینه، رزومه رو حدود یکماه پیش با پست ارسال کردم
    در وضعیت بنده فقط نوشته که مدیکال دریافت شده و ردیف processing started ظاهر نشده است . می تونین راهنمایی کنین که چرا؟
    2- با توجه به اینکه یک سال از پاسپورتم مونده می خوام تعویض کنم. آیا می تونم تعویض کنم یا نه؟ اگر نه راه حلش چیه؟
    ممنونم از کمکتون
    سلام
    پرونده من به همین شکل هست و البته تقریباً تمام ایرانی ها. ظاهراً عرف اینه که اول خط Processing Started اضافه بشه و بعد Medical بخوان اما ظاهراً پاریس داره به شکل دیگه ای عمل میکنه. فکر میکنم برای یکی از بچه هایی که Pass Request شد این خط processing started درست یک هفته قبل از گرفتن pass request براش آپدیت شد. بهتره نگران نباشید.

در مورد تعویض پاسپورت، راستش به من موقع آپدیت خودشون گفتن که پاسپورتت رو Renew کن چون کمتر از یک سال اعتبار داره و اسکنش رو همراه سایر مدارک برامون ایمیل کن. اگه از شما نخواستن شاید لازم نباشه این کار رو بکنی. اما به نظرم میتونی اول ازشون سوال کنی بعد اگه خواستی renew کنی. چون شماره پاسپورتت عوض میشه و اونا اگه در جریان نباشن ممکنه ویزا رو توش نزنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

سلام دوستان
    ممنون میشم سوال منو جواب بدین:
    از کجا میتونم بفهمم که مانی اردر وصول شده یا نه؟ بانکی که ازش مانی اردر رو گرفته بودم "اسکوشیا بانک" بود.
    ممنون میشم اگه کسی میدونه لینک صفحه ای که میشه وصول یا عدم وصول مانی اردر تو "اسکوشیا بانک" رو چک کرد رو بذاره

با تشکر

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    لزوما این‌طور نیست. برداشت پول، شرط لازم برای صادر شدن فایل نامبر هست، ولی شرط کافی نیست.

بررسی پرونده‌ها ۳ مرحله دارد:

- Completeness check
    - Eligibility Review
    - Selection and Admissibility

در مرحلۀ نخست، فقط کامل بودن مدارک، پر شدن فرم‌ها و امضاها و... چک می‌شود و در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، پول برداشت می‌شود. (اگر نه، پرونده بدون برداشت پول، برگشت می‌خورد.) [آمار این صفحه در سایت CIC هم مربوط به پرونده‌هایی است که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.]

در مرحلۀ دوم، بررسی می‌شود که آیا پرونده برای process شدن ویژگی‌های لازم را دارد؟ در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، پرونده به مرحله بعد می‌رود. (اگر نه، پرونده همراه با نامه‌ای که دلایل ریجکت را توضیح می‌دهد، برگشت می‌خورد و پول هم ریفاند می‌شود.)

در مرحلۀ سوم، امتیازها محاسبه می‌شود و سایر موارد مثل تمکن مالی لازم چک می‌شود. در پایان این مرحله، اگر همه چیز OK باشد، PER یا همان فایل نامبر صادر می‌شود و پرونده به ویزا آفیس مربوطه ارسال می‌شود. (اگر نه، پرونده ریجکت می‌شود و پول ریفاند نمی‌شود.)

منبع (راهنمای رسمی CIC):
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...G7TOC.asp#eg77
    اگر اشتباه نکنم در پایان مرحله دوم (ER) بسته به مثبت یا منفی بودن نتیجه بررسی، ایمیل PER یا نامه NER ارسال می شود. در صورت فرستادن ایمیل PER پرونده در وضعیت IN PROCESS قرار می گیره.

موارد مالی (تمکن) و امنیتی و پزشکی در مرحله سوم و توسط ویزا آفیس مربوطه بررسی می شوند.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)